Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 207
Suatç55
2 ay önce - Pts 09 Ksm 2020, 20:33

#ArmamızdasınAtam

Suatç55
1 ay önce - Pzr 29 Ksm 2020, 22:06

Ligin 11.haftasında evimizde Tuzlaspor'u ağırladık.

asx40
1 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 13:28

Tuzlaspor karşısında alınan 2-0'lık galibiyet sonrası büyük sevinç var daha iyi sonuçlar gelecek inşallah

https://www.reklam_link.com/samsunspor/ferhat- ...06483.html

Atakum Mehmet
1 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 19:55

Samsunspor hazırlık maçında kaybetse üzülür, kazansa seviniriz..

Tuzla maçı da önemli eşik maçıydı, kazandık ve şampiyonluk yolunda önemli 3 puan aldık.

Biz şampiyon olacağız.

smtcglr

1 ay önce - Çrş 02 Arl 2020, 08:54

Lig in 1 yenilgisi olan tek takımıyız umarım böyle de devam eder.. Tomane nin ilk yarıyı kapatması kötü oldu.. Bu sene transferlerden en az faydalanan takim biziz sanırım.. Şu an gidişat iyi daha da iyi olacak inşallah

smtcglr

1 ay önce - Sal 08 Arl 2020, 23:03

Söyle maclarda berabere kalıyoruz üzülüyorum bağıra bağıra gitti 2 puan daha

sshkn55
1 ay önce - Sal 08 Arl 2020, 23:08

2.yarı lig dahada zorlu geçecek ve deplasman maçlarımız daha fazla bu şekilde içerde puan kaybetmeye devam edersek işimiz çok zor. Yapılacak Transferlere güveniliyor ancak ben pek ümitli değilim.

yusufyucel82
1 ay önce - Çrş 09 Arl 2020, 22:41

Pandemi sürecinde takım bir yandan şampiyonluk mücadelesi verirken bir taraftan da coronayla da mücadele ediyor. Bu konuda kanımca vakaların az olduğu küçük şehirlerin takımları daha şanslı gibi duruyor.

Atakum Mehmet
1 ay önce - Prş 10 Arl 2020, 09:16

ahmetsever
1 ay önce - Prş 10 Arl 2020, 12:05

Alıntı:
Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İlkadım Futbol Akademi Başkanı Mustafa Kemal Erkanat, korona virüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İlkadım Futbol Akademi Başkanı Mustafa Erkanat, Kovid-19 nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü hastanede kurtarılamadı. Geçen ay içerisinde Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım ile birlikte korona virüs testleri pozitif çıkan ve bir süre evde tedavi gören Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat, tedavilerinin önlem amaçlı olarak devam etmesi için hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tutulan Mustafa Erkanat'ın tüm çabalara rağmen sabaha karşı hayatını kaybettiği öğrenildi.

20 Kasım’dan bu yana hastanede gözetim altına alınan Başkan Yüksel Yıldırım'ın ise normal odada tedavisine devam ediliyor.
https://www.haberturk.com/samsunspor-baskan-yardi ...98387-spor

Mustafa Erkanat ailesinin, sevenlerinin, Samsunspor camiasının başısağolsun.
Başkan Yüksel Yıldırım'a da geçmiş olsun...

sayfa 207
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET