Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 20
AhmetGRZ 33
2 ay önce - Cum 06 Ksm 2020, 13:40

bu kart doldurma yerleri artmalı ve nerden satın alınıyor ki bunlar bence minibüsler kaldırılınca her durakta kart doldurma ve satın alma yerleri olmalı atm gibi

UĞURÖZ
2 ay önce - Cum 06 Ksm 2020, 14:25

Alıntı:
Mersin KENT Kart'a sadece 1 kişi HES kodu tanımlaması yapılıyor. Fakat otobüse binerken bir kartla 2 kişi yada daha fazla kişide kullanabiliyor.

Bu koda rağmen 13 kasım itibariyle 1 kart ile birden fazla kişi binebilecek mi ?

serkan33

2 ay önce - Cum 13 Ksm 2020, 19:30

HES kodlarını Kentkart’a tanımlayamayan insanlar için gezici araç oluşturulmuş, özellikle çarşıdaki kentkart bürosunun önü full internetten anlamayan yaşlılarla doluydu çok iyi olmuş bu otobüs işi, oradaki curcunayı bir nebze olsun azaltır belki...

Yalnız otobüsün üstünde ve de kentkart bürosunun da camekanında tanıtımı yapılan 33 Kart muhabbeti nedir onu anlamadım

hasanpozan
2 ay önce - Sal 17 Ksm 2020, 16:16

Garanti bankası ATM'leri kentkart dolumu yapacakmış

https://www.sondakika.com/haber/haber-garanti-bbv ...-13740931/

serkan33

2 ay önce - Sal 17 Ksm 2020, 16:30

Kentin belirli kalabalık noktalarına kentkart dolum kioskları yerleştirmek çok mu zor hala şunu akıl edecek bir yönetici çıkmadı!

ygttugcu
2 ay önce - Sal 17 Ksm 2020, 22:12

KENTKART MOBİL uygulaması ile
- Mobil kart numarası alıp NFC uyumlu telefonlar ile kullanabilirsiniz. Kredi kartı tanımladığınızda otomatik dolum yapıyor.
- Aynı uygulama ile başka bir Kent karta kredi kartı ile yükleme yapabilirsiniz.

Mersin Ulaşım uygulaması maalesef 2016 dan bu yana güncellenmediği için yeni cihazlarda çalışmıyor.
Programın orijinali KENTKART MOBİL olarak Android ve App Store da mevcut..

Adem Güdük
2 ay önce - Pzr 22 Ksm 2020, 23:34

Sıkıntılar var.
Sabah köy hattının birinde kredi kartı bastım, kabul etti. Akşam saat 9 gibi 10 numarada kredi kartı basmak istedim geçersiz kart uyarısı verdi, kabul etmedi. Kentkartı denedim, bakiye varmış Allah'tan binebildim. Bu HES kodu mevzusundan ötürü başkası adına kart basmak da yasaklanmış. Başkası adına kart bastıran şoföre de ceza kesiliyormuş.

Gün içinde Adana'daydım. Böyle bir sıkıntı yaşamadım. Hiç kentkart ihtiyacı hissetmeden 4 5 biniş yaptım. Gayet sorunsuzdu. Hatta kartı olmyaan birine de bastım.

Düzenleme: Kredi kartına hes kodu tanımlanabiliyormuş. @seyfettin033

En son Adem Güdük tarafından Pts 23 Ksm 2020, 16:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

seyfettin033
2 ay önce - Pts 23 Ksm 2020, 10:29

Kredi Kartı numaranızla ve diğer bilgilerinizle. kartınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Şimdi HES kodu uygulaması tüm belediye otobüslerinde var. Gaziantep'te toplu taşımada Gaziantep Kartı mecbur olarak tüm ulaşım hatlarında kullanıyor. Şu anda Mersin'de bulunan dolmuşlarda ve diğer hatlarda nakit kaldırıp sadece Mersin Kent Kart Sistemine dönmeli.

Şehrin bir çok noktasına; kent kart kiosk cihazları konulması gerekiyor.

Ayrıca şehirde kullanılan 6 adet bisiklet kiralama istasyonu olan Kentbis kart ile entegre olunması gerekiyor. Adına baktığımızda Kentkart ama adı işlevi dolmuş / belediye otobüsüne binme kartı...

Kayseri'de Kart38 ile otobüse/ tramvaya biniyorsun hatta alışveriş bile yapabiliyorsun...

Bizim belediyenin bürokratları sürekli eksik çalışıyor...

Adem Güdük
2 ay önce - Pts 23 Ksm 2020, 16:15

Alıntı:
Kredi Kartı numaranızla ve diğer bilgilerinizle. kartınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Şimdi HES kodu uygulaması tüm belediye otobüslerinde var. Gaziantep'te toplu taşımada Gaziantep Kartı mecbur olarak tüm ulaşım hatlarında kullanıyor. Şu anda Mersin'de bulunan dolmuşlarda ve diğer hatlarda nakit kaldırıp sadece Mersin Kent Kart Sistemine dönmeli.

Şehrin bir çok noktasına; kent kart kiosk cihazları konulması gerekiyor.

Ayrıca şehirde kullanılan 6 adet bisiklet kiralama istasyonu olan Kentbis kart ile entegre olunması gerekiyor. Adına baktığımızda Kentkart ama adı işlevi dolmuş / belediye otobüsüne binme kartı...

Kayseri'de Kart38 ile otobüse/ tramvaya biniyorsun hatta alışveriş bile yapabiliyorsun...

Bizim belediyenin bürokratları sürekli eksik çalışıyor...

Evet oluyormuş. Yalnız bir Hes kodu ve/veya TCKN ile bir kart kaydedebiliyoruz. Ben kredi kartımı kaydedeyim dedim, kentkartın kaydını otomatik olarak silmiş. Sistem otomatikman eskisi siliyor. Ha işlem toplamda 2 dakika bile sürmediği için durakta beklerken hızlıca hes kodunu kredi kartına ekleyebiliriz.

serkan33

3 hafta önce - Pzr 27 Arl 2020, 18:12

HES Kodu için milleti rezil ettiler kuyruklarda şimdi de bu kişiselleştirme saçmalığı çıktı, şu işleri taksit taksit değil de komple yapsanız da millet çile çekmese hele ki şu hastalık döneminde, yine kuyruklar uzayıp gider geçen ki HES kodunu kartlara yükleme olayında olduğu gibi

sayfa 20
« önceki   123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET