Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
mikail55
3 ay önce - Sal 13 Ekm 2020, 17:34

Tam atamayana atarlar maci oldu

Atakum Mehmet
3 ay önce - Sal 13 Ekm 2020, 19:46

Çarşambaspor pozitif futboluyla izleyenlere keyif ve güven verdi.
Biraz becerikli olsalar 3-4 gol bulabilecekleri maçtı.
Yedikleri gol tamamiyle kalecinin armağanı oldu.
Sağlık olsun, bu takım ligi ilk 5'de bitirir.

Hakkı Cem ÇARPAN

3 ay önce - Cum 16 Ekm 2020, 11:59

Bu kolajı Uludağ Sözlük'te buldum. Sanırım arma konusunda "haksız" konumda olan biziz. Bu nedenle Çarşambaspor yönetiminden yeni bir arma ve hatta arma tasarımı yarışması bekliyorum. Aslında her iki takım yönetiminin de şu anki armaları kullanmaya ne zaman başladıklarını; varsa, bu konudaki yönetim kurulu kararını açıklamaları gerekir. Bir de bu armalar TFF'ye bildiriliyordur sanırım. Acaba ilk bildirimi kim yaptı?

(+)

Suatç55
2 ay önce - Pzr 01 Ksm 2020, 22:45

Hafta içi oynanan maçta Çarşambasporumuz 5-0 Arhavispor

salihhr
2 ay önce - Pzr 01 Ksm 2020, 22:49

Çarşamba 11 puanla 6. sırada bu sezon üst sıralara oynayacak gibi

Atakum Mehmet
2 ay önce - Prş 12 Ksm 2020, 10:32

Çarşambaspor bugün ligin iyi takımlarından Somaspor ile karşılaşacak.

Başarılar Çarşamba!

serkan_life
1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 13:49

Çarşambaspor ligde çok iyi gidiyor.Bu tempoyla bir üst lige çıkmayı zorlayacak gibi.Ancak şu arma konusuna açıklık getirilmeli bence.Çarşambayı temsil edebilecek yeni,özgün bir arma tasarlanmalı.Takımın böyle yükselişe geçmesinin sebebi ne bilmiyorum,güçlü bir yönetim mi geldi ama umarım tekrar amatöre düşmez ve 1.lig,2.lig gibi yerlerde olur hep.Bu Samsunsporumuz için de bir avantaj.Süperlige çıktığımızda,alt liglerde 1 hatta 2 takımımızın olması oyuncu alışverişi,gelişimi açısından çok iyi olur.Keşke Atakumspora da birisi el atsa ve belediye bünyesinden çıkıp Atakum FK vb. isimler alarak profesyonel liglere çıkabilse.

Hep hayalimdir aslında.Bir iş insanı olsam ve ekonomim uygun olsa memleketimden bir marka çıkartmak isterim.Samsunspor eminellerde olduğu için 2.futbol takımı olabilir(Atakumspor gibi) yada Basketbol süperliginde oynayacak bir basketbol takımı olabilir,Kadın futbolu,Kadın Basketbolu olabilir.Samsun buna müsait ve ihtiyacı olan bir şehir.

Örneğin,İzmit Belediyespor kadın basketbol takımı İzmitin yeni belediye başkanının desteğiyle birlikte mükemmel bir yükselişe geçti ve şuanda Avrupa Şampiyonlar Liginde oynuyor.Şehirde ŞL maçları oynanıyor.Reklam oluyor,marka değeri oluyor en önemlisi halkın o spor dalına ilgisi artıyor ve çocuğunu yönlendiriyor.

Gokhan Bayraktar

1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 13:57

Bir ara Bafra ve Termespor da kipirdanmalar olmustu ama onlar da ikinci lig'i bulamamislardi. Carsamba senelerdir amatordeydi. Belki bu sefer olur!

serkan_life
1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 15:37

Maalesef kulüpler dernek statüsündeyken olmuyor bu işler.Samsunspor gibi,Kasımpaşa gibi,Göztepe yada en son çıkan hekimoğlu trabzon gibi şirket mantığı olursa olur bence.Bu tarz işlere kalkışacak kişiler için 3.ligden yada BALdan takım alıp şirketleştirmek daha mantıklı.Çünkü arkasında kamuoyu olan takımlar bu tarz işlere karşı çıkıyor.Ama bugün mesela Atakumsporun şirketleşip birine satılmasına çok fazla ses çıkmaz diye düşünüyorum.

Hakkı Cem ÇARPAN

1 ay önce - Prş 03 Arl 2020, 16:02

Alıntı:
Ancak şu arma konusuna açıklık getirilmeli bence.Çarşambayı temsil edebilecek yeni,özgün bir arma tasarlanmalı.

Bu benim önerim; nasıl olmuş?

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET