Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 18
cronaldo2
2 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 00:07
Değişim

Ne yazikki değiştirdik bizde. Bisu üzerinden sipariş veriyoruz 1saat içinde kapiya kadar da geliyor. Kalabak evimize son geldiği için gene ayda 1 2 defa bitmiş şekilde geliyordu araç. Son 2 aydır hiç gelmedi 8litre dâhi.

26METİN
2 ay önce - Sal 27 Ekm 2020, 18:31

3 ay oldu hala kalabak suyu sorunu çözülmedi . Başka marka suya geçtim . çok rahatız.

muratmuratçelik

1 ay önce - Pzr 06 Arl 2020, 11:48

Alıntı:
3 ay oldu hala kalabak suyu sorunu çözülmedi . Başka marka suya geçtim . çok rahatız.

Halâ eski düzene girmedi.

ekal
1 ay önce - Pzr 13 Arl 2020, 13:33

Artık kalabak suyu satışında köklü bir degisime gidilmeli ,bunu bu sabah bir kez daha anladım, fiziksel bir rahatsızlıģımdan dolayı ağrılardan sabahladım herhalde 07:00 sıralarında dalmışımdır, kalabak suyu kamyonları melodileriyle 10 :00 gibi uyandırıldım ama öyle böyle değil hiç susmadan, yer Fatih mahallesi.Kendimi muaf tutuyorum yinede,bunun yaşlısı, bebeği, hastası var, geceye mesaiye gidecek olan yada geceden çıkmış olan var hiç mi aklına gelmez ey sucu, aynı şikayetimi belediyeyede yapıyorum , kendinize çeki düzen verin biraz insanlara saygı gösterin. Bütün markalar nasıl siparişle eve getiriyor sizde bu sisteme geçin ne hakla insanları rahatsız ediyorsunuz.....

zafer26
1 ay önce - Pzr 13 Arl 2020, 15:24

Alıntı:
Bütün markalar nasıl siparişle eve getiriyor sizde bu sisteme geçin ne hakla insanları rahatsız ediyorsunuz.....

Yakın zamanda bu sisteme geçecekler zaten.
Çünkü müşteri sayısı oldukça azaldı.
Özellik son 4 -5 aydır dağıtım gün ve saati belli olmayınca müşteri kaybetti kalabak.

sayfa 18
« önceki   123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR