Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 456
ismail özçelik
2 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 22:30

Ben Sivas'ta 2 ayrı amaçlı garı doğru bulmuyorum. Bunun sebebi ise bu Sivas'ın demiryolu şehri olmasını engeller. Eski hatlar ile entegre olacak istasyon çok önemli. Belki şimdi değil ama ileride ülkemizde demiryolunun yük ve yolcu taşımacılığında değeri artarsa, aktarma gibi imkanlar Sivas'ın elinden kayıp gitmiş olur. Bir Doğu expresi hiçbir zaman yht hattına giremeyecek. Hızlı tren ile Sivas'a gelip, günü birlik gezip gitmek isteyenleri engelleyeceğiz. Bagajları ellerinde değil garda emanet ofisinde ya da kioskunda dursa bu insanlar gezecek. Bunun gibi örnekler çoğaltılabilir.

Aynı istasyonda trenler durmak koşulu ile, istenirse 10 istasyon yapılsın bunu desteklerim ama ihtiyaç olsa.

İhtiyaç var mı? Bence yok. Üniversite civarından tahminin Erzincan hattı için çalışma yapılıyordur.

Misafir Berk
2 gün önce - Pts 23 Ksm 2020, 02:37

Yerköy-Sivas arası testler başlamıştı Ankara-Yerköy arası ne durumda acaba?

celal 63
2 gün önce - Pts 23 Ksm 2020, 08:20
ankara sivas hızlı treni ANK

berk bey 455.sayfaya bakın üyelerimiz o bölümlerle ilgili fotoğraf ve gözlem sonuçlarını bulabilirsiniz .biz dün bu haberleri yapan bölge yayın kuruluşlarının basın mensuplarıyla görüştük bizler kadar bilgileri yok . biz tcdd genel müdürü gelip inceleme yapıyor sosyal medyadan öğreniyoruz dedi ve bizlerin bu müthiş haber akışına ağzı sulandı sizi arayıp bilgi alabilirmiyiz dediler. bizde wowturkey sitesini takip edebilirsiniz orada yüzbinlerce üye ülkemizin dörtbiryanındaki ve dünyadaki gelişmeleri an be an sürekli takip ediyor ,görüş ve görselleri paylaşıyor hatta sivas hattının 16 kasımdaki en son video yu üyemiz paylaştı diğer basın ajansları alıp yayınladı dedim bu yönde maaşallah süperiz nazar değmesin emeği geçen tüm üyelerimize kucak dolusu teşekkürler.

Gerald
1 gün önce - Pts 23 Ksm 2020, 16:10

1 hafta once kırıkkale ankara ve kırıkkale sivas yapım oranı ile ne zaman açılış olacağını sordum cimere gelen yüzeysel cevap şöyle;

Bahse konu dilekçenize istinaden; Ankara-Sivas YHT hattının altyapı yapım çalışmalarında yüzde 95 fiziki ilerleme sağlanmış olup, yapım çalışmaları hızla devam etmektedir. Bilgilerinize

celal 63
13 saat önce - 00:39 (bugün)

gerald tcdd ankara genel müdürlüğü maalesef böyle son derece yüzeysel ve kaçamak,on soru sormuşsanız bir ikisi gibi üstünkörü cevaplar veriyorlar . ama yılmak yok olması gerekenleri basını sosyal medya yı ve hesaplarından tüm üst düzey yetkililere ulaşıp dikkatlerini çekip halkın saf ve cahil olmadığını gösterelim.

sayfa 456
ANA SAYFA -> ULAŞIM