Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 228
aydın bahadır
6 gün önce - Cmt 21 Ksm 2020, 17:16

Önce anlamadım bağcılar belediyesinin değişmesinin bu metro ile ilgisini.
Bağcılardaki seçmenlerini çantada keklik olarak görüyor.
Bağcılardakiler hiç hizmet gelmesede oy vermeye alışmış.

Olcy
6 gün önce - Cmt 21 Ksm 2020, 17:20

Alıntı:
Bağcılardakiler hiç hizmet gelmesede oy vermeye alışmış.

Bağcılar seçmeni de aynı bakırköy ve Kadıköy seçmenine benzemeye başlamış diyorsunuz yani.

Komik komik yorumlar.

Bakırköy, Kadıköy, Şişli'ye odun koysa malum parti seçimi yine kazanır. İzmirden bahsetmiyorum bile.

Hizmet mizmet hak getire tabi.

Hizmete bakan mı var ki.

Bokun içinde de yaşasalar yine aynı partiye oy veriyorlar.

Türkiyede hizmete bakan seçmenin açık ara en çoğu ak partideyken yukarıdaki mesajlar gibi saçma sapan yorumlar yapılabiliyor işte bu tür forumlarda.

Bizde bu saçmalamalara katlanmak zorunda kalıyoruz mecburen.

Burak3758
6 gün önce - Cmt 21 Ksm 2020, 18:01

Aynı şekilde Anadolu'da ve İstanbul'un bazı ilçelerinde takoz koysan malum parti kazanır.

Bunların lafını eden yok

Recep arabi
6 gün önce - Cmt 21 Ksm 2020, 18:15

Hala o lokmana nasil oy veriyorlar? Feyzullah bey olsaydi keske. En azindan bagcilar hakrttigi degeri alirdi. Lokman, bagcilar meydana bir tane civi cakmamistir surekli evren mah gunesliyi kalkindiriyor.

Cemoli D18
6 gün önce - Cmt 21 Ksm 2020, 19:15

Lokman Başkan'ın Bağcılar Meydana bir tane çivi çakma şansı yok. İlçe meydanları büyükşehire aittir. Çiviyi onlar çakabilir.

emrenmert

6 gün önce - Cmt 21 Ksm 2020, 19:25

Arkadaş Merkez Mahallesi ve İnönü Mahallesi'ni kastediyor sanırım (Bağcılar ilçe merkezi)

aydın bahadır
6 gün önce - Cmt 21 Ksm 2020, 19:38

Lokman başkanın cami yapma ve hazır yapılmış parkları cafeye çevirme dışında bir şey yaptığı yok.
O sıkıştırsa bu bu metro ilerlerdi.

Yasinkprmz
5 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 13:51

Bu hattın 2025 den önce açılma ihtimali yok maalesef daha tbm kazı çalışmaları bitmedi deniliyor Bağcılar için gerekli bir hat aslında şuan tüm öncelik m11

KAND
3 gün önce - Sal 24 Ksm 2020, 17:18

Bakırköy istasyonu hareketlenmiş.

(+)

(+)

(+)

Tuncer894
3 gün önce - Sal 24 Ksm 2020, 17:50

Bu hattı gezme fırsatı olan gezip fotoğraf paylaşabilir mi? Malum 20 yaş altına kısıtlama var, kısıtlama olmadığı zaman uzaktan ders var, yoksa ben çekerdim.

sayfa 228
ANA SAYFA -> ULAŞIM