Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Veli edebiyat
2 ay önce - Cum 06 Ksm 2020, 23:01

Geçen de yazmıştım. Erdemli belediyesinin yeni dönemde yaptığı hiçbir şey yok! Facebook sayfalarını takip ediyorum, elle tutulur bir şey paylaştıkları da yok.

serkan33

2 ay önce - Cum 06 Ksm 2020, 23:24

Mersin’in batı ilçelerinin hepsi leş, berbat bir belediyecilik var daha doğrusu yok! Bir tek bu dönem Silifke biraz iyi durumda onun dışında gerisini at çöpe Erdemli’de dahil!...

MehmetCrz33 33
1 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 23:52

Erdemli de azerbaycan parki acilmis.
https://www.google.com/amp/s/www.haberler.com/amp ...67-haberi/

serkan33

1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 11:48

Veli edebiyat
1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 13:04

Hayret! Bir icraat görüyoruz.

Cimilli İbo
1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 13:08

Batı ilçeleri arasında en çok icraat yapan belediye Erdemli Belediyesi bence. Her dönem gözle görülür projeler üretiyor en azından, bu konuda takdir ediyorum Erdemli Belediyesi'ni

serkan33

1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 13:54

TEMA Vakfı ile ortaklaşa ilçe merkezini yeşillendirme projesi başlatmışlardı geçen yıl sanırım, umarım devam ediyordur o proje çünkü aşırı bir inşaat olayı var ilçede ve Tarsus kadar olmasa da Erdemli’de de yeşil azlığı dikkat çekici maalesef.

Mustafa Bkrc
1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 13:57

Eskiden çarpık kentleşme olmuş simdi baş edemiyoruz.Hâlâ da yeni yapıları çarpık yapmaya devam ediyorlar.Yolları da daracık yapıyorlar erdemlide. Yenişehirdeki gibi yeşilde değil.1 2 parke döşüyorlar o kadar

Veli edebiyat
1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 20:26

Erdemli'de çarpık kentleşmenin en iyi örneği dere ve deniz kenarına yapılan o uzun bloklar. Etrafındaki binaların neredeyse iki katı uzunlukta, kilometrelerce öteden göze çarpıyor. Yeşil azlığı eleştirisine de katılıyorum. Böyle bir coğrafyaya sahip yerde kuru beton görüntü tezat oluşturuyor. Umarım o yeşillendirme faaliyetine devam ediyorlardır.

Mustafa Bkrc
1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 20:34

Sözlerim Mezitli icinde geçerli yeşil alan erdemliye göre nispeten iyi ama kat standardı yok sokaklar çok dar yapılıyor özellikle akdeniz mahallesinde.

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET