Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 710
Ugi Öz

5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 21:36

Alıntı:
Şu insanların başkalarını salak yerine koymaya çalışmaları ne kadar acınası...

Zannedersin yıllarca Erdoğan hayranıymış da, sonradan Erdoğan'ın değiştiğini(!) Halktan koptuğunu görmüş...

Turkiye cumhuriyeti tarihinde halkı ile bu kadar iç içe, halkına yakın başka hiç bir lider olmamıştır...

Milleti aptal yerine koyup sürekli ben önceden Akp'ye oy veriyordun ama bu sefer vermeyeceğim ben hep Erdoğan'i destekledim ama desteklemeyeceğim diyenlerin bu propagandası ile insanları kandirabildiklerini zannetmeleri çok acınası aynı zamanda çok da komik değil mi?

Ehtiyar, o kisinin aciklamasi tam buna benzemis

ali dostbey
5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 22:00

Erdoğan düşmanlıklarından, daha doğrusu İslam düşmanlıklarından sağa sola kuduz köpek gibi saldırmaya başladılar
Kabahatleri yok Türkiye'yi daha parça parça edeceklerdi ve ülkenin anahtarlarını siyonist ve emperyalist ağbabalarına teslim edeceklerdi.
7 Şubatta, Gezi Olaylarıında, 17-25 Aralıkta, Çukur Olaylarında, 15 Temmuz'da başaramadılar, Bu sefer ekonomimize saldırdılar, yine başaramadılar Allah'a şükür. Her seferinde bozguna uğrattık hainleri.
Bizler bu arada durmadık kafalarına vura vura ilerledik, İçerde terör örgütlerini bir bir ezdik, Irak ve Suriye'nin kuzeyinde hayallerini boşa çıkardık, Doğu Akdenizi onlara dar ettik, Libya'da oyunlarını altüst ettik, şimdi Kıbrıs ve Karabağ'dan köklerini kurutacaz inşaAllah.
Ardından sıra Mısır, Suud, BAE ve İran'a gelecek ve tabi çok daha fazlasına.
Bütün bu karın ağrıları bundan, Erdoğan liderliğindeki Türkiye gelişip güçlenmekte, dolayısıyla bu kuklaların/kölelerin ve ağbabalarının bölegedeki emmelleri bir bir yok edilmekte.
Dediğim gibi gerçekte sorunları Erdoğan ile değil, Erdoğan sadece bir lider, dertleri aslında İslam ile.
Korkuları Müslümanların uyanması, gelişip güçlenmesi, birliklerini sağlaması, teknoloji üretmesi, askeri, ekonomik, siyasal, toplumsal gelişmelerini gerçekleştirmesi. Eğer bunlar yaşanır ise bunlar artık İslam coğrafyasını kan emici vampirler gibi sömüremez, müslüman kanı dökemez, zenginliklerini çalamaz...

UfukRaifoğlu
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 16:07

Günaydın

can0634
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 16:27

Eğitim sistemi sürekli değişiyor bir sürü model denendi hiçbirinden verim alınamadı, beceremediler eğitim sistemi oturtma işini, daha ne kadar sistem denemek gerek doğrusunu bulmak için merak ediyorum. Eğitim sistemi oyuncak oldu iyice, köklü reform yapınca ne olacak bakalım. Köklü reform yapılacaksa öncelikle her yere açılan niteliksiz üniversiteleri kapatmakla başlayabilirler, sadece İstanbulda 49 tane üniversite var, çoğu dershaneden bozma yerler, bu kadar fazla üniversiteye ihtiyaç yok bu ülkede, o kadar üniversite mezununu çalıştıracak iş de yok. Hem eğitim niteliksiz hem de üniversiteli işsiz doldu etrafımız.

MuratGezgin61
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 16:48

2000 yıllık Türk eğitim tarihini ve hatta Dünya eğitim tarihini okuyun.

Eğitim her zaman değişim halinde olmuştur. Eğitimde sistem değişiklikleri her dönemde oldu ama eğitime bu kadar büyük yatırım yapılan dönem çok nadirdir.

ccahit
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 16:59

Erdoğan yeni bir sistem getirelim demiyor eğitim öğretim ve kültür üzerinden bahsediyor bu başka bir şey yani yeni bir müfredat yeni bir sınav sistemi değil...

can0634
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 17:04

Alıntı:
Erdoğan yeni bir sistem getirelim demiyor eğitim öğretim ve kültür üzerinden bahsediyor bu başka bir şey yani yeni bir müfredat yeni bir sınav sistemi değil...

Eğitim sisteminin yetersizliğinden bahsetmiş gayet konuşmasında, eğitim öğretim görüyorlar ama alanlarında kendini geliştirmiş insan kapasitemiz az, yetersiz demiş.

Alıntı:

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

Yaşadığımız her hadise geçmişi anlamadan geleceği kavramanın mümkün olmadığını bize tekrar tekrar hatırlatıyor.

Siyasi bağımsızlığın da ekonomik bağımsızlığın da temelinde fikri bağımsızlık yatar.

Ülke olarak kendimizi kontrolsüz bir batılılaşma fırtınasının içinde bulduk.

İnşallah Türkiye fikir tartışma zenginliğini kendisi ve dostları için hayırlı bir inkişafla neticelendirecektir.

Eğitim-öğretim görüyorlar ama çoğu alanda kendini geliştirmiş insan kapasitesine sahip değiliz.

Kimsenin fikri iktidar arayışından rahatsız olmaması gerekir. Bu arayışa herkesin katkı sağlamasını bekliyoruz.

En haklı konularda bile dünyaya kendimizi anlatamıyoruz. Bize lazım olan ilhamını gelenekten alan yenilikçiliktir.

Ne milletimizin, inancımızın birikimine sırtımızı döneceğiz ne de modern insanlığın sunduğu imkanlara.

Yapmamız gerken kendi medeniyet birikimimize uygun nesiller yetiştirmektir.

Topyekün bir eğitim öğretim reformu yapmamız gerekiyor.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/son-dakika-haberi- ..._QrkjEhWnQ

Dervişoglu
4 gün önce - Sal 20 Ekm 2020, 00:41

En iyi ekol bence alman ekolü adamlar ana okuldan alıyor hangi branşa eğilimli ise ona göre yol çözüp eğitimi o yönde yönlendirip eğitiyor karmaşa yok düz mantık....

Koray Akyol
4 gün önce - Sal 20 Ekm 2020, 00:46

Alakası yok, Almanya'da ki sistemin dediğinle alakası yok uzaktan yakından. Aslında tam tersi. Eğer gençliğinde okumadıysan ve aklın başına geldiyse her türlü bir yolunu bulup farklı yollardan gidip üniversitede yine de okuyabilirsin. Alman sistemi sana okuman ve kendini geliştirmen için sürekli bir fırsat veriyor.

Ehtiyar
4 gün önce - Sal 20 Ekm 2020, 08:27

Herkeste bir ezber var.
Çocuğun yeteneğini küçük yaşta tespit et, o alanda eğitim öğretim ver çocuk büyüdüğünde kendi alanında birikim sahibi olsun, iş sahibi olsun.

Olmaz efendiler o dediğiniz bu ülkede olmaz...

Bu ülkede ilkokul çağındaki her Çocuğun velisi çocuğunun TIP FAKÜLTESİ'ne gideceğine inanır...

Sen o veliye senin çocuğun ziraate meyilli desen kıyameti koparır...

Bizde 12. Sınıfı bitirmiş çocuk tercih yapmaya gelirken yanında babası ile abisi ile geliyor, ne yeteneği, ne ilgisinden bahsediyorsunuz?

sayfa 710
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET