Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Anıl Erdinç

1 yıl önce - Pzr 31 Mar 2019, 12:34

[quote]Her halde Maraş Olayların'dan dolayı bu ifadeleri kullanıp, Maraş halkı hakkında genelleme yapmakta, insanını kötülemektesiniz?

Maraş olayları ile ilgisi yok. Ben şunu vurgulamak istiyorum. Ben şehrimi kötülemek istemiyorum. Ama İzmir'de yaşamış biri olarak aradaki farkı çok iyi anladığım için böyle konuşuyorum. Yani insan faktörü, kültür farkını anlatmaya çalıştım. Yoksa Maraş şehir olarak fena değil. Ama aydın insan az burada...

Suzi Dilara

1 yıl önce - Pzr 31 Mar 2019, 12:34

Alıntı:
Edepsizliğin adını laiklik koymak ne saçma. Atatürk'ün değerlerine sahip çıkan kent bu saydıklarım. Sizler bunu nasıl anlayacaksınız. İşte İzmir farkı. Harika bir şehir. Maraş'a 1000 çeker. Her anlamda. Ben İzmir'de 10 sene kaldım. O yüzden kıyaslama yapabiliyorum. Antalya da Maraş'tan güzel. E tamam konumu itibariyle doğuya yakınız. Bu dezavantaj. Ama halkımız da bilinçli değil maalesef. Tunç Soyer'e kurban olun. Yılmaz Büyükerşen'e kurban olun. Özlem Çerçioğlu'na kurban olun. Ne kadar da uğraşsanız İzmir gibi güzel bir yer olamazsınız.

Çok yakışıksız mesaj yazarak asıl yobazlığı siz yaptınız
ATATÜRK bir tek İzmir'in İzmirlinin tekelinde değil haddinizi bilin .! 🤨

Beğenmiyorsanız beğendiğiniz şehirde yaşayın Çıkarlarınız için istemediğiniz bir şehirde yaşayan sizsiniz .Komikliğin lüzumu yok 🙂

Ahmet YükselS
1 yıl önce - Pzr 31 Mar 2019, 17:27

Bunlar, bir şehirde ne kadar çok içkili mekan varsa, insanlar ne kadar açık giyiniyorsa, o şehri o kadar gelişmiş sanıyorlar. Laik yaşamak isteyen Maraşta da yaşayabilir ama sorun orda değil. Bunlar dindar insan görmeye dayanamıyorlar. Yoksa Maraş geri olduğundan değil. Maraştaki sanayi Türkiyede çok az ilde var. Sanayi gelişmişliğinde 8.inci sırada Maraş. Bu konuda mesela Antalyadan daha ilerde. Ama Antalya bir turizm şehri. Tabiki Maraşa göre büyük avantajları var. İzmir de öyle. Sahil şehirleri ile diğer şehirleri kıyaslamak zaten abes.

Misafir a72

1 yıl önce - Pzr 31 Mar 2019, 17:34

Avrupa değil,Levant ve Mespotomya demek lazım,Maraş Suriye'nin dibinde zaten,Avrupa demek komik kaçmış,Avrupa nere Maraş nere

RENATOARİF

1 yıl önce - Prş 04 Nis 2019, 01:08
Soytarılar

Şehrimi İzmir Antalya gibi şehirlerle kıyaslamak nedır yahu şehrimiz her bakımdan bu iki şehirden üstünde bir şehir dir turizm haricinde sonradan görme şehirdeki aydınlık insanlara selamlar

erhan344

1 yıl önce - Çrş 17 Tem 2019, 12:24

(+)

ggrrbbzz
1 yıl önce - Çrş 17 Tem 2019, 23:39

(+)

erhan344

1 yıl önce - Prş 18 Tem 2019, 15:39

(+)

(+)

erhan344

1 ay önce - Pts 23 Ksm 2020, 01:05

(+)

(+)

Hakan Sungur
1 ay önce - Sal 24 Ksm 2020, 19:40

EXPO 2023 (Botanik) için projelendirilmiş sanırım, harika bir kazanım.

Güncel fotoğraflar için teşeklürler.

sayfa 6
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET