Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 487
mavi yeleli
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:52

Alıntı:
...
acaba sakirpasanin yerini ne yapacaklar?
...

o bölgenin yeniden ciddi bi mutenalastirmaya girmesi lazim sanirim. cünkü, yanlis bilmiyorsam bir yigin sorunlu mahalle var orda, kriminal acidan. bir sekilde o bölgeyi "mutelastirma-soylulastirma" projeleriyle duzenlemek lazim.

En son mavi yeleli tarafından Cmt 21 Ksm 2020, 23:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Cahit Onur
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:53
Mersin Adana Çukurova Bölgesel Havaalanı

Bakın bu proje İstanbula bir şey olursa (büyük İstanbul depremi) gibi İstanbul'un yerini Akdeniz bölgesine doğru kayması için yapılıyor. Tabii ki bence. Ve son zamanlarda Adanaya; Park Adana ve 01 Burda avm. Mersin'e havaalanı, konut projeleri, Sayapark AVM, Novacity Erdemli gibi yatırımlar yapılıyor. Sizce de bu amaçlanıyor olabilir mi.

Neyse hayırlı olsun Mersin. İyi günler dilerim

MehmetCrz33 33
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:57

Olabilir uydu goruntulerine baktigimda 10 senede Mersinin sehir olarak nerdeyse 2 kat buyudugunu goruyorum asiri hizli eskiden bombos olan yerler tatil beldeleri vs simdi merkezde kaldi 10 sene once bi tatil beldesi olan mezitlinin(simdi ilce oldu) suanki yillik nufus artisi 10.000 gibi muazzam seviyelerde.erdemli ve tarsus ilcelerini yuttu nerdeyse sehir.Adanada sanirim ayni hizda gelisiyor.Saricam civarlari ozellikle.Marmaranin alternatifi bolge olacak potansiyel yok degil hani

MehmetCrz33 33
1 hafta önce - Pzr 22 Ksm 2020, 00:08

Alıntı:
Hemen cevap verdigim icin suphelenen degerli arkadaslarim iste kaniti :
Sitede 10 saat vakit gecirmisim . Hemen mesaji gorup cevap vermemden daha dogal ne var?
http://wowturkey.com/forum/istatistikler.php
(siralama 6)

aykutsan
1 hafta önce - Pzr 22 Ksm 2020, 00:27

Buranın yurtdışına çıkış eksiği çukurova havalimanından kapanacaktır.Direk aktarmasız uçuşlar.Duty free işletmeciliği setur almıştı.
Bakalım burada nasıl olacak

Umutsl
1 hafta önce - Pzr 22 Ksm 2020, 00:41

Her defasında yeni bir gelişme mi var diye giriyoruz. Laf atma ve sataşmaktan başka birşey yok. Kendinize tartışma sayfası açın orda devam edin Havaalanı ile ilgili bilgi varsa buyrun paylaşın.

MehmetCrz33 33
1 hafta önce - Pzr 22 Ksm 2020, 00:45

Alıntı:
Havaalanı ile ilgili bilgi varsa buyrun paylaşın.

Haber gormustum ama simdi bulamadim haberde ise ihaleyi kazanan firmanin yandas firma hatta eski a.. baskan adayi falan deniyordu.

aykutsan
1 hafta önce - Pzr 22 Ksm 2020, 01:19

Çerkezköy belediye başkan adayıymış.ÇTSO'nun başkanlığını yönetiyormuş.Süleyman Kozuva

Vatman vs Superman
1 hafta önce - Pzr 22 Ksm 2020, 09:33

Alıntı:
Buranın yurtdışına çıkış eksiği çukurova havalimanından kapanacaktır.Direk aktarmasız uçuşlar.

THY’nin tıpkı Ankara, İzmir ve Antalya havalimanlarında yaptığı gibi Çukurova havalimanından da az sayıda dış hat seferi koyacağını, asıl ağırlığı İstanbul havalimanına vereceğini tahmin ediyorum.

Öte yandan, Adana kökenli bir aile olan Sabancıların Pegasus’u, artık kapasitesi iyice zorlanmakta olan Sabiha Gökçen havalimanından sonra Çukurova havalimanını ikinci bir hub olarak kullanarak, özellikle Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa bölgeleri arasında Çukurova aktarmalı dış hat seferleri yapabileceklerini tahmin ediyorum.

kokocambo
1 hafta önce - Pzr 22 Ksm 2020, 09:55

Birkac sene oncesinde sakirpasadan beyrut ve iragin birkac sehrine ucus duzenleniyordu, ancak havalimani ic hat talebine kucuk geldigi icin dis hatlardaki ucusu azaltmislardi. Guncellenen kapasite kac bilmiyorum ama 15 milyon yolcu kapasitesi olacaksa dediginiz gibi ortadogu ulkelerine ve gurbetciler icin almanyaya seferler duzenlenir diye dusunuyorum. Kazanli turizm bolgesi acilirsa ve bolgenin pazarina bagli olarak yaz aylarinda rusya veya bati avrupa ulkelerine ucuslar duzenlenebilir. Ama bunun icin minimum 5 yil var.

sayfa 487
ANA SAYFA -> ULAŞIM