Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 14
emrenmert

2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 13:00

Okunma sayısı yerine, büyükşehir olmak kriter olmalı. Anasayfa'da 30 büyükşehire yer verilmeli.

samet13579
2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 13:19

İki kriter olsa bile Samsun Ana sayfada olmayı hakediyor zaten

gokhaner
1 ay önce - Çrş 25 Ksm 2020, 09:05
samsunlu

Hep söylüyorum sahipsizsin Samsunsunum SAHİPSİZ

samet13579
4 hafta önce - Cum 25 Arl 2020, 21:54

40 milyon okunma sayısına ulaşan kaç şehir var ? samsun dan okunma sayısı az olan şehirler ana sayfada. ana sayfada yer almanın kriteri nedir ????

Omera 21

4 hafta önce - Cum 25 Arl 2020, 23:49

Anasayfada olmanın kriteri okunma ve atılan mesaj sayısı ise Samsun bunu çoktan hak etmiştir

samet13579
4 hafta önce - Cmt 26 Arl 2020, 00:36

ne işte onu soruyorum. nesnel bir kriter yok mu? neye göre belirleniyor. samsun niçin ana sayfada değil ? nüfus mu yeterli değil ? okunma sayısı mı yeterli değil ? mesaj sayısı mı yetersiz ? eskişehir nüfus olarak da okunma olarak samsun dan geride ana sayfada, muğla nüfus olarak ve okunma sayısı olarak samsun dan az ana sayfada. NEDİR KRİTER ? ????????? EĞER ŞEHİRDEKİ ÖĞRENCİ SAYISI VE ŞEHRE GELEN TURİST SAYISI BAZ ALINIYORSA ONU BİLEMİYORUM.

Nsz55
4 hafta önce - Cmt 26 Arl 2020, 08:57

Ana sayfada sadece adana 49 mılyon la onde okunma sayısında diğerleri geride hemde baya bir farkla... Merak edıyoruz kım yetkılıyse bir acıklama yaparsa seviniriz.. Neden neye göre karar veriliyor..??

Ahmet Günen

4 hafta önce - Cmt 26 Arl 2020, 09:08

Alıntı:
ne işte onu soruyorum. nesnel bir kriter yok mu? neye göre belirleniyor. samsun niçin ana sayfada değil ? nüfus mu yeterli değil ? okunma sayısı mı yeterli değil ? mesaj sayısı mı yetersiz ? eskişehir nüfus olarak da okunma olarak samsun dan geride ana sayfada, muğla nüfus olarak ve okunma sayısı olarak samsun dan az ana sayfada. NEDİR KRİTER ? ????????? EĞER ŞEHİRDEKİ ÖĞRENCİ SAYISI VE ŞEHRE GELEN TURİST SAYISI BAZ ALINIYORSA ONU BİLEMİYORUM.

Kriter olarak, mesaj sayısı, mesajların okunma sayısı, fotoğraf ve fotoğraflara bakılma sayısı ve wow puanı ile artı puan verilme sayıları alınıyor olmalı.

Siz yukarıdaki eleştiriyi yaparken Samsun sayfalarındaki kaç tane fotoğrafa wow puanı verdiniz?

Sekiz yıllık üyesiniz, 1356 adet mesajınız var.

Sekiz yıl içinde wow puanı verme sayınız 0. (sıfır)

Bir tek adet Samsun fotoğrafına dahi artı puan vermeden yaptığınız eleştiri sizce doğrumu?

Bu konu başlığında yazan Samsunlular içinde geçerli bu yazdıklarım. İnsanlar Samsun'u tanıtmak için buraya fotoğraf yüklüyorlar, sizlere düşen fotoğrafı çekeni takdir edip, beğenmenizdir.

Eleştiriden önce bunları düşünmek gerekir...

samet13579
4 hafta önce - Cmt 26 Arl 2020, 11:14

He yani fotoğraf sayısı ve WoW sayısı

Ahmet Günen

4 hafta önce - Cmt 26 Arl 2020, 11:47

Alıntı:
He yani fotoğraf sayısı ve WoW sayısı

"Samsun'u tanıtmak için niye Samsun fotoğrafları paylaşmıyorsunuz" demiyorum.

Üyelerimizin fotoğraf makineleri veya kameralı telefonları olmayabilir. Bu sebeple fotoğraf yükleyemeyebilir.

Ama şikayet etmeden önce hiç olmazsa hemşerilerinizin yüklediği Samsun fotoğraflarına wow puanı verin.

Sonrasında şikayet etmeye hakkınız olsun...

sayfa 14
« önceki   123 ... 1314151617   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET