Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 398
estep
1 hafta önce - Pts 12 Ekm 2020, 14:44

Ocak ayındaki cevap ta belli yağmur sezonu biter bitmez başlayacağız. Bunları seçimde göndermeden bu iş bitmeyecek

Meçeli
1 hafta önce - Sal 13 Ekm 2020, 23:08
Şambayat

Abilerim son arsa fiyatlarına bilgisi olan var mı Biliyorum belki yeri ve zamanı değil ama öğrenmek isterdim 1 sene oldu davul ve zurna ile şambayadı açtık dediler O da boş çıktı bir işe yaramadı Sarıçam için çöplük dediler ama maşallah şehir gibi oldu hiçbir şey çıkmayacak gibi Sonumuz hayır olsun

01 kral
1 hafta önce - Cum 16 Ekm 2020, 13:35

Adamin biri facede yazmis sambayat noldu hayal kirikligi yasiyoruz 16 bin hak sahibi olarak demis baskanin cevabina bakin sehir ici varken bos tarlayi napayim demis cevap vermis iste bu adamlarin bu sozu bukadar olur yazikki ne yazik

osman5x
1 hafta önce - Cum 16 Ekm 2020, 23:39
Kral 01

Kral 01 hangi Başkan öyle demiş?link atabilirmisin?nerede demiş?

01 kral
1 hafta önce - Cmt 17 Ekm 2020, 08:39

Dun facebookta soru cevapta yazdi link yok acip bakabilirsin adam resmen niyetini belli etti

Ali sığmak
1 hafta önce - Cmt 17 Ekm 2020, 10:15
Şambayadı imar

Arkadaşlar merhaba çok yakın zamanda yollar açılacak alt yapı çalışması başlayacak başkan ile yazışma da ocak ayına kadar diyor. Milli emlak ile görüştüm valilikte onlarda çok kıymetli yerleriniz var mutlaka bekleyin hisseli tapular da müteahhit firmalar var bunlar boşamı yatırım yapmış diyor yetkili benim hala umudum var

01 kral
1 hafta önce - Cmt 17 Ekm 2020, 11:07

Ali kardes verdigi cevap cok ilginc ben gidip tarlaya yol mu yapacam diyor biz o zaman bosuna vergi veriyoruz herkes disinden tirnagindan artirmis yatirim yapmis verdigi cevap hic sik olmadi

Halit01
1 hafta önce - Cmt 17 Ekm 2020, 12:22

Verdiği cevap öyle ise vayyy halimize.ben dün instragdan sordum asfalt sezonu bitince bölgeye gireceğiz diye cevapladı. Ocak ortasına kadar girilmeyecek sanırım. Sonrası ??????

Kabasakal01 1987
5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 21:32

ali sığmak kardeş ,milli emlak ilebedel görüştüm dediniz,acaba milli emlak arsalarına bedel belirlemişler mi.
aynı parselde milli emlak arazisi var satın almayı dşünüyoruz o yüzden sordum.

Ali sığmak
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 13:14
Şambayadı imar

Kardeşim sormadım fakat bizimde tapunun içinde milli emlak var onlarda bekliyoruz diyor. Bugün belediyede Melih bey ile görüştüm imar müdürü müteahhit girecek aski altyapı yapacak yollar öyle gelir diyor. Allah sonumuzu hayır etsin

sayfa 398
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET