Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
zadeomer

2 ay önce - Sal 17 Ksm 2020, 18:16

Yeme,içme olarak markalar gelirse tutar yoksa müteahhitin sağlam bir parası gider geri de gelmez oyle dandik pideci falanda kurtarmaz kfc,mcdon,mado,starbucks gibi olmalı

Levent Fidan

2 ay önce - Sal 17 Ksm 2020, 21:03

hep gavur markalari yani

zadeomer

2 ay önce - Çrş 18 Ksm 2020, 00:52

Mado yerli abi

Alper Tekkuş

2 ay önce - Çrş 18 Ksm 2020, 13:10

O değil de öününde devasa büyüklükte bi LED DEV EKRAN var onu çözemedim bari yoğun bir yere yapılsa Cumhuriyet Meydanında ki bir bına yuzeyıne fılan daha iyi olmaz mı

Emre92
2 ay önce - Prş 19 Ksm 2020, 20:00

Buranın sahibi kim bilen var mı

mdmd
2 ay önce - Cmt 21 Ksm 2020, 20:16

Tutar burası bence. Konumu çok doğru.

Özgür Sabanlıoğlu

2 ay önce - Pzr 22 Ksm 2020, 11:47

Sahipleri, bölgede bulunan Flamingo Tesislerinin de sahibi, sanırım Tokgözler.
Üzücü olan durum şu; avm leri şehir merkezinden çıkarma çabası var iken, Kayserinin en yoğun bölgesinde sadece 2-3 km lik alanda; Forum, KayseriPark, Tuna Avm, İpek Saray Avm, bulunmakta. Burada belediyelerimize kızıyorum imar onayı verirken bölge yoğunluğunu düşünerek yetki kullanıp buranın Avm kapasitesi doldu, deyip projeye onay vermemesi gerekirdi. 5 yıl sonra o bölgede trafikten adım atılmayacak hale gelecek. Örneğin Sivas Caddesi güzergahına yapılacak ise Mazakaland karşısı Ahi Evran yada Yavuz Selim bölgelerinde devasa arsalar var, ulaşım sorunu da yok, bu bölgeye yapılabilirdi. İnsanlar rahatlıkla otopark bulup trafik sorunu da çekmezlerdi.

Kays3838
1 ay önce - Sal 22 Arl 2020, 23:38

İnternetteki bilgilerde avm nin 7 katlı olacağı yazıyor..yolumun üstü olduğu için gelip geçerken bazen bakıyorum inşaat alanına... bu alana 7 kat nasıl sığacak merak konusu..

Alper Tekkuş

1 ay önce - Çrş 23 Arl 2020, 10:43

Alıntı:
avm leri şehir merkezinden çıkarma çabası var iken

Özgürcüm, ben bu işi anlamıyorum KUMSMALL'a ise itin öldüğü yere yapıldığı yer diyorlar ...Bu şehrin insanı garip yaa Kale içi harika oldu eski mezbelelik hali daha güzeldi diyorlar teneke baeakalara...

Özgür Sabanlıoğlu

1 ay önce - Çrş 23 Arl 2020, 21:58

Alper Abi, benim dikkat çektiğim nokta 2-3 km lik alanda 4-5 adet avm nin olması. Gerçekten yazık. Şehir içinde olsa bile avm olmayan semtlere yoğunlaşmak çok daha mantıklı. Kumsmall avm pandemi sürecine denk geldi, bence beklenenden fazla ilgili görecek az sabır

Kale ile ilgili şahsi yorumum eskisine göre çok güzel oldu, gidip gezerken keyif alıyorum artık. Ama bir eksiklik var, tarihi kalelerde surlara çıkıp gezmediğiniz sürece içerden bakmanız size çok keyif vermez. Örneğin Bodrum Kalesi, Alanya Kalesi buralarda hep uçurumun kenarında da olsanız surlara çıkıp gezersiniz, zindanlara, ayin yapılan yerlere girersiniz, surlardan manzaranın keyfini çıkarırsınız, hatta surların üzerinde yeterince geniş alanlar oluşuyorsa mimariyi ve tarihi dokuyu hiç bozmadan çay-kahve ikramı yapılan yerler de yapabilirsiniz. Kalenin içinde de her türlü müzik faaliyeti amatör olarak sokaklarda çalmayı seven gençlere ücretsiz olarak engel koymadan çalıp söyleyebileceği alanlar oluşturursunuz, profesyonel müzik grupları da getirmenize gerek kalmaz, Allah bilir ne cevherler vardır şehrimizde...... Çok fikrim var ama sesimizi duyuramıyoruz.

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET