Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 199
umo1233
2 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 18:47

33 DPE 76 (679)
Temsa Avenue LF18
Araca sürtmüş [FOTO ALINTIDIR.]

MehmetCrz33 33
2 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 18:48

Hatali olan arac.Emniyet seridinden gidiyor

umo1233
2 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 18:53

Alıntı:
Hatali olan arac.Emniyet seridinden gidiyor

Otobüs durağa girmek istemiş ama girememiş.
Araç park etmiş olabilir.

Kobracı
2 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 19:08

Otobüs otomobilin solundan girip durağa girebileceğini düşünmüştür. Ama istediğini başaramamıştır. Ya da otomobili sollayıp durağa girmek istemiştir. Otomobil emniyet şeridinde gözüküyor. Otomobilin bir suçu o. Otobüs durağı kenarına park etmiş birde.

hakan dergiz
2 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 19:10

bu nedir ya durağa park eden mi dersin otobüsün durağa girmesine izin vermeyen mi dersin

Adem Güdük
2 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 19:36

Alıntı:

bu nedir ya durağa park eden mi dersin otobüsün durağa girmesine izin vermeyen mi dersin

Durağa araç park edenler ciddi sıkıntı. Burada otomobil park etmişler, abartıp durağa tır park eden bile var. Resimdeki insaflı çıkmış. Otobüsler durağa giremeyince yolun ortasında durup yolcu indir bindir yapmak zorunda kalmaktadır. Bu da trafiği aksatmaktadır. Durağa girmeye çalışan da böyle oluyor.

Çözüm her zamanki gibi belli. Otobuslerde kamera sistemi var. Otobüslerin ön tarafı gören kamerasından duraklara park etmiş araçlar tespit edilip ceza yazılabilir. Belediye ile emniyet el ele verseler bunu yapabilirler. Bir iki hafta uygulayınca kimse cesaret edip durağa park ediyor mu görelim. Sıkıyorsa park etsinler.

melih95

2 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 23:39

Ben zaten bu şehirde emniyet müdürlüğünün ne iş yaptığını çok merak ediyorum. Trafik düzenini bozanlara asla caydırıcı yaptırım uygulanmıyor. Yetti artık gerçekten. Ne trafik düzeni var ne çevre hassasiyeti var ne birlikte yaşama ahlakı, görgüsü var. Bir çok şehirde bu sorunlar var ama Mersin’de daha fazla görüyorum. Artık tahammül seviyemi aşan bir hal almaya başladı bu durum. Devletinden vatandaşına kadar herkesin kendine bir çekidüzen vermesinin vakti geldi geçiyor.

melih95

2 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 23:40

Ben zaten bu şehirde emniyet müdürlüğünün be iş yaptığını çok merak ediyorum. Trafik düzenini bozanlara asla caydırıcı yaptırım uygulanmıyor. Yetti artık gerçekten. Ne trafik düzeni var ne çevre hassasiyeti var ne birlikte yaşama ahlakı, görgüsü var. Bir çok şehirde bu sorunlar var ama Mersin’de daha fazla görüyorum. Artık tahammül seviyemi aşan bir hal almaya başladı bu durum. Devletinden vatandaşına kadar herkesin kendine bir çekidüzen vermesinin vakti geldi geçiyor.

serkan33

2 gün önce - Pts 23 Ksm 2020, 10:29

Bu otobüste haşat, sıradaki gelsin! Mezitli Yaşar Doğu Caddesi’nde bu sabah olmuş kaza, düşünün yani sabahın karanlığında yollar bomboşken bile otobüs şoförü aracı haşat etmeyi başarmış ayrıca tebrik etmek lazım abimizi ya da ablamızı

fatihgs
2 gün önce - Pts 23 Ksm 2020, 10:39

Bu kavşakta hergün kaza oluyor ,sabahın erken saatinde yapmak büyük beceri.

sayfa 199
ANA SAYFA -> ULAŞIM