Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 22
abdurrahim a
2 ay önce - Prş 12 Ksm 2020, 08:35
selamun aleykum

dokuzçeltik mahalle muhtarına sormuştum bu meseleyi bilgim yok dedi ama cadde 75 in bitiminden karşı tarafa dokuz çeltiğe 50 metrelik bi yol yapılacak diye bilgi edinmiş ama yinede daha öncedende öyle söylenip bi gelişme olmadığından İNŞALLAH bu defa yaparlar dedi.o yol yapılırsa çevre yolu yapılır ALLAHın izniyle diye düşünüyorum.

abdurrahim a
2 ay önce - Prş 12 Ksm 2020, 08:48
selamun aleykum

bahsedeceğim konu aslında yenişehir ilçesiyle alakalı olsada sonuçta bu başlıkta yenişehir ilçesine ait bi proje olduğundan burdada yazayım dedim.vali twitter sayfasından paylaşım yapmış bu ayın 17' de saat 16:00 yenişehir ilçesiyle ilgili canlı yayın yapacakmış.bu canlı yayına twitterdan whatsapp iletişim hattından instagramdan facebooktan halkın taleplerini sorularını alacakmış.

ben olabildiğince şu cevre yolunu köprülü kavşağı yazacam.umarım üç kuyu dokuzçeltik dönümlü ya da elidoludan bi çevre yolu silvan yoluna bağlanır.o yol çok faydalı olur.gold office ışığında trafik uzuyor 1. ve2. sanayii ışıkları rezalet kitleniyor seyrantepe ha keza.

lojistik üss kurulacak daha 4. sanayii bitmek üzere organize sanayiide yatırımlar artıyor kayapınar şehir hastahanesi yapılıyor tapu binası yapıldı sağlık müdürlüğü binası yanılmıyorsam yenilendi ve daha başka projelerde olacaktır. ayrıca urfa elazığ için direkt yapılan yoldan urfadan gelipte van bingöl muş silvan yapacak araçlarda doğal olarak diyarbakır elazığ yolunu kullanıyor ve ordan silvana bingöle van a muşa geçiş yapıyor.bu bahsettiğim tüm trafiğin yüzde 90 oranı bahsettiğim yol yapılırsa o yola kayacak ve trafik bi nebze rahatlayacak.

Azat karamaş
2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 23:45

Peki arkadaşlar bu uckuyu köprü ihalesi var bu şubat ayinda

Azat karamaş
1 ay önce - Pzr 29 Ksm 2020, 21:27

Arkadaşlar bu köprü ihalesi yapıldı şubat ayında Başliyacklar bide 2 gün önce harita arkadaşlarımız geldi buranın alimini aldilar

abdurrahim a
1 ay önce - Sal 01 Arl 2020, 20:55
selamun aleykum

teşekkürler bilgi için.en kısa sürede biter inşallah

sayfa 22
« önceki   123 ... 2122232425   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler