Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır - Konut Projeleri
« önceki   123 ... 919293

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 93
İsmail Kılıçaslan
2 ay önce - Çrş 18 Ksm 2020, 15:38

sevdar nickin gibi kafan da güzel senin.
Birşeyleri kötü göstermek çok mu hoşuna gidiyor.
Yüzyılda bir fotograf yükledin, kafanın içindekileri özetler gibi bu fotograf.
Eğlenceli adamsın vesselam

Alıntı:

(+)

sevdar
2 ay önce - Çrş 18 Ksm 2020, 15:50

Madde kullanmıyorum canım

Omera 21

2 ay önce - Çrş 18 Ksm 2020, 17:24

Sevdar Bari eleştiri yaparken doğru bilgi ver ki bizde işin aslını öğrenelim.
Fotoğraf attığın yer bir kere site değil tanlar yapının iki plazası.
Sarı alan içine aldığım alan park olacak zaten, bahsettiğin cami de mavi alana aldım orası dediğin gibi park idi imarda.
Halkın isteği üzerine dini alan olarak tahsis edildi

sevdar
2 ay önce - Çrş 18 Ksm 2020, 17:28

Halkın isteği???
Bunun gibi yanlış hatırlamıyorsam en az 4 alan gasp edilip cami yapıldı hatta buna parkorman içindeki alan dahil hiçbirinin imarı yoktu belediyede yeşil alan geçiyordu 2 tanesine ruhsat verildi diğerleri yıkılacaktır vali sağolsun ilk iş alalacele dini kurumlara tahsis etti
Gidip sayalım cuma günü hariç içerde 20 kişiden fazla varsa her yeri camiye çevirelim bir Not daha hemen karşısına geçin kavşakta ticaret borsanın orda 1 cami var 100 metre aşağı için demet evler camii var ondanda 150 metre yürüyün 3.cami gıyasettin bilmem ne 250 metreye 3 cami sığdırdışar yetmedi yeşil alanı gasp ettiler

sevdar
2 ay önce - Çrş 18 Ksm 2020, 17:34

Eklemeyi unuttum o bahsettiğin sarı alan Park değil kocaman tabela asmışlar arsa kiralıktır diye yarın gidip tabelaya kendin bakabilirsin

Tekinn2121
2 ay önce - Prş 19 Ksm 2020, 02:23

Sevdar arkadaş cami konusunda haklı
Geçen sene diyarbakıra geldiğimde arkadaşlar sağolsun gezdirdi ihtiyaç olmamasına rağmen çok fazla cami yapılıyor veya yapılmış ve minare boyları ülkemizin hiçbir yerinde olmadığı kadar uzun sebebini bilen var mı bu durumun?
Cevap verecek arkadaşlar lütfen boş muhabbete çevirmeyin ciddi olarak soruyorum neden diyarbakırda türkiyeden daha fazla cami yapılıyor ve minare boyları neden aşırı uzun

erdin21
1 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 00:20

selahattin eyyubi bulvarında yeni bir kutay inşaat projesi başlıyor.

bilgisi olan var mı ? proje resmi vesaire ?

Omera 21

1 ay önce - Pzr 13 Arl 2020, 02:25

(+)

sayfa 93
« önceki   123 ... 919293
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET