Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 763
Hamza Halit
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 21:31

İmamoğlu heykele verdiği parayı açıklamalı. Halkın bunu bilmeye hakkı var.

osman akar
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 21:33

Alıntı:
Mevlüt Ünsal'ın bıraktığı hali düzeltmekten, yeni ihaleye fırsat gelmedi.

Siz dün de DEVEBAĞIRTAN'da metrobüs gidiyor diyordunuz. Bugün de MEVLÜT UYSAL'a Mevlüt ÜNSAL diyorsunuz. Anlaşılan sizin İstanbul ile ilginiz alakanız yok. Ancak sadece Ekoya CANDAŞLIK olsun diye buraya yazıyorsunuz . Neyse siz bu adamı yağlamaya devam edin bakalım. Nereye kadar YAĞDANLIK yapacaksınız.

Pardon MEVLÜT UYSAL ne yapmış ta ortalık düzeltiyor bu BETON EKREM....
Yapılan işi bile durduran MEGALOMAN birine iyi YAĞCILIK yapıyorsunuz tebrikler....

Mustafa Torun 0834

1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 21:36

Yağdanlık tutanlarda da 06 olması noormal yani.

Mansur yavaşın adamları buraya da dadanmış.

Metroyu yeniden başlatmayı bırakın şimdi.

En basitinden şu heykelin parasını açıklayın.

Yandaş sanatçılara savurduğunuz paraları açıklayın.

mahmut11
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 21:42

Alıntı:

En basitinden şu heykelin parasını açıklayın.

Yandaş sanatçılara savurduğunuz paraları açıklayın.

Her şeyi geçtim.
Atatürk'ü anlatıp 300 bini cukkalayan teyzeyi açıklasınlar, yeter.

Yılmaz'ın ekmeğini çaldı kadın.

refik7070
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 21:45

Alıntı:

Metro inşaatları durdurulurken sesini çıkarmayanlar, neden durdurulduğunu sorgulamayanlar, eski yönetimin yarım bıraktığı işleri tamamlamaya çalışan yeni yönetimi, göreve geleli 17 ay oldu, neden yeni metro ihalesine çıkmadı diye eleştirmesi komik. Eski yönetim inşaatları durdurup gitmeseydi, metro ödeneklerini belediyenin kasasında hazır bir şekilde bıraksaydı, yeni yönetim enerjisini yeni hatlar için harcayabilirdi ama Mevlüt Ünsal'ın bıraktığı hali düzeltmekten, yeni ihaleye fırsat gelmedi. Ama 2021 yılında ihaleye çıkacak metro hatları olacak, öncelikle Beylikdüzü-Sefaköy metro hattı ihaleye çıkartılacak. Yeni yönetimin metro için ayırdığı paralara da eski yönetimin borç taktığı bir şirketin haciz koydurup, hesabına geçirttiğini de unutmayın

Bu arkadaş güzel hikayeler yazıyor bence burada harcanıyor.
Ekrem Bey hakkında güzel bir kitap yazsa mesela danışmanlık işi veya bir daire başkanlığı hazır.

Göreve geleli 17 ay oldu yaptığı ihaleler nedense emlak satışı üzerine hep. Parsel parsel satıyor İstanbulu sizde nasıl bir kulp bulsak diye didiniyorsunuz.

En son refik7070 tarafından Cmt 21 Ksm 2020, 21:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

mahmut11
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 21:50

Alıntı:
Yeni yönetimin metro için ayırdığı paralara da eski yönetimin borç taktığı bir şirketin haciz koydurup, hesabına geçirttiğini de unutmayın.

Bunda yasa dışı bir şey yok ki. CHP seçildiğinde belediye farklı bir tüzel kişilik olmuyor.

Hatta İmamoğlu, belediyeye bir daha icra dadanmasın diye bütün banka işlerini Koç Holding'in bankasına devretti, hani işte, solcuların bankasında saklarsak paraları, başına bir iş gelmez diye

Akla bak.

Devletle boy ölçüşebileceğini zanneden uyanık müteahit aklı.

Dervişoglu
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:22

Arkadaş uzun uzun yazmış,
Sadece tebessüm ettim o kadarda yalana inanılmaz la adam milletin gözünün içinebaka baka yalan söylüyor.
Hatta tatilden fırsat bulup kaçgün mesai yapti onca yazmışsın zati çoğuda eski yönetimin %90 bitme aşamasındaki yatırımlar biraz aklınızı ve gözünüzü açın

harun82_44
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:32

Burdan diyorum ;
Görev süresinin yüzde 40 na yakınını yaklaşık iki yıl nerdeyse tamamlayan Ekrem İmamoglunun hicmi projeleri yok.Bırakın iyi bir proje İstanbul gibi dünya metropolü için yaptığı kendi başlayıp bitirdiği birtane orta ölçekli düzgün projesini yazın ;

Söz bir daha ben bu başlığa yazmayacağım.Lafi carpitmadan,kivirmadan birtane..

Bu arada bitmesi gereken hatlar varken niye başka hata baslasin dersen yüz yıl sonra bile İstanbul'un metro ihtiyacını bitiremezsin...Ortalama bir hat üç ile beş yıl sürüyor.Aksilik çıkmazsa.

Ugi Öz

1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:55

Bu imamoglu belediyenin paralarini napiyor?

ali dostbey
1 hafta önce - Pzr 22 Ksm 2020, 00:04

Ak Parti iktidarı İstanbul'daki bu 91 km'lik metro hattını da yapar, sefasını, propaganda ve reklamını da yine emek hırsızı The İmamos yapar
Nasıl olsa ona inanacak binlerce mankurt var

sayfa 763
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET