Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
amanbe
2 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2018, 13:14

Eskiden her mahallede gelen geçenin karnını doyurabilmesi için kapısı her daim açık konaklar vardı, yemek yiyenlere de ayrıca diş kirası verilirdi. Şimdiyse işsizi, garibanı bol olan bir memlekette, onlardan uzak suni hayatlar yaşamak isteyenler için yapılan yerlerden biri daha işte, başka da bir önemi yok.

Beykaresi
2 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2018, 16:39

O bölgeye niye o kadar şeyi sıkıştırdılar.
Çok kötü olacak bölge tamamlandığında. Dip dibe hastane avm toplu konutlar. İnsanlar rahat nefes alamayacak.

Ve bunun adına lüks yaşam diyecekler.

Hayırlı işler Balıkesirim

Ugi Öz

2 yıl önce - Çrş 03 Ekm 2018, 17:20

Aslinda bence oraya böyle yatirimlar yapilmasindan dolayi iyi düsünülmüs ama o taraflara kesinlikle 8 seritli ve Dal-Cik yolu yapilmali ve ara sokaklari bile 4 seritli olmali ve büyük Otopark yapilmali.. bazi arkadaslarin dedigi gibi ilerde baya zorluk cekilir.

Yeterki Beton olmasin.. Bu tarz olabilir ama büyük olmali..

(+)

ahmet sert

1 yıl önce - Pzr 03 Mar 2019, 21:32

(+)

(+)

Mahmut1010
1 yıl önce - Pts 08 Tem 2019, 23:16

Noldu bu inşaat? Firma battı deniliyor

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Sal 09 Tem 2019, 10:40

Ne City Life 10, ne de Ayyıldız Konutlarının o bölgelere yapılması taraftarıyım.
10 Burda'nın otoparkı olsun bitsin etraftaki 4 bölgede.

bulutsrz

1 yıl önce - Cum 26 Tem 2019, 11:02

Şu eleştirenleri anlamıyorum. Proje yayınlanır, yaaavvv ne gereği vardı bunun şimdi ! İnsanları anlamak gerçekten zor ! Kaşının altında gözün var diyerek bir eleştiri yapılıyor.

Balıkesirde, iş istihdamı, yaşam olanaklarından dolayı göç yaşanmadan önce BEYİN GÖÇÜ yaşanmalı. İnsanların, Balıkesir'in refah, modern, huzurlu bir şehir olmasına alerjisi var ya. Yapmayacaksın bu insanlara yeni yaşam alanları, geliştirmeyeceksin Balıkesiri, rant çıkarmayacaksın şehirde, bir BALIKESİRLİ OLARAK SÖYLÜYORUM şu eleştirenlere, Balıkesirin gelişmesini eleştirmek yerine toplayın neyiniz var yok, gidin köhne bir yere göçebe misali çadır kurup yaşayın. Balıkesirden uzak durun da bir nefes alsın şu şehir, bir gelişsin artık.

ahmet sert

1 yıl önce - Cum 04 Ekm 2019, 18:17

Bugün bazı işlerim nedeniyle o bölgedeydim, projede yavaş yavaş ilerlemeler olduğu görülüyor.Bugün öğle saatlerinde projede kullanılacak olan kule vinçin montajına başlamışlardı. Muhtemelen yakın zamanda temel inşaatına başayacaklar; ne yazık ki uygun durumda olmadığımdan fotoğraf çekemedim; inşallah bir dahaki sefere çekerim fırsat olursa.

Berktuğ
site denetçisi

2 ay önce - Cum 13 Ksm 2020, 14:45

Balıkesir Postam Gazetesi dünkü sayısında Ayyıldız Konutlarından bahsetmiş inşaatı hızla ilerliyor:

(+)

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET