Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Çevre Yolu (Otoyol)
« önceki   123 ... 282930

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
sayfa 30
jasminn
5 ay önce - Cmt 15 Ağu 2020, 14:23

İlgili Demirtaş OSB kavşağı için Büyükşehir Belediyesi tarafından Demirtaş Cumhuriyet Mah., 7726 ada, 165 ve 167 parsel sayılı taşınmazlar kamulaştırılmak üzere XI. Beş Yıllık Kamulaştırma İmar Programına alınmış.

Aksi durum olmazsa bu kamulaştırma süreci de tıpkı Şehir Hastanesi İmar yolu gibi olacak


Berktuğ
site denetçisi

2 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 16:36

3 OSB’NİN OTOYOLA BAĞLANMASI GEREKİYOR
Alıntı:
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nun Ulaştırma Bakanlığı bütçesini görüştüğü toplantısında konuk olarak söz alan AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin otoyolun eksik kalan bağlantılarına dikkat çekti:“Bursa’nın en önemli özelliklerinden biri sanayi şehri olması. Fakat Demirtaş OSB, Hasanağa-Akçalar OSB ve 150 bin kişi istihdamı olan TEKNOSAB’ın otoyola bağlantıları yok. Bu 3 kavşağı istiyoruz.”

Kaynak: https://www.olay.com.tr/yazar/ahmet-emin-yilmaz/u ...edi-666149

DOSAB kavşağı'nın köprüsü hazır sadece kavşak bağlantıları yapılacak Ankara yolu kısmına, Hasanağa-Akçalar OSB kavşağı atıl duruma düşen Batı Kavşağı'ndan devam edilerek bağlanacak. TEKNOSAB ise yakınlarından geçen İzmir otoyolu ücretli kısmına bağlanacak.


Berktuğ
site denetçisi

3 hafta önce - Sal 29 Arl 2020, 19:27

BURSA'YI KİLİTLEYEN ÇALIŞMA TAMAMLANDI!
Alıntı:
Bursa'da Mudanya Kavşağı İzmir istikametinde Otoyol A.Ş. tarafından yapılan köprü tamirat çalışması tamamlandı.Gebze-Orhangazi-İzmir ücretli otoyolunun Mudanya Kavşağı İzmir istikametinde otoyol köprü çalışması nedeni ile bir kilometrelik alan trafiğe kapalıydı.

Otobandaki trafiğe girmek istemeyenler nedeniyle şehir merkezindeki ulaşımda tıkanıklar yaşanıyordu.

4 Ocak'ta bitirilmesi planlanan çalışma erken tamamlandı. Güzergahı otoban olan sürücülerin artık şehir içine girmeden gitmek istedikleri yere ulaşabilecek. Bursa'daki şehir içi trafiğinin bugünden itibaren rahatlaması ön görülüyor.

Kaynak: https://www.bursahakimiyet.com.tr/haber/bursa-yi- ...67730.html

Çevre yolunu kullananlara duyurulur!


sayfa 30
« önceki   123 ... 282930
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara