Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 727
MehmetCrz33 33
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 17:30

benim kimseyi kotulemeye niyetim yoktu !!!!

myilmaz06
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 17:38

Biz yine Avrupa'dan nefret ediyoruz. Avrupa belki bize daha fazla nefret besliyor. Osmanlıdan kuyruk acıları var. Yerde ölümüzü görseler iki kurşun da onlar sıkar. Yine Avrupa'yı sevmiyoruz. Ama bu ticaret yapmayız anlamına gelmiyor. Rusya'ya karşı Nato kuruldu. Avrupa'nın Rusya ile ticaret rakamları ortada

MehmetCrz33 33
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 17:40

E tamam birsey demedim. 1 sordum diye terorist ilan etmedigin kaldi bi tek

En son MehmetCrz33 33 tarafından Cmt 21 Ksm 2020, 17:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

harun82_44
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 17:40

Bak ikili ülke ilişkisi ve diplamasi vardır . Rusya ile savaş noktasinada geldik ortak devriyede atıyoruz simdi.Sizin arkadaşlık ilişkisi gibi yürümüyor gurur meselesi. Erdoğan onların yüzüne doğruları konuştuğu için ikiyuzluler ya ilişkiler ondan normallesemiyor .Haklıyız cunki..

Kendini küçük görmen ,her senin hakkını yedikleri de susup kabullenmen ayrı yeri gelince lafida sokarsın ,kardesimde dersin. Bu komşu ilişkisi ,sosyal arkadaş değil benim onunla sonsuza kadar işim olmaz diyesin.

Yeri gelir şartlar onu gösterir savaşır şartlar başka gerektirir başka olursun.

Mustafa Kemal Atatürk 100 yıl önce İngiliz,Yunan,rumla savastida Atatürk'ün yolundan gidiyoruz diyenler kusmu kaldı mantık biraz ..

Ülke ilişkisi birde duruş önemli ..Avrupa ile bizim sorunumuzdan çok onların bizle sorunu var.

Hakkımız olanda gözleri. Akdeniz,Libya ,Suriye ..

myilmaz06
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 18:14

Avrupa, denizlerimizde petrol doğalgaz arıyoruz diye yaptırım uygulamaya hazırlanırken, muhalefet Avrupa'ya Türkiye'yi şikayet ediyor. Buna tek kelime edemiyorsunuz.

Soru sormadın, bir şey demeye çalıştın.

Erdoğan, "Amacımız kimseyle kavga etmek, kimsenin hakkını çiğnemek değil, Avrupa ile iş birliği yapmak" dedi diye konuyu başka yerlere çekiyorsunuz.

myilmaz06
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 21:43
Avrupa'ya mesaj gitti

"Çalışmalarımızı aynı kararlılıkla sürdüreceğiz. Diyalog ve diplomasiye asla kapımızı kapatmadık, kapatmayacağız. Türkiye, Ege ve Doğu Akdeniz'de mevcut sorunların aşılması için her zaman yapıcı tutum sergilemiştir"

Dervişoglu
1 hafta önce - Cmt 21 Ksm 2020, 23:31

Reis ne sıkıntı,sorun ve hayal kırıklığına uğruyorsa cidden iyi niyetinden ve yakınlarındaki dava adamlığı bitmiş makam adamlığı mücadelesi veren belli başlı ailecek etrafına çöreklenmiş bir kaç ailedir.

Ugi Öz

6 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 21:56

Cok güzel söylemis

myilmaz06
6 gün önce - Pzr 22 Ksm 2020, 22:01

Chp'liler o kadar saf ki Abd'lilerin onları sevdiğini desteklediğini falan sanıyor. İnsan rakibinin zayıf olmasını ister, rakibini ezmek ister, egemenlik kendinde olsun ister. Abd, Chp'yi dolayısıyla Türkiye'yi kuklası yapacak.

Chp, Abd'ye şimdiden her şeyini vadediyor :

Yerli üretim yok.
Doğalgaz ve petrol aramak yok.
S-400'ü kullanmak yok.
Sınır ötesi operasyonlarla sınırları korumak yok.
Pkk'ya destek olan belediyelere kayyum yok.
Fetöcüleri, Pkk'lıları, devlete söven Hdp'lileri içeri atmak yok.

Dervişoglu
6 gün önce - Pts 23 Ksm 2020, 00:30

Reis;
Hem dava arkadaşım dediğin ve senide zan altı bırakan bu densiz bülenti yalanlıyorsun hemde yanında tutuyorsun bizi üzüyorsun

sayfa 727
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET