Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 14
serkan33

1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 14:09

Silifke Tevekkül Sultan Türbesi restorasyonu devam ediyor

(+)

serkan33

1 hafta önce - Çrş 06 Oca 2021, 21:12

Pandemi araya girdi Kiremithane mahallesinin restorasyonu araya kaynadı, pandemi olmasaydı şimdiye oralarda cafeler vs açılıp canlanmaya başlanmıştı bence ama şu hastalık bitsin bu mahalle Mersin’in old town’ı olacak Tabi yer döşemeleri ve aydınlatma vs gibi etkenlerin de değişmesi lazım öyle sadece evlerle bitmiyor iş, belediye başkanı metro karşıtlığını takıntı haline getirmekten vazgeçip kendi işine odaklanırsa harika işler çıkarabilir buralarda

sercanmer
1 hafta önce - Çrş 06 Oca 2021, 21:16

Kafayı kullansalar, İzmir Alsancak Kıbrıs şehitleri gibi olabilir.

Mustafa Bkrc
1 hafta önce - Çrş 06 Oca 2021, 21:18

Bu fotoğraflardaki kiremithane mi??
Ben hiç görmemiştim gerçekten harika buraları değerlendirmek lazım
Ama ilk başta bi elden geçmesi gerekir

En son Mustafa Bkrc tarafından Çrş 06 Oca 2021, 21:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

serkan33

1 hafta önce - Çrş 06 Oca 2021, 21:19

Alıntı:
Kafayı kullansalar, İzmir Alsancak Kıbrıs şehitleri gibi olabilir.

Harika bir bölge orası ya buram buram İzmir’i yaşıyorsun orada, sana katılıyorum kesinlikle ama metroya karşı çıkan kafadan pek öyle bir mucize beklemiyorum sonuçta burayı Akdeniz Belediyesi’nin bir önceki kayyum başkanı restore ettirmişti, şimdikinin pek bu tür projelerde gözü yok gibi

Mustafa Bkrc
1 hafta önce - Çrş 06 Oca 2021, 21:22

Pazar sokağına dökeceği parayı buraya dökseydi keşke!

serkan33

1 hafta önce - Çrş 06 Oca 2021, 21:25

Ya zaten o pazar sokağına da kendisi dökmedi ki parayı, hibe almış o parayı da boşu boşuna harcadı hibeyi saçma sapan bir yere vizyonsuz. Azıcık vizyonu olsaydı kayyumun başlattığı şu tarihi bölge restorasyonunu çok daha ileri bir safhaya taşıyabilirdi ama nerede onda o vizyon!

sayfa 14
« önceki   123 ... 121314
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET