Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Ercan23331
2 hafta önce - Pts 09 Ksm 2020, 18:51

Sefa2323 dediklerinde haklısın ama abartmamak lazım mesela forum için demişsin de onlarında var şehrin girişinde çukurları milidya avm

Sefa2323
2 hafta önce - Pts 09 Ksm 2020, 19:41

Abartı değil ki böyle bir kaynak komşu illerde olsa Bingöl'de dahil adamlar reklamını yapar çalışmalar başlatılır sonuçta hem Elazığ kazanacak ihaleyi belediye aldı belediye kazanacak Elazığ esnafı kazanacak turizme ve seralarla Elazığ'da her koşulda kazanıp isdihdam sağlanacak esnafların hepside kazanacak fakat 2 yıldır bekleniyor bu başka bir ilde olmazdı emin olun ve bölgede bu büyüklükte tek il Elazığ hemde yeni bir iş sektörü Elazığ'da otelcilik gelişecek cipte termale giden bir kişi kebana da gidecek harputada gidecek Sivrice ye de gidecek kazanacak yani diğer turizm olanakları da canlanacak sağlık turizmi oluşacak ve gelişecek fakat 2 yıldır bosyere bekletiliyor ve çalışma yok fiziki hiç bir çalışma yok somut adım atılmıyor hâlbuki belediyede kazanacak bekledikçe kaybediyoruz bunu söylemek istiyorum

Forum avm Elazığ'ın tam ortasında ve Elazığ çocuk gibi 10 yıldan fazla süredir oyalaniyor açıklama bile yapılmıyor Elazığ belediyesi arsayi ucretini odiyerek satın alabilir veya bir süre verilip alınabilir Malatya'da merkezde değil ve belediyeden avm yapılacak diye alınıp atıl bırakılan çukur açılan bir yer değil malatyadaki

Sefa2323
2 hafta önce - Cmt 14 Ksm 2020, 13:01

mustafa230 çalışmalarin başladığını söylemişti ve fırsat bulunca fotografliyacagini söylemişti fırsat buldunuz mu?
Birde çalışmalar nerede başladı ihale usulü mu yoksa belediye kendisi mi yapıyor acaba? Tam olarak nerede yapılıyor çalışmalar?

Sefa2323
1 hafta önce - Çrş 18 Ksm 2020, 17:53

2021 yılında da yatırım için bütçe ayrılmamış 2022 yılında belediye çalışmalara başlar deniyor üretim projeleri ne daha öncelik verilmeliydi yaz ve kışın Elazığ sağlık turizmini artirmaliydi Karakoçan jeotermal ve Sivrice jeotermal ile birlikte cip jeotermal de hizmet vermeye baslamaliydi ve seralar da biran evvel hizmete girmeli üretim yapılmalıydı fakat yine önümüzdeki yıla kaldı

Berkx
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 13:26
Jeotermal

Karakoçan jeotermali yapılmaya başlandı 3 seneye biter diye düşünüyorum.

Sefa2323
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 17:07

Karakoçan da yapılan termal tesisler özel yatırımcı tarafından yatırıma başlandı fakat cipte çıkan sıcak su Belediye tarafından bekletiliyor keşke cipte çıkan sıcak suda özel yatırımcıya verilseydi
Belediyenin parasını heba ediyorlar

Sefa2323
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 17:13

Elazığ'da sıcak suların termal seraların ve sağlık yatırımlarının üzerinde durulmalı Karakoçan Sivrice ve cipte çıkan sıcak sular verimli kullanılarak Elazığın faydasına olmalı beklememeli isdihdam kazanılmali ve elazig ekonomisinde büyük katkı gelir sağlayacak fakat bunu düşünecek ufuk nerede merkezde çıkan sıcak suyu bile 2 yıldır bekleten belediye var ve bu suyun tasarrufu belediyede

Berkx
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 22:04
Karakoçan jeotermal

Fotoğrafı 3 ay önce çekmiştim

(+)

h4runtly

1 hafta önce - Cum 20 Ksm 2020, 16:46

çok üzücü bir durum :/

Sefa2323
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:56

Proje ile ilgili belediye msj attım fakat gelen cvp hala projelendirme aşamasında diyor 153 aradım bilgi almak için kimsenin proje ile ilgili bilgisi yok kimsenin projeye ilgisi yok ve belediyenin alması düşündürücü 2 yıl oldu açılış yapalı 2 yılda yılın belli aylarında açıklama yapılıyor o kadar detaylı bilgi şeffaflık yok birde bu projeyi Elazığ'ın geleceği yeni isdihdam alanı elazig için yeni bir sektör olarak lanse ettiler ama hiç bir çalışma yok belediyede bile bilen kimse yok sadece aldığım bilgi 2021 yatırım planında bile yok yani ödenek felan ayrılmayacak çalışmalar için belediye bir an evvel projeye başlamalı sağlık turizmi ve seracılık için çalışmalar başlamalı hiç değilse seracılık çalışmaları başlansa kışın üretilen sebzeler bile Elazığ daki fiyatları düşürür belki daha turizm yatırımında umudum kalmadı yapamaz belediye bari seracılık çalışmalarını başlatsın hem elazig cipte hemde Karakoçan da seracılık yapılmalı

sayfa 13
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET