Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır - Yenişehir
« önceki   123 ... 232425 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 24
taygun21
2 ay önce - Çrş 18 Ksm 2020, 17:43

Lufian kayyum atanmasına sevinmiştim. Yine destekliyorum.Şehrin huzuru için. Cumali atilla ,Ozan Balci döneminde şehre güzel hizmetler yapıldı.Dogrudur Öve öve bitiremiyorduk.Rahatsiz olanlar her zaman ki gibi tepki veriyordu.Hala unutmayanlar da varmış anladığım kadarıyla Şu an ki kayyumlar özellikle ilçe belediyeleri başarılı değil. Bunu belirttim.Vali beyden millet bahçesi ve surların onarimi dışında yeni proje duymadik.Bir süreçtir iyi ya da kötü herkesi eleştirebiliriz.Görecez başarılı çalışmalar çıkarsa yine öve öve bitiremeyecez.Kimse dokunulmaz değil.

abdurrahim a
1 ay önce - Cmt 12 Arl 2020, 15:50
selamun aleykum

yenişehir belediyesi 450 evlerin orada yeni imar yolu yapıyor.ama tam olarak imar yolu nerden hangi tarafa yapılıyor bilgim yok.acaba bilgisi olan var mı bu konuda.bu yol umarım hep bahsettiğim güzergah yolu olur inşallah.bilgi verecek olan arkadaşa şimdiden teşekkürler

abdurrahim a
1 ay önce - Pts 14 Arl 2020, 17:02
selamun aleykum

bilgi sahibi bi arkadaş olsaydı keşke.bu yol dönümlü dokuzçeltikten üçkuyular viyadüğüne çevre yolu olarak gider İNŞAALLAH bu 2021 sonuna kadar.harika olurdu.elazığ yolu ve seyrantepe ciddi anlamda rahatlardı ALLAH'ın izniyle.

Omera 21

1 ay önce - Pts 14 Arl 2020, 17:16
A.s

Abdurrahim bey
Kesin ve net bilgi olarak buradaki çevre yolu son aşamada yapılacak. Ve şu anda da somut çalışmak yok. Bahsettiniz çalışma işe said-i nursi bulvarı olup üçkuyular kadar uzatilmyacak. Sadece seyrantepe deki çam koruluğu arkasından aziziye mahallesine bağlantısı olan yol yenilenecek

En son Omera 21 tarafından Pts 14 Arl 2020, 17:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

osman21
1 ay önce - Pts 14 Arl 2020, 17:17

Abdürrahim kardeş, yenişehir belediyesinin yaptığı yolun bahsettigin çevre yoluyla ilişkili olduğunu sanmıyorum. Ilçe belediyesinin böyle büyük bir projeyi yapabilecegini düşünmüyorum. .

Eğer yanlış hatırlamıyorsam kayyum atilla bey 'in secim vaatleri arasında ; uckuyudan başlayıp 450 evlerden çıkan 4 şeritli yol projesi ( şeyh said bulvari miydi acaba)vardı. Tabii secim kaybedilince bahseden de yok artık. Yani bu yolu yaparsa büyükşehir belediyesi yapar.

Not: bahsettiğim yol çevre yolundan bağımsız bir yoldur.

sayfa 24
« önceki   123 ... 232425 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler