Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 20
JusTiME
1 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 23:52

1az geç oldu ama buyrun yeni resimler
https://photos.google.com/share/AF1QipMYle-pRyT7t ...dzOGt1ZDNB

ORTADİREK
1 ay önce - Cum 11 Eyl 2020, 22:15

Evet, gerçekten de trafiği rahatlattı, tamamen bitince çok önemli bir iş başarılmış olacak.
Maliyetli ve büyük bir proje.
Yenicuma- Boztepe güzergahında tünel bağlantı viyadükleri dikilirken, kamulaştırılmış binaların yıkımı sürüyor

Hamqaa54
4 hafta önce - Cmt 26 Eyl 2020, 14:06

Yenicuma da yıkımlar gozacan camii yanı arkası içe dogru ilerledi alt cadde kaldı İran Boztepe caddesi yıkımlar bitmiştir yenicuma cadde boyu olan arka kısımları yıkılmıştır ön sıralarda bos alıyor

JusTiME
3 hafta önce - Prş 01 Ekm 2020, 00:30

Bahçecik ve boztepe yerinden resimler buyrun
https://photos.google.com/share/AF1QipOcIyltZwzo5 ...I3WVhaMzl3

Hamqaa54
3 hafta önce - Prş 01 Ekm 2020, 23:42

Just ime o cektiğiniz yer benim cocukluğumun geçti yerler akşama kadar meybuzuna maç oynadığım tasolar futbolcu u kartları bayblade tepside çevirmeler akşamları samlambaç gündüzleri eben alık simit oynadığım mekanı hayellerde gitti tek artısı 500 bin para almamızla kaldı

JusTiME
5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 21:48

Evet güncellemeyle geldim buyrun yeni resimler
https://photos.google.com/share/AF1QipP8fn7V_-8Ad ...hrZ2w2dFJn

acatalkaya
5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 22:49

Fotoğraflardan Özellikle bahçecik tüneli tarafının hızlı ilerlediğini görüyoruz. Umarım sene sonuna kadar cephanelik tarafına kadar açılır

JusTiME
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 15:23

Cephanelik tarafında nasıl yol olacak anlamış değilim ve bu etap aynı anda açılması gerekir yoksa tek taraflı açılması 1 anlam ifade etmez boztepe etabı da bunlardan geriye kalır yanı yok o da çok ilerledi neredeyse bütün ayaklar yapıldı. Bu yolun çıkışındaki tünelde ise hala patlatmalı kazı çalışması devam ediyor onunda fazla süreceğini zannetmiyorum. Kısacası bahçecik ile boztepe etabı toplu açılış yapılması mümkün ama yıl sonuna yetişir mi bilmem ama en geç ocak sonu bu yolların bitmesi mümkün diğer resimde ise tünel sonrası olan yer karşıya bayağı yaklaştı oradan sonrası muamma..

acatalkaya
4 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 18:35

Ben bahçecik tüneli çıkışı gölçayır - çukurçayır tarafına yol verilmesini bekliyorum. Tabi benimki sadece bir temenni Bu arada sgk binası gözaçan cami arasında bina yıkımı olmadı. Ben yıl sonuna kadar sgk binasına kadarki kesimin açılabileceğini tahmin ediyorum. Tabi bu hızla devam ederse.

Hamqaa54
4 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 23:12

Pojeden biraz bilgi vereyim gozacan cami Boztepe tünelini öncelikle yapmaya çalışıyorlar sgk gozacan arası ıstımlak zor yıl sonu degil 2021 sonunda bulur gozacan cami kemik hastanesi yolu 2 bina kaldı bitti sayılır Boztepe tüneli oradan verip meydana gidişi sağlıcaklar şöyle bilgide aldım gozacan sgk arası yakın zamanda yıkılacak yıkım mazlumoğku markete kadar olcak

sayfa 20
« önceki   123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET