Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bülent Arınç hakkında [SİYASET]
« önceki   123 ... 575859 ... 818283   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 58
Dervişoglu
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 23:21

Ondada doğdu lakin,bu kadar yakın tutuncada sana oy veren polemiğe düşüp ister istemez karşı tarafin algısına maruz kalıyor..
Düşmani yakın tutmak eski krallara sultanlarda has bir davranış idi demokraside algıya muazzam bir koz vermek gibi oluyor,çevremde nice oy bu yüzden kaydı tepki dolayısı ile hatta sandığa gidilmedi..

brk33
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 23:29

Joe Biden etkisinden hep bunlar. Ocak ayından itibaren dünya yeni bir döneme giriyor. Bu yüzden Erdoğan MHP'den kurtulmak ve dünya konjonktürüne uygun yeni bir süreç başlatmak istiyor ve söylemek istediklerini de Arınç'a söyletiyor. Çünkü Arınç, Cumhurbaşkanı da benimle aynı fikirde dedi. İktidarın MHP kanadı ise mevcut statükonun devamından yana. Çakıcı-Kılıçdaroğlu kavgasına bir de bu açıdan bakmak gerek. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla hesabı. Bakalım MHP'nin istediği mi olacak yoksa diğer senaryo mu göreceğiz. Fakat MHP direnç gösterecektir ciddi şekilde.

can0634
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 23:32

Bülent Arınç Megri Megri Türküsünü tekrar söylemeye başlamış, hadi hayırlısı olsun.

Hamza Halit
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 23:36

Can İmamoğlu Demirtaş'ın çizgisinde. Onu eleştirmen lazım.

Ahmet Arif Hoca

1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 23:41

Alıntı:
Joe Biden etkisinden hep bunlar. Ocak ayından itibaren dünya yeni bir döneme giriyor. Bu yüzden Erdoğan MHP'den kurtulmak ve dünya konjonktürüne uygun yeni bir süreç başlatmak istiyor ve söylemek istediklerini de Arınç'a söyletiyor. Çünkü Arınç, Cumhurbaşkanı da benimle aynı fikirde dedi. İktidarın MHP

Bende izledim
Cumhur ittifakı mezara kadar gitmeli dedi Cumhurbaşkanı ve onun bu fikrine karşı gelmem dedi Arınç

can0634
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 23:41

Ben Bülent Arınç'ı eleştirmiyorum ki Megri Megriyi tekrar söylemek istiyorsa söyleyebilir, buyursun söylesin. İmamoğlu Demirtaşın siyasi çizgisini beğeniyorum dediği için Kandil ile ortak iş tuttuğunu söyleyenler samimiyse Bülent Arınç'a da gelip Kandille iş tutuyor, pkk sevici desin, Cumhurbaşkanı Danışmanın terörist övücü olduğunu söylesinler eyvallah derim.
Alıntı:
Can İmamoğlu Demirtaş'ın çizgisinde. Onu eleştirmen lazım.

ccahit
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 23:43

Arınç in düşüncesi kendini bağlar o eski siyasi düşüncelerini kendine saklasın cumhur ittifakının ayak bastığı yer sağlam.

Hamza Halit
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 23:45

Can o zaman bir çözüm yöntem denendi ve başarılı olmadı. Teröristler hapse atıldı. Teröristleri hapse atanları desteklemelisin. Teröristlerin çizgisine kayanları değil.

refik7070
1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 23:47

Muhalefet anayasa taslağı olayında çok köşeye sıkışmış ki Bülent Jokerini sahaya sürmüşler.

Gokhan Bayraktar

1 hafta önce - Prş 19 Ksm 2020, 23:49

Feto davasinda hic sorgulanmadan aklanmasi ve unutulmasi cok ilginç benim icin. Kozmik odadaki onca sır vs bu adamin sayesinde kim ve kimlerin eline gecti hala muamma.

sayfa 58
« önceki   123 ... 575859 ... 818283   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET