Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 743
Halil Azimoğlu
1 hafta önce - Pts 16 Ksm 2020, 02:18

Alıntı:
Senin yazdığını herkes okuyacak diye bir kaide mi var kardeş?Nasıl bir egon var ,bu dünyada herkes hürdür.
Adam yerine koyulmakla ilgili bir sıkıntım yok Allah'a şükür ,öyle sıkıntıları olan arkadaşlar ,genelde ömrünü yalakalıkla geçirip klavyeden ona buna sataşan tipler oluyor.

Neyse diğer arkadaşlardan bu gereksiz polemik için kendi adıma özür dilerim.Bağlum için haýırlı haberler gelmesi dileğiyle herkese iyi pazarlar ...

Çamlık Bağlum ego ile alakası yok. Saygı diye bişey var. Haberiniz var mı bilmiyorum ama? Biz muhatap olduğumuz konu ile alakalı siz dahil herkesin yazdıklarını virgülüne, noktasına kadar atlamadan okuyor isek sizin de "okumadım bile" deme hakkınız yok. Burası forum ayrıca yazmak, okumak için ve meseleleri tartışmak var olmuş bir platform. Burda yalakalık yapacağım kim olabilir acaba? Ben kimseye de sataşmıyorum. Fikrimi ortaya koyarak münazara yapıyorum. Önce kendi egonuz için özür dileyiniz. Kusurumuz var ise biz özür dilemesini elbette biliriz.

Bağlum8765
1 hafta önce - Cum 20 Ksm 2020, 23:19

Kısa zamanda millet bahcesi yapilacak diyordu hala tik yok daha cok bekler bu gidişle altinok ta fos çıktı

Çamlık Bağlum
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 21:55

Ömrümüz varsa 2022 2023 ü beklemeliyiz ,satan sonradan pişman olur. En azından seçime kalan 2 senede ne olduğu belli olur işte o zaman yapılmazsada satılır gider. Toprak bu... İhtiyacı olmayan bekletsin derim ,protokol yolu yapılacak bu kaçınılmaz birşey. Bakalım yapacak mı dediklerini bu yazdan itibaren Türkiye genelinde iyi şeyler olacağı kanaatindeyim bağlumda bundan nasibini alacak diye düşünüyorum.Yapmazlarsa ne Yavaş ne Altınok bağlumda seçime oy istemeye gelemez, gelinirse suratlarına tükürülüp yollanması lazım.

Sdt0666
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:10

Protokol yolu başladı mı işlem tamamdır. Kıvılcımı verecek eylem budur.

Yetik
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:56
Allah bilir

Mart'a kadar bir şey değişeceğini zannetmiyorum Faizler yükseldi yatırımlar duracak bir süreliğine

albayrak5561
6 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 14:07

Kösrelik Göleti projesi ile alakali kesin bir haber nereden alabiliriz... yerim var satsam.mi beklesemmi bilemedim 2015 de almistim. 142 ada 21 parsel

Karaca357
6 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 20:43

Arkadaşlar bu Bağlum 3 etap neresi oluyor

Ozkanyayla
5 gün önce - Pts 23 Ksm 2020, 19:00

Mahmudiye caddesi trafo yanında 500m2 yerim var artık beklemekten bıktım satmak istesem m2 ederi nedir bilginiz varmı ?

Bağlum8765
5 gün önce - Pts 23 Ksm 2020, 23:42

Para etse zaten herkes satacak bekle iki üç yıl daha

Hüseyin 1234
3 gün önce - Çrş 25 Ksm 2020, 21:36

alan olsa keşke bende satacağım ne arayan ne soran var.

sayfa 743
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet