Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4

Burdur ve Isparta Antalya'ya bağlanmalı mı ?
Evet, bağlanmalı 28.8%  28.8%  [15]
Hayır,bağlanmamalı 71.2%  71.2%  [37]
Toplam Oy : 52

Mehmet BLC
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 15:59

Alıntı:
Bir Antalya başlığı görsem de hemen gitsem salça olsam diye nöbet bekliyorsun mübarek.

Nedir sendeki bu haset? Ne yaptı Antalya sana?

Sadece ben mi? Bu sitedeki hiç kimsenin Antalya ya Antalyalılarla hiç bir sorunu yok ama açılan yeni başlıklarda insanlara edep dışı hakaretler, her itiraz edene çemkirmeler, parmak sallamalar, telefon adres verip çağırmalar, itiraz eden herkese lakayt tutumlu mesajlardan dolayı herkesin şu üç beş kişiye karşı bir rahatsızlığı var.

An itibariyle Antalya ile ilgili tam 1166 tane başlık var, bugüne kadar hiç bir problem olmamış da bir iki haftadır neler oluyor böyle diye bir dönüp bir kendinize bir bakın, kaç defa şikayet edildiniz, kaç defa rahatsızlık bildirildi, bu duruma sebep olan kusura bakmayın da maalesef sizlersiniz. Daha sakin ve daha ılımlı mesajlar yazmanız bu sitedeki sürekliliğiniz açısından faydalı olur, değilse size teklifim bakidir, açın bir wowantalya sitesi, isterseniz başkent ilan edin kendinizi.

Ayrıca ben hiç birinize eksi puan vermedim, en başta Mehmet0707 rumuzlu nicke sahip kişi olmak üzere an itibariyle online tüm Antalyalılara belirteyim.

Mehmet 0707
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 16:05

Kardeşim sen bana Antalya başlıklarında bir tane sen yazmadan sana yazılmış bir laf bir hakaret ya da her hangi bir şey göster bende senden özür dileyeyim ki sana kimse Antalya ile ilgili başlıkta bir şey demiyor arkandan konuşmuyor. Geliyorsun çekemezcesine saçma sapan şeyler yazıyorsun hafif şekilde cevap alınca da söyleniyorsun. Şahsen ben ne senin açtığın başlığa gelip ne bir yazı yazdım ne de bir tahrik etme girişiminde bulundum. Objektif olarak konuşayım tek sorun sende ve senin gibiler de. Tüm Antalya başlıklarını sabote edip ardından da kimse cevap yazmasın istiyorsun yok öyle bir dünya.

Mehmet BLC
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 16:10

Tekrar soruyorum sadece ben mi? Ben 3. sayfada yazmışım, ilk iki sayfada sadece sen, mesaj yazanlara ne demişsin, neler yazmışsın, sen değil de okuyanlar karar versin o zaman, her itiraz edene yazdığın mesajlara bir bak, sonra "tek sen" de bana. Peki ben ne diye girmişim konuya, "siz neden her itiraz edene bu kadar çemkiriyorsunuz " ?

Peki, şu anda ben susuyorum, bakalım bundan sonra size kimse itraz etmeyecek mi, tek "salça olan" ben miyim, buyrun görelim.. Şu bana edilen son salça sözü bile hakaret de aslında, neyse...

Mehmet 0707
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 16:16

Nerede çemkirmişiz bir alıntıla bakalım gelip burda insanları kışkırtmaya çalışıyorsun bir de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun utanmadan. Ben ya bir kışkırtma varsa ona cevap veririm ya da bana karşı bir soru varsa onu cevaplarım. Kimseye "çemkirmem" . Burada da kimse kimseye çemkirmiyor ya sorulara cevap yazıyor, ya da senin gibi başlıkları sabote etmeye çalışanlara doğrusunu öğretiyor. İtiraz etmek yorum belirtmek ayrı yargılayıcı soru kipi kullanmak ayrı bir şeydir onu da öğrenmelisin . Öğrenecek çok şeyin var . Çemkirmek kelimesi de bir hakarettir de neyse. Sen gelmeden önce çok güzel üsluplu bir tartışma ortamı vardı senden ricam sen yazmadan önceki mesajları oku sonra bir de sen yazdıktan sonrakileri sonra anlarsın aradaki farkı. Amacına ulaştın yine mahvettin başlığı.

07Bilal
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 16:31

Tekrar ediyorum, gelip Antalya başlıklarına "salça" olmak zorunda değilsiniz.
Huzursuz olduğunuz başlıklara girip yazmak zorunda değilsiniz.

Rahatsızsanız, görmezden gelin, hepsi bu.
Herşeye, her konuya yazmak size ne kazandırıyor?

Salın da biz bize takılalım şurada.

Lakin, ısrarla gelip ANTALYA şehrini o küçük beyinlerinizle küçük düşürmeye kalkarsanız,
soyut veyahut somut illaki cevabını alırsınız..

Bu şehir için, can alıp verenler çok.
Herkes kendi metrekaresinde takılsın.

07Hilmi
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:13

İtiraz edenler konunun içinde olanlar değil heralde Ispartalı ve Burdurlu arkadaşlar dışındakiler itiraz ediyor .

emre ulusoyy
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:23

antalya bursaya bağlanmalı

Karaman Ahmet
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:23

Saçma bir başlık olmuş. Asıl tartışılması gereken, turizm başkenti Alanyanin il olması ve Manavgatin Alanyaya bağlanması.

07Hilmi
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:29

Alıntı:
antalya bursaya bağlanmalı

Ne ??

mrt61
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:31

Burdur ve Isparta manen zaten Antalya'ya bağlı. Madden değil ama.

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET