Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 704
Ugi Öz

5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 21:22

Alıntı:
Ugi bey bu fotoğraf 2014 yılından beri çeşitli İstanbul haberlerinde kullanılır. Ekrem başkanın ekibi araştırmadan paylaşmış, yaş tahtaya basmışlardır.

Gazetecileri haber yapmak icin her bi yerden resim alirlar ama Sen bi Belediye Baskani olarak bu resimi alip sanki 2020 yilin yatirimi gibi paylasim yaparsan milleti enayi yerine koymaktan baska birsey degil, öbür paylasimlarda oldugu gibi yani bunu ilk kez yapmiyor! Bana söyleyin simdi bunun neyini övebilirsiniz? Bunun neresi dürüstlük? Samimiyetlik?

Hamza Koçak
5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 21:46

Yapılan yollara havalimanlarına ve nicelerine 'aman canım ne var sanki kendi parasıyla mı yapıyor benim vergilerimle yapıyor' diyenler belediyenin zaten yapması gereken işleri hizmet diye sunuyor. Paylaştığı twitlerin çoğu eski yönetimin bitirdiği işler. Diğerlerini boyamış cilalamış büyük hizmet diye satıyor. Yaptığı paylaşımlar o kadar basit ve anlamsız ki eski yönetim yıllarca bunların bin mislini yaptığı halde hizmet diye reklam etmekten haya ederdi.
Zaten yapması gereken işler. Yandaşları da yaptığı 2-3 kreşi göstererek bizi hizmet ettiğine ikna etmeye çalışıyorlar. Aslında o kadar gülünç durumdalar ki, ne söylesen boş.

Mehmetbyrm
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 00:08

Kim ne yaparsa yapsın adamlar
Yalan ,ve algıda bir numara bunu yiyen
Bir kitlde var.adam ne yaparsa alkışlıyorlar.
Bize koyun diyenler.kendileri bu durumda ne
oluyor acaba..

Ugi Öz

5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 00:36

gorkem5561
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 00:55

Türkiye de demokrasi ne kadar var?
Seçimi kaybedince seçimi yenilet. Seçimden önce hiç bir şekilde hile olamaz en güvenli seçim sonuçları bizde deyip, ardından seçimi yeniletsek mi yeniletmesek mi diye haftalarca düşünüp sonra uydurma bahanalerle, mesela kamu görevlisi olmayanların sandık görevlisi yapıldığı olayı ile(kanun açık ama 2015 seçiminde bizzat sivil olarak sandık görevlisiydim sonra da ptt den gittim paramı aldım) seçimi yeniletmesi ama sadece ibb seçiminin yeniletilmesi,(Seçimin tamamında usulsüzlük yapıldığını, sandık görevlilerinin kamu dışından seçildiğini söylüyorsun ama aynı zarfa atılan 4 pusuladan birini iptal ediyorsun, nasıl oluyor o iş diğer 3 pusula zarfa girerken bu görevliler kamu personeli mi oldu bir anda?) ne kadar demokratik, ahlaki ve helal.
Sen 2014'te mansur yavaş ankara da 30 bin oyla kaybettiğinde bakmıyorsun ki orda da zibilyon tane kamudan olmayan görevli çalıştı ama YSK reddetti başvuruyu, 2015 te kendi kazandığın seçimde ben şahsen sivil olarak çalıştım ama seçimi yeniletmedin de kanun şimdi mi aklına geldi.

Bunu Allah'a , Peygamber'e ve Kuran'a inanan tüm müslümanlara soruyorum, bunun neresi helaldir, karşı tarafın hakkına girmek değil midir?

mahmut11
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 01:21

Şu anda demokrasi olmasa İstanbul Ankara belediyeleri nasıl sizde? İşine gelince demokrasi işine gelmeyince katil devlet demek yani...

Şimdi bu malum başlıkta adı geçen zat hakkında bir tane mahkeme kararı kesinleşse , yine demokrasi yok diyeceniz.. sonu yok bunun..

Gidin memleketi şikayet edin.

Yaptığınız en iyi şey.

Ya bir de biraz Özgün düşünceler sunum lütfen çünkü bu tamamen K.Hamurcunun karşı oy gerekçesi..

Burç

5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 06:07

Fotoşop ile belediye başkanlığı yapmaya çalışan ilk İstanbul belediye başkanı oldu. Eskiden yapılmış işleri sanki kendisi yapmış gibi göstermek konusunda bile başarısız bu adam. Gidip yeni bir adet fotoğraf çekmeye bile üşenmişler, onu bile internette arayıp, eski fotoğraflardan birşey bulup, sanki yeni yapılmış gibi göstermeye çalışmış. Rezalet yahu, yazık oldu İstanbul'a.

refik7070
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 08:58

Alıntı:
2014-2015 yıllarında Kurbağalıdere sol tarafta gösterildiği gibiydi berbat haldeydi, uzun yıllar süren çalışmalardan sonra sağ taraftaki hale geldi, zaten soldaki görsele de 2019 tarihini yazmamışlar keşke 2015 yazsalardı eksik kalmış, 5 yıl önceki hali olduğu daha iyi anlaşılırdı.

Kurbalığıdere ihalesi bir önceki dönemde başladığını ve %95'nin yapıldığını ben de biliyorum. Bu imalata sahiplenecekse %5.2ine sahiplensin o kadar.

Ayrıca gözümden kaçmış Üsküdar Meydanındaki su baskınlarını da paylaşmış en az 5 yıldır uğraşılan bir proje Marmaray Üsküdar İstasyonun önünde çıkan şapel sebebiyle bir süre çalışmalar durmuştu.

Neyse İstanbullulara hayırlı olsun yaptığı kreşler.

En azından 2018 yılında başladığını kabul etmiş.

En son refik7070 tarafından Pts 19 Ekm 2020, 10:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ali clarkkent
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 10:01

Alıntı:
Fotoşop ile belediye başkanlığı yapmaya çalışan ilk İstanbul belediye başkanı oldu. Eskiden yapılmış işleri sanki kendisi yapmış gibi göstermek konusunda bile başarısız bu adam. Gidip yeni bir adet fotoğraf çekmeye bile üşenmişler, onu bile internette arayıp, eski fotoğraflardan birşey bulup, sanki yeni yapılmış gibi göstermeye çalışmış. Rezalet yahu, yazık oldu İstanbul'a.

Sahtekar deyince kimse bozulmasın. Bu adam rahatsız. Yalancılık, sahtekarlık hastalık olmuş bunda. Hep başkasının yaptığı eserlerin üzerine konup biz yaptık diyor.

Ben Mitomani diyorum buna.

Burç

5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 10:38

Bu işlere çocukken başlamış...

sayfa 704
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET