Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1130

Kanal İstanbul Projesi
olumlu düşünüyorum 43.9%  43.9%  [1160]
olumsuz düşünüyorum 49.0%  49.0%  [1295]
fikrim yok / kararsızım 7.2%  7.2%  [190]
Toplam Oy : 2645

Ahmet YükselS
5 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 21:26

Gene başlamış para yok bütçe yok mavrası!
Yahu kaç defa anlatılacak, bu proje bütçeden yapılmayacak, Yid modeliyle ve dış kaynakla yapılacak.. Bütçeden bile yapılsa dış kaynakla yapılacak.

İskender Efendi
5 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 14:40

Alıntı:

2019

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı Kanal İstanbul takvimi için beklenen açıklamayı yaptı. Yayımlanan takvime göre proje Cumhuriyet'in 100. yılında yüzde 60 oranında tamamlanacak. Hatırlanacağı üzere proje ilk ortaya atıldığında bu tarihte bitirileceği öngörülüyordu.

2023 e 3 Yıl kaldı, çakılan bir çivi bile yok.
Hala bu kanalın yapılacağına gerçekten ve kalpten inanan var mı, merak ediyorum.

HakaNNN58
4 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 21:37

Rönesans Grup'un işletmesi (yolları yapacak olan şirket) ne kadar sürecek?? Ve her köprüden para mı alınacak??

Ahmet YükselS
4 gün önce - Sal 20 Ekm 2020, 00:53

Bizim Makinist Faik (namı diğer Profesör Çarli) kısa bir aradan sonra tekrar teşrif etmiş. Bu sefer İskender Efendi!
Bu kaçıncı rumuzu oldu sayan var mı? Kanalı yaptırmamak için baş koymuş adam! Takdir etmek lazım bu azmi doğrusu!..

erhan344

4 gün önce - Sal 20 Ekm 2020, 02:39

Bize yine eğlence çıktı desene

Ahmet YükselS
4 gün önce - Sal 20 Ekm 2020, 02:49

Ama sorun şu ki, her defasında sil baştan başlıyor tartışma ve defalarca konuşulmuş konular bir kez daha konuşuluyor.. Kanalla ilgili bilgilendirme yerine kör döğüşüne dönüştürüyor konuyu. Zaten amacı kendince kanalı sabote etmek.. Ya da ettiğini sanmak! Ben şahsen eğleniyorum ama takipçilerin çoğu rahatsız oluyordur bu durumdan..

Mustafa Torun 0834

4 gün önce - Sal 20 Ekm 2020, 08:11

Profesör Çarli
İyonya
alper mi
Makinist Faik (Ama Büyük Harflerle)
alperrr
İskender Efendi

Sıradaki?

Haydi Mehmet Kasım beyfendi.

Sıradaki üyelik hangisi?

Yahu eğlence devam etsin. Millet sıkılır yoksa.

Ama asıl patron Mehmet Kasım. Marmaray başlığından biliniyor.

Arap arap
4 gün önce - Sal 20 Ekm 2020, 15:33

Sıradaki isim çakalos

Fbetul
1 gün önce - Prş 22 Ekm 2020, 23:19

Yaptigim yorumlar neden bir sure sonra sayfadan siliniyor?Ahmet Bey milli butceden yapilmicak demissiniz ama bedavaya kimseye bir sey vermiyorlar bu dünyada.yid ile yaptigimiz projelerde milli butceden yapilmadı ama kimine maliyetinin 4; kimine 14 ka
tı para ödücez onumuzdeki 20-25 yılda.Döviz bazında maliyetinin hemde.osmangazi koprusu icin sehir hastaneleri icin su an devletin cebinden para cikmiyor demeyin, gülerler.Hatta yedigimiz kazigin boyutu ortaya cikmasin diye artik bu rakamlar aciklanmayacak.Evet malesef para yok, döviz yok devlette.bak dolar 8 oldu.Daha öncelikli konularımız olmalı.Bir kisinin kanalı istemesi icin tek bir gerekcesi olabilir.Kanal hattinda arsasi tarlasi olmali.Gercekte sokakta sorun kanal degil sorun enflasyon issizlik.gecen sene aldigimiz 4 tekerin ikisini alamiyoruz su an ayni parayla.bu kanalda yapilirsa kutahya havaalanina doner kulliyen zarar.ama sonuclari cik daha agir olabilir.

winchun
19 saat önce - 22:10 (dün)

Arkadaşlar ortada ne ihale var ne tarih siz neyi tartışıyorsunuz bu iş zorr

sayfa 1130
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET