Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 19
Misafir cac

2 yıl önce - Sal 05 Hzr 2018, 15:41

Otel inşaatı artık kriz sonrasına kaldı.Tekrar ihaleye çıkılsa bile bu ortamda talipli çıkacağını sanmam.En uygun müşteri araplar geçen şehre gelen araplardan birine verilebilir dünya çapında bir markanın bu işi sonuçlandıramaması enteresan daha büyük bir şehirde olsaydı bu aksama mutlaka devam ederdi.Rahmetli Sabri Uğur un girişimciliği olmasa bugün Kipa da olmayacaktı yerinde virane kamyon garajını seyredecektik.

Erdal Düven

2 yıl önce - Sal 05 Hzr 2018, 20:29

Alıntı:

Rahmetli Sabri Uğur un girişimciliği olmasa bugün Kipa da olmayacaktı yerinde virane kamyon garajını seyredecektik.


Kesinlikle katılıyorum.Misafir 823

2 yıl önce - Prş 11 Ekm 2018, 02:30

Ne oldu bu iş kesin olarak sonamı erdi?! Eğer buraya yapamıyorlarsa izmir yolu üzeri biyerlere yapsınlar derim çünkü şehrin vizyon bölgesi orası olacağa benziyor

Misafir 6fa

2 yıl önce - Prş 11 Ekm 2018, 03:42

ah be şöyle vizyonlu işi bilen tuttuğunu koparan başkan idareciler istiyoruz çokmu istiyoruz acaba bu şehrin bir silkinmeye ihtiyacı var onuda yapacak beyinlere inşallah yeni dönemde bu zihniyet biraz iyileşirde artık bizde helal olsun deriz tabii birileri gene taş koymazsa bakalım görelim

10 architect
7 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 19:52
Hilton Balıkesir’e otel açmak için Günil İnşaatla anlaştı


Hepimizin bildiği gibi daha önce Yaylada avm yanında yapılması planlanan otel inşaatı maalesef çeşitli gerekçelerle iptal edilmişti. Bugün borsa için kullandığım Osmanlı Yatırım uygulamasında haberler bölümünde böyle birşey gördüm. Nette aradım ama bulamadım bu haberi bilgisi olan var mı


(+)
En son 10 architect tarafından Sal 09 Hzr 2020, 22:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


10 architect
7 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 21:45
Güncelleme: Habertürk sitesinde haber yapılmış konuyla ilgili olarak


Alıntı:
Otel zinciri Hilton, Türkiye’de 4 yeni otel açacağını duyurdu. Söz konusu otellerin, üst segmentte DoubleTree by Hilton ve orta segmentte de Hampton by Hilton ve Hilton Garden Inn markalarıyla faaliyet göstereceği belirtildi. Otellerden ikisinin, Hilton’un Balıkesir ve Çerkezköy’deki ilk oteli olacağı kaydedildi

Otel zinciri Hilton, Türkiye’de 4 yeni otel açacağını duyurdu. Söz konusu otellerin, üst segmentte DoubleTree by Hilton ve orta segmentte de Hampton by Hilton ve Hilton Garden Inn markalarıyla faaliyet göstereceği belirtildi. Otellerden ikisinin, Hilton’un Balıkesir ve Çerkezköy’deki ilk oteli olacağı kaydedildiHilton EMEA Kıdemli Başkan Yardımcısı Patrick Fitzgibbon, "Hilton olarak 60 yılı aşkın bir süredir Türkiye pazarındayız. Açık veya proje aşamasında toplam 95 otelimiz bulunuyor. Bu, son derece gurur duyduğumuz bir tablo. DoubleTree by Hilton’un Türkiye’deki oda sayısı 5000’i geçti" dedi.

2022’de açılması beklenen DoubleTree by Hilton Şanlıurfa'nın, Hilton’un Şanlıurfa’daki ikinci oteli olacağı bilgisi verildi. 192 odalı otelin, Karaköprü’de yer alacağı açıklandı.

Hilton Garden Inn Balikesir'in, Hilton’un Balıkesir’deki ilk oteli olacağı bilgisi verilirken, tesisin 2022’de açılmasının planlanladığı kaydedildi.

Hampton by Hilton Çerkezköy'ün de, Hilton’un Çerkezköy’deki ilk oteli olacağı aktarıldı. Şirketin bir diğer otelinin de İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde açılacağı bildirildi.Kaynak: https://www.haberturk.com/hilton-turkiye-de-4-yen ...01-ekonomi


gokkhann
3 ay önce - Pts 05 Ekm 2020, 23:37

Otel nereye yapılacak kipanın yanındaki yer mi

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Pts 05 Ekm 2020, 23:44

gokkhann demiş ki:
Otel nereye yapılacak kipanın yanındaki yer mi

Hayır Anafartalar Caddesi'nde Şadırvanın arkasındaki Balıkesir Ticaret Merkezinde yer alacak.


Berktuğ
site denetçisi

2 ay önce - Prş 22 Ekm 2020, 17:55

BÜYÜKŞEHİR YİNE ARSA SATIYOR
Alıntı:
TEPKİLER ÜZERİNE LUNAPARK ARSASININ SATIŞINI İPTAL EDEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BU KEZ BURSA YOLU’NDAKİ ARSAYI SATIŞA ÇIKARDIYapımından vazgeçilen Hilton Oteli için tahsis edilen arsa ve aynı yerdeki diğer parselleri birleştiren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 12 bin 359 metrekare arsayı satışa çıkardı. İmar planında ticaret ve turizm alanı olarak geçen arsanın satış ihalesi 4 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’de Büyükşehir Encümen Salonu’nda yapılacak. 41 milyon lira muhammen bedel üzerinden satışa çıkarılan arsanın ihalesi kapalı teklif usülüyle yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi, 41 milyon lira muhammen bedelle satışa çıkardığı arsanın yüzde 25’ini peşin istiyor. Geri kalan bölüm ise eşit taksitlerle 30 ayda ödenebilecek.

Kaynak: http://politikam.com/buyuksehir-yine-arsa-satiyor.html

Bu başlıkta paylaşmamın sebebi Hilton Otel bildiğiniz gibi bu satılacak araziye yapılacaktı yapımından vazgeçildi.


Berktuğ
site denetçisi

2 ay önce - Cum 06 Ksm 2020, 16:27

BÜYÜKŞEHİR’İN ARSASINA ALICI ÇIKMADI
Alıntı:
Mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi’ne ait Paşaalanı Mahallesi’nde bulunan gayrimenkulün dün yapılan satış ihalesi iptal edildi. Balıkesirlilerin Hilton Oteli yapılacak alan olarak bildiği Yaylada ile 5M Migros arasında kalan 12.3 dönümlük arazinin satışı Büyükşehir Belediye Encümeni tarafından iptal edilerek ihalenin 25 Kasım tarihine ertelendiği bildirildi.Büyükşehir Belediyesi tarafından iki ayrı SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı’na değer tespiti yaptırılan Hilton Oteli alanı 34 milyon TL peşin para ile dün ihaleye çıkarıldı. Büyükşehir Belediye Encümeni tarafından 34 milyon değer biçilen arazi yüzde 25’i peşin, kalanı 30 ay taksit olmak üzere yasal faiz uygulanarak 41 milyon TL muhammen bedelle ihaleye çıkarıldı. İhale saatine kadar arsanın satışı için hiç başvuru olmamasının ardından Encümen taksitli satıştan vaz geçerek ihaleyi 25 Kasım tarihine ertelediğini açıkladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından satışa çıkarılan Paşaalanı Mahallesi’ndeki arazide Hilton Oteli yapılmak üzere 13 Mart 2017 tarihinde dönemin Başbakanı Binali Yıldırım’ın video konferansla katıldığı temel atma töreni düzenlenmişti. Temel atımının ardından Paşaalanı Mahallesi’ndeki arazide otel yapımından vazgeçilmişti.

Kaynak: http://politikam.com/buyuksehirin-arsasina-alici- ...kmadi.html

Arazi bildiğimiz İzmir Basmane çukurundan farksız durumda.sayfa 19
« önceki   123 ... 171819
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET