Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 18

Hangi Belediye En Başarılıdır?
Aliağa 1.7%  1.7%  [3]
Bayındır 2.8%  2.8%  [5]
Bergama 1.7%  1.7%  [3]
Balçova 6.1%  6.1%  [11]
Çeşme 5.0%  5.0%  [9]
Karşıyaka 21.8%  21.8%  [39]
Karabağlar 3.9%  3.9%  [7]
Kınık 0.0%  0.0%  [0]
Kiraz 0.0%  0.0%  [0]
Konak 8.9%  8.9%  [16]
Seferihisar 3.9%  3.9%  [7]
Güzelbahçe 0.6%  0.6%  [1]
Menderes 1.7%  1.7%  [3]
Torbalı 0.6%  0.6%  [1]
Tire 0.6%  0.6%  [1]
Beydağ 1.1%  1.1%  [2]
Ödemiş 0.6%  0.6%  [1]
Selçuk 0.0%  0.0%  [0]
Bayraklı 5.0%  5.0%  [9]
Çiğli 0.6%  0.6%  [1]
Menemen 0.6%  0.6%  [1]
Dikili 0.6%  0.6%  [1]
Foça 1.7%  1.7%  [3]
Karaburun 0.6%  0.6%  [1]
Urla 2.2%  2.2%  [4]
Narlıdere 3.9%  3.9%  [7]
Gaziemir 3.9%  3.9%  [7]
Buca 4.5%  4.5%  [8]
Bornova 15.6%  15.6%  [28]
Toplam Oy : 179

Canerizm
4 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 15:12

şahsen chpli büyükşehirlerden en başarılı bulduğum isim mansur yavaş

tunç soyer ,ekrem imamoğlu nu da yetersiz buluyorum

anlamadığım izmirde erhan yavaş buca ya ne yapmışta birinci olmuş

2.ci side menemen belediye başkanında bu sene ki icraatı üst geçit oldu onuda büyükşehir ile birlikte yaptılar diye biliyorum

menemende belediyede güvenlikçi akrabam var ondan duyduğum kadarıyla pandemi öncesinden beri işçilerin maaşı geç yatıyormuş

menemende çoğu kişi eski başkan tahir şahini arıyorken saçma geldi bana bu listede 2.ci olması

bluemet

4 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 15:30

Bir anket nasıl palavra olur canlı örneği baştan aşağıya uydurma ve kasıtlı yapılmış
Türkiye çapında imamoglunun 1.cikmasi imkanı yok keza tunç diğer bunlar en çok prestij ve oy kaybedenler geldiklerinden beri en çok yaptıkları iş show
Mansur Yavaş açık ara 1.dir sonra
İzmir ilçelerinde ise Güzelbahçe gaziemir kardiyak başkanlarını gördüm bu ilçelerde birini tütün çevirin başkanın adını bilmez
Keza Bornova başkan varmı yokmu meçhul
Konak 1.sirada olmalı sonra Aliağa sonra buca gelebilir
Ama şu siralamalar tamamen uydurma hatta en çok eleştiri alan iş yapmayan başkanlar diyebilir z

İsmail Kılıçaslan
4 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 15:30

Kemalpaşa neden yok şıklarda

Mete ÖZTÜRK

4 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 15:43

İzmir'in 31 değil 30 ilçesi var yalnız.

Ege Eren
4 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 20:58

Ankete kimler neye göre cevap vermiş bilmiyorum ama Şuan 1.Konak 2.Bayraklı olabilir Büyükşehir olarak kesinlikle Mansur Yavaş birincidir

35 gökhann
4 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 22:15

Abi siz şaka mısınız
Ben olsam böyle bir araştırmayı görsemde utanırım sağda solda paylaşmam

Ayhan
4 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 22:30

pandemi performansına göre yapılmış genel bir anket değil.

Canerizm
2 ay önce - Sal 17 Ksm 2020, 00:37
CHP'den ihracı istenen Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy

CHP'den ihracı istenen Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'dan ilk açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi, Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'u 'Kesin ihraç' istemiyle tedbirli olarak Disiplin Kurulu'na sevk etti.

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, CHP'den ihraç istemi ile ilgili konuştu.

İhraç konusu ile ilgili olarak Yurt gazetesinden Özgür Tuğrul’a konuşan Aksoy, “Benim de olaydan yeni haberim oldu. İlk kez ben de sizler gibi açıklamadan öğrendim. Ne olduğunu ve sürecin ayrıntısını bilmiyorum. Hep birlikte yaşayıp göreceğiz. Partimin yetkili kurulları ile görüşeceğim” dedi.

NE OLMUŞTU
Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Merkezi; Aykut Erdoğdu, Ensar Aytekin ve Cavit Arı’yı Menemen’e göndererek mali işleyiş, parti içi sorunlar ve ihaleler ile ilgili yerinde inceleme yapmıştı. Görüşmelerin ardından Başkan Aksoy, ivedi olarak Ankara’da görüşmeye çağrılmıştı.

Genel Merkez'de yapılan değerlendirmeler sonucunda, üç milletvekilinin bölgeye gönderilmesine karar verildiğini belirten Torun, şu açıklamayı yaptı:

"Milletvekillerimiz konuyla ilgili incelemelerinin ardından kapsamlı bir rapor hazırlamıştır. Milletvekillerimizin raporu, Genel Merkezimizde ciddiyetle ele alınmıştır.

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu’nun bugünkü toplantısında, İzmir İl Başkanlığımızın görüşleri ve üç milletvekilimizden oluşan inceleme heyetinin raporu değerlendirilmiş, partimizin ilkeleri ve etik değerleri esas alınarak, Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy’un kesin ihraç istemiyle tedbirli olarak Yüksek Disiplin Kurulu’na sevk edilmesine oy birliği ile karar verilmiştir...

""Daha öncesinden de söylemiştim belediyede çalışan akrabamın söylediği kadarıyla korona öncesinden beri işçilerin maaşlarının ödemesinde sıkıntılar yaşanıyordu ve KHK'lı bir kaç kişiyi işe almışlardı diye

Yapılması gereken olmuş""

Canerizm
2 ay önce - Prş 19 Ksm 2020, 16:17

Menemen Belediye Başkanı istifa etmiş
Ne halk sevdi bu herifi ne de belediyede çalışanlar

Tacettin Şenel

1 ay önce - Cum 27 Ksm 2020, 12:34

Dün Karabağlar Kaymakamlığında çalışan yeğenime rica ettim Tüm apartmana kolu komşuya yardım göndertdim Dışarı çıkan var çıkamayan var İlçe belediyelerin umrunda değil Büyükşehirin zaten yaptığı birşey yok Allah devletimize Zeval vermesin....

(+)

sayfa 18
« önceki   123 ... 161718
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet