Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 277
Burak KAYNAŞ
2 hafta önce - Çrş 07 Ekm 2020, 10:38

Okan Alkan bu kulüp için yıllarca ne fedakarlıkta bulundu kaç yönetim geldi geçti çocuk hep tamam dedi. Bir kere hayır deyince kötü oldu.

Kendi evladımız denen yıllarca torpil ile takımdaki mevcudiyetini koruyan Amatör Lig topçusu Ali Öztürk bile alacakları için hukuki işlem başlattığında bu kadar konuşulmadı.


Balıkesir sporlu
1 hafta önce - Cmt 17 Ekm 2020, 14:06

Milli ara bitti, ligler yeniden başladı. Hafta ortası TFF müjdeyi vermişti, taraftar yeniden statlara alınacak. Sonradan denildi ki sadece localar açılacak, yani localara 50% kapasitede taraftar alınacak.

Bana göre çok saçma bir karar. Birinci modern statlari, yani locaları olmayan bir kaç kulüp var. Balıkesirspor'umuz, Bandırmaspor, İstanbulspor, Ümraniyespor vs gibi kulüpler bilet satamaz yani gelir elde edemez.
İkinci koskoca tribünler boş kalacak ama küçük ve bazen kapalı olan localara taraftar alınacak. Üçüncüsü loca da oturan taraftarların sesi çıkmıyor maalesef. Milli maçta 1500 seyirci vardı 90 dakika boyunca sadece iki kez tezahürat yapıldı. Şu an Samsunspor maçını izliyorum, locada taraftar var ama sesleri çıkmıyor..

Futbol taraflarla güzel, keşke Avrupa'daki gibi maçlara yüzde 30 kapasite ile taraftar alınsa. Yeterince mesafe olur, ve statlar zaten açık alan.Profesör
5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 20:46

Bu İsmail yüksek denen adam 3. Ligden mi geldi niye onun yerine kendi çocuğumuz serdar oynamıyor çok daha yetenekli ama 90 dakika sabrettik bu adama gerçekten inanılmaz

Profesör
5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 20:47

Bu İsmail yüksek denen adam 3. Ligden mi geldi niye onun yerine kendi çocuğumuz serdar oynamıyor serdar ondan çok daha yetenekli ama 90 dakika sabrettik bu adama gerçekten inanılmaz

Balıkesir sporlu
5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 21:12

Bursaspor 3:1 Balıkesirspor

Maalesef uzatmalarda iki (!) gol yedik.. Neyse fazla söze gerek yok Bursaspor galibiyeti hak etti. Bursaspor'un genç forveti Ali Akman ilerde çok iyi yerlere gelebilir, çok yetenekli bir futbolcu.

Bizde maalesef bütün gençler kesik yedi. Transferlerin çoğu ilk 11de başladı, takım o yüzden baya uyumsuzdu. İkinci yarıda hücuma gitmekte zorlandık, buna rağmen Celal Emir Dede çok geç oyuna girdi. Çocuk son 5 dakika ne yapsın.

Bursaspor'un gençleri tebrik etmek lazım, inşallah haftaya bizim gençlerden birileri sahada olur.Burak KAYNAŞ
5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 21:34

Tahta açılmadan evvel daha güzel oynuyorduk. Keşke o kadar masrafa girip transferle uğraşmasaydık. En azından borcumuz daha da artmazdı. Nasılsa öyle de ligde kalmak için oynayacaktık böyle de ligde kalmak için oynuyoruz.

Adamlar taç atışıyla bizim kaleye asist yapıyor bizim defans kahvede maçı izleyen seyirci gibi maçı seyrediyor. Ellerinde kabak çekirdeği eksikti sadece.

Kaç kere kontra fırsatı geçti elimize ya bam güm top şişirdik ya da topu elimize ayağımıza dolaştırıp rakibe kaptırdık.

15 günlük milli arada ne yapmışlar çok merak ediyorum.

Millet hazırlık maçları tertip ederken bizimkiler kendi aralarında PES turnuvası yapmış olsa gerek.

Bu berbat oyunun başka bir açıklaması olamaz bence.


bahattin10

5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 21:40

İkinci yari resmen yattik. Mrsici neden cikariyorsun? Otoo mac basindan beri ne yapti? Yedigimiz goller ozellikle 3. Gol futbol icin utanc verici. Resmen yenilmek istedik bugun.

it308351
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 10:50

Burada daha önce yazdık çizdik. Mesut Dilsöz hoca bu camianın ismidir ama hayatında amatör takımlardan başka takım çalıştırmamış birisi ülkenin süper ligden sonra 2.seviyesi olan 1.ligde takım yönetemez. bu meziyetleri olsa çoktan 1./2. lig seviyesinde takımları çalıştırmaya başlamıştı.

Profesör
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 11:50

Takım transferlerden sonra resmen geriye gitmiş.Bizim gençlerle yenerdik bursayı

Profesör
2 gün önce - Çrş 21 Ekm 2020, 20:20

Baba ne izliyoruz biz ya? Bu İsmail yüksek denen 3. Lig oyuncusuna 90 dakika sabretmek zorunda mıyız? 10 kez topla buluştu 10unu da kaybetti adam. Niye kendi oyuncumuz Balıkesirli Celal emir veya serdar oynamaz da bu adam oynar anlamadım hiçsayfa 277
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET