Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2053
ERTUĞRUL
1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 10:52

Alıntı:
Tıp aşıyı yukarıdaki amaç için kullanır başka amaçları var aşı diye başka bir şey vuruyorlar diyorsan bunu ispat etmen gerekir ispat derken somut ispattan bahsediyorum komplo teorilerinden değil.

Somut ispata bizim gibi sade vatandaşlar nereden nasıl ulaşacak?
Siz aşının gerçekten hiçbir kötü amaç taşımadığına dair somut deliller sunabiliyor musunuz, sunun bizde şüphe etmekten vazgeçelim.
Aşı hakkında olumlu konuşan herkese neden inanalım! Haklarında hiçbir bilgi sahibi değiliz ki!
Dünyada ilaç firmalarının ilaçları satmak için 40 takla attıklarını, özel hastanelerin hastaları yolmak için her türlü hilekarlığı yaptığı bir dünyada aşının güvenilirliğine neden hemen kolayca inanabilelim?
Bill Gates'in açıklamaları komplo teorisi mi?

famat
1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 10:54

Ya kardeşim insanları yanlıltmayın. Bilmediğiniz, teknik bilginiz olmayan konularda insanları yanlıltmayın. Bu hastalık çok hızlı bulaşıyor ve yaşlı/hassas bünyelerde ölüme kadar giden ciddi sonuçlara yol açıyor.
Her ne kadar grip ile benzer öldürücülüğe sahip te olsa aynı anda grip 10 katı insan hasta olunca anlık bir zam için Gripin 10 katı öldürücü oluyor.
Zaten başka bir başlıkta saççma sapan bir su ile hastalığın tedavisini savunmanız aslında bu konuda sığ baktığınızın göstergesi. Lütfen kendiniz de dikkat edin , etrafınızdakilere de dikkat ettirin.
Dikkat etmek nedir
Tabii ki marketten aldıklarımızı bekletmek gibi paranoya yapmaya gerek yok. Maskeni takacaksın para kazanmak için dâhi olsa taviz verilmeyecelson. Gerekirse dükkana fazla müşteri alamayacaksın , dolmuşuna yüzde 50 kapasite çalıştırıcakson vs

Devletin görevide uymayana aşırı zalim olmak. Dükkan kapatma,10000 ceza ödeyemem diyene haciz gibi uygulamalar olmalı ki insanlar caysın

ÖNLEMLERE UYMAYAN KATİL VE VATAN HAİNDİR

Mustafa Torun 0834

1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 11:44

Deprem olur da hemen bir çok profesör türer ya.

Anlasın anlamasın herşeye zıplarlar.

Siz de mantar gibi türeyen deprem profesörleri gibisiniz.

Uyun işte kurallara.

Çok mu zor uymak?

Sanki Fahrettin Koca ve sağlıkçılar hiçbir şey bilmiyor bir tek siz biliyorsunuz.

kaygusuz2007
1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 11:50

Alıntı:
Viruse yakalanip iyilesen yuzde 98lik kesim ne uretiyorda iyilesiyor? Aşımı olmustu bunlar?

Insanin bagisklik sistemi muazzamdir, asilarla icine ettiler! Davalar acildi bir cogu kazanildi, bunlardan haberiniz yoksa once bi arastirma yapin sonra gene aşı propogandasina devam edin. Sana bisey isoat etmekte zorunda degilim, yazdiklarimiz burda.
Bilgisayarci Bill amca bile agziyla diyor daha ne ispati istiyorsun?

Hicbirsey bilmiyorsan dsö/bill melinda fonu yuzunden sakat kalan, kisirlasan, hatta aids olan yuzbinlerce hintliyi, kenyaliyi, pakistanliyi vs. Arastir, bunlarin davalari hala devam ediyor

Arkadaş tıpta aşı diye bir şey varsa amacı budur dedim, sen beni aşı propagandacısı yaptın,
Eğer aşı antikor üretiyorsa işe yarar, üretmiyorsa işe yaramaz somut delil budur buda aşının geliştirme aşamalarında belli olur büyük oranda.
Doktora güveniyorsan perhizine ve reçeteye uyarsın bu tedaviyi hızlandırır, güvenmiyorsan hiçbirine aldırmazsın sonucunu görürsün, yada kendin tıp eğitimi alırsın vs.vs.

Doğukan Kahraman
1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 11:56

Gönüllü aşı olduktan sonra bugün 3. günüm oldu. İlk başta kol ağrısı vardı ama şimdi bu ağrı geçti. Başka bir olumsuz yanı kalmadı, ateşim gayet normalde. Doktorlarla irtibat halindeyiz, 11 gün sonra ikinci dozu uygulayacağız. Tüm bu gelişmeler aşıyı üreten firma için bilgilendiriliyor.

Vatman vs Superman
1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 11:58

Doğukan Bey,

Bill Gates’in çipini ilk dozda mı yerleştiriyorlar, ikinci dozda mı?
Yoksa, garanti olsun diye çift çip mi verecekler damardan?

Tacettin Şenel

1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 12:00

Alıntı:
Deprem olur da hemen bir çok profesör türer ya.

Anlasın anlamasın herşeye zıplarlar.

Siz de mantar gibi türeyen deprem profesörleri gibisiniz.

Uyun işte kurallara.

Çok mu zor uymak?

Sanki Fahrettin Koca ve sağlıkçılar hiçbir şey bilmiyor bir tek siz biliyorsunuz.

Mustafa bey kardeşim Onlarda neyin ne olduğunu iyi biliyor ama Anlamıyorsun sen Virüsü bahane ederek Ekonomiyi çökertmek gibi planları var Fırsat bu Fırsat diye ellerinden gelen provakasyonu yapıyorlar Virüs bahane az evvel sabah Fox sabah haberlerini İzledim İsyan çıkartmak için ellerinden geleni yapıyorlar Bu Fox tv halkı isyana teşvik etmekten İşlem başlatılmalı.....

Mustafa Torun 0834

1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 12:05

Alıntı:
Doğukan Bey,

Bill Gates’in çipini ilk dozda mı yerleştiriyorlar, ikinci dozda mı?
Yoksa, garanti olsun diye çift çip mi verecekler damardan?

İşte bir örnek dayı.

Bu da ayrı bir alemde.

Vatman vs Superman
1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 12:11

Alıntı:
İşte bir örnek dayı.

Bu da ayrı bir alemde.

Mustafa Bey,

Zorunlu taze gıda alışverişi ve mesai haricinde hiçbir keyfi nedenle evden çıkmıyorum, internetten alınabilecek her şeyi kapıma getirttiriyorum. Koronaya inanmayanlardan değilim, bilakis Doğukan Bey’in aşı sürecini de her gün takip ediyorum.

Komploculara latife etmek maksadıyla yazmıştım o soruları, elbette ciddi değil sorular. Maksadını aştıysa, koronadan etkilenen herkesten özür dilerim.

vahsu
1 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 12:11

Aylardır diyorum....cıkın metroların... metrobuslerin halini görün yada tatil merkezlerinin...eglence yerlerinin halini....Halk bosvermis artık umrunda degil... belediyenin umurunda degil..muhalefetin hic umrunda degil (Hatta Ölüm atsında hukumet dussun derdinler Ölen insanlar umurlarında degil)...Neymis efendim italyayı gecmisizde vs İtalya ,Almanya,Fransa,Rusya daki vakalr acıklanandan en az 4 katı.........Ne olursa olsun .Oy ver yada verme Saglık Bakanı elinden gelenini en iyisini yaptı ve yapacaktırda.....

sayfa 2053
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET