Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
alperenfatih
1 yıl önce - Pzr 29 Arl 2019, 16:35

Açıkçası yolun şu anki Göksun Tufanbeyli yol ayrımından daha güneyde bir yerden, bir tünel daha eklenerek Göksun' a daha yakın bir yerden mevcut yola bağlanmasını beklerdim.

AhmetA46
1 yıl önce - Prş 02 Oca 2020, 17:25

Osm maps üzerinde şuan Işıklar ve Tozlu köyü arasında toprak yol ve çeşit çeşit yaylalar gözüküyor. Oradan giden var mı hiç? Binek araç gidebilir mi ? Elbette kış için sormuyorum fakat ilkbaharda gitmeyi düşünüyorum oralara.

Glorius man
6 ay önce - Cum 03 Tem 2020, 12:32

Bu güzergaha çok güzel, ana trafiği kaldıracak bir yol lazım. Şu an yapılan ne bilmiyorum fakat Malatya, Kahramanmaraş ve bu iki ilin ötesindeki birçok kalabalık şehrin ulaşımı atıl kalıyor. Adam gibi yol yok.

Kayseri üzerinden gelecek yolun bir taraftan Elbistan ve Malatya tarafına, diğer taraftan Maraş ve Antep tarafına ilerlemesi gerekli.

Tahir reis
4 ay önce - Pts 21 Eyl 2020, 15:54

Bu Yol Yapılırsa Kahramanmaraş-Kayseri Arası 2 saate Düşür... Kayseri ve Kahramanmaraş milletvekilleri Bir Olup Bu Yolu Acil İhaleye çıkıp Başlamalıdır.. Kahramanmaraş Göksun Tünelleri 1 ay sonra açılıyor Kahramanmaraş Göksun 25 dakikaya düşecek açılınca.. Göksun Kayseri arasıda yapılırsa Kahramanmaraş ve Kayseri dostluğu daha çok artacaktır..

Tahir reis
3 ay önce - Sal 20 Ekm 2020, 23:26

Haydi bakim kayseriler Kahramanmaraş Göksun Tünelleri ve yolu 1 haftaya açılıyor Şimdi Göksun Kayseri arasındaki yol Yani Kayseri- Tufanbeyli-tomarza yolu Kahramanmaraş-Kayseri ilişkileri daha çok gelişecek Bu Yoldan sonra Kayseri-Kahramanmaraş Arası hızlı tren baskısı yapılmalıdır..
Bu yol biterse 2 saate düşer Kahramanmaraş-kayseri arası hızlı tren yapılırsa 1 saatte düşer

drguven
2 ay önce - Çrş 04 Ksm 2020, 09:17

Slmlar....

Kahramanmaraş'ın artık daha çok odaklanması gereken projelerinden birisi bu yoldur...Özellikle Ankara-Kayseri-K.Maraş-Gaziantep-Urfa aksına çok ciddi katkı sağlayacaktır...Günümüz imkanları ile 2-3 yılda rahatlıkla bitirilebilecek olan bu yolun sağlayacağı katkı, en az Göksun-Kahramanmaraş arasının sağladığı kadardır. Göksun-Tufanbeyli-Tomarza-Kayseri hattı duble olarak kabaca 2-3 tünelle bitirilebilecek bir rotadır...

ali alimi012
2 ay önce - Çrş 04 Ksm 2020, 23:12

Alıntı:
Osm maps üzerinde şuan Işıklar ve Tozlu köyü arasında toprak yol ve çeşit çeşit yaylalar gözüküyor. Oradan giden var mı hiç? Binek araç gidebilir mi ? Elbette kış için sormuyorum fakat ilkbaharda gitmeyi düşünüyorum oralara.

eğer aracınız arazi aracı değilse bu yollardan gitmeyiniz
bu yollarda derin çukurlar taşlar kayalar olur sivri sivri
aracın altı yere değebilir
uçuruma yuvarlanabilirsiniz
ve bir sürü tehlike
kılavuzsuz gidilmez bu yollarda ayrıca yakın zamanda bile gitmiş olsanız yolda heyelan yağmur çamur vs çok etkisi olmuştur
macera yaşamaya gerek yok normal yoldan gidince zaten yaşıyorsunuz

AhmetA46
2 ay önce - Pts 16 Ksm 2020, 01:39

Alıntı:
eğer aracınız arazi aracı değilse bu yollardan gitmeyiniz
bu yollarda derin çukurlar taşlar kayalar olur sivri sivri
aracın altı yere değebilir
uçuruma yuvarlanabilirsiniz
ve bir sürü tehlike
kılavuzsuz gidilmez bu yollarda ayrıca yakın zamanda bile gitmiş olsanız yolda heyelan yağmur çamur vs çok etkisi olmuştur
macera yaşamaya gerek yok normal yoldan gidince zaten yaşıyorsunuz

Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler. O yolda Dedebel adında bir ziyaret varmış, özellikle orayı merak ediyordum. Yakın zamanda da arazi aracı aldım şükür. Artık kısmetse bir ara geçmeyi düşünüyorum ordan.

Adazha
1 ay önce - Pts 07 Arl 2020, 16:31

Geçenlerde bu yol ile ilgili cimere başvuruda bulundum ve gelen cevap bu arkadaşlar

sayfa 13
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> ULAŞIM