Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5784
buracom
1 hafta önce - Cmt 17 Ekm 2020, 12:44

Alıntı:

Ayar otomotiv ile bir bağlantısı var sanırım fakat firma tırt bence,o travego 2006 model ve o bölgedeki rakipleri mağlum çok barınamaz gibime geliyor.

İsim konusunda başarısız. Ayar ismi olmamış. Araçlar toplamaya benziyor. Biri 2006 travego diğeri maraton. Belirtilen yolda zaten pamukkale kalıplaşmış yolcu potansiyeline sahip. Kamil koç aynı şekilde. Metro bu Denizli-Aydın-İzmir-İstanbul yolunda yeni yeni olmaya başlıyor. Denizli'den boş çıksa bile İzmir'de dolduruyor aracı. Birde diğer grup var.
ATS - Denizli'ye küstü, Nazilli kalkışlı 1, İzmir'den 3 seferi var günlük.
İstanbul Kalesi - Nazilli Kalkışlı 1, Denizli kalkışlı 3, İzmir'den toplam 9 Seferi var.
İzmir Turizm ile Show Time'ı da sayarsak 5 tane firmayla rekabet etmesi gerek. Bunun yöntemini de ucuzluktan yana bulacaklar ve kısa süreli bir firma olacak gibi. Daha bunun Nilüfer'i var Uludağ'ı var... var da var.

Vagon necmi
1 hafta önce - Cmt 17 Ekm 2020, 18:19

Bugün 14.30 15.30 arası kayseri otogarı dolandım. Peroñlar bombos. Süha ve rh den hic peronda otobüs görmedim. Arka taraf ve yan taraf otobüs park alanları kakılı otobüs dolu. Hepside yatıyor du

tmrd07
1 hafta önce - Cmt 17 Ekm 2020, 20:11

KamilKoç biletleri biletall.com dan sonra obilet.comda da satışta

batuhan41
1 hafta önce - Cmt 17 Ekm 2020, 23:01

Bugün harem sirkeci feribotunu kullandım aracla. Gemiye sirkeci yönünde malatyalilar seyahat ile can diyarbakir firmasina ait 2 otobus bindi. Malatya seyahatin aracında 3 5 yolcu vardi diyarbakir aracinda biraz doluydu. Malatya aracinin soforu ile sohbet ettik ayaküstü arac kargoyla dönüyor bagajda hep kayisi var dedi. Donuste ise harem yonunde kullandim aksam 20.45 vapurunda gemide 6 otobus vardi. Cevizli unal turizmden ve cevizli seyahat duzce guven cide aslan ve firma ismini goremedigim 2 otobus daha vardi. Otobuslerde max. 10 yolcu vardi hele ki cide aslanda 4 yolcu saydim. Cok üzüldüm valla otobus sektörünün allah yardimcisi olsun.

atıfkadir
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 03:17

Süha turizm 3 İstanbul kayseri seferini Şanlıurfaya rh turizm ise 2 İstanbul kayseri seferini Gaziantep'e uzatmıştır

atıfkadir
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 03:44

Daha önce 35 aht 155 plakasıyla lüks kahramanmaraş turizm Süha turizm ve ede turizmde çalışan araç el değiştirerek 46 acr 856 plakasıyla ede turizmde çalışmaya başlamıştır. Araç firmanın özmal aracıdır

Ahmettt1
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 11:41

Kamilkoç Trakya hattına girecek sanırım sitesinde Çerkezköy Saray Vize görünmekte.Tahmini güzergahlar Kale Seyahat gibi Truva Turizm Pamukkale Turizm gibi Çanakkale üstünden İzmir seferleri olabilir İstanbul üzeri Bursa hatları olabilir ilerleyen günlerde belli olacaktır merakla bekliyoruz

ArifMMg
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 14:05

Alıntı:
Kale Seyahat gibi

Zaten bu bölgeye Kale Seyahat işbirliği ile giriliyor.

fairwolf
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 15:33

Alıntı:
Kamilkoç Trakya hattına girecek sanırım sitesinde Çerkezköy Saray Vize görünmekte.Tahmini güzergahlar Kale Seyahat gibi Truva Turizm Pamukkale Turizm gibi Çanakkale üstünden İzmir seferleri olabilir İstanbul üzeri Bursa hatları olabilir ilerleyen günlerde belli olacaktır merakla bekliyoruz

Kamil Koç daha önce de Tekirdağ, Çorlu ve Edirne bölgesinde deneme yapti. Edirne'ye Altunhanlar getirmişti. Lakin firma söz konusu bölgelerde yeterli yolcu potansiyeline ulaşamadı. Bakalım bu zor pandemi kosullarinda bu kez süt maya tutacak mi?

atilla_ozhman
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 19:42

Alıntı:
Ayar Aydın diye okudum

Kaliteli bir firmaya benziyor, araclar 2 arti 1 en azindan. Eger hizmet kalitesinde de farklilik yaratabilirse bolgenin basarili firmalarindan biri olabilir bence. Allah yollarini acik etsin diyelim

sayfa 5784
ANA SAYFA -> ULAŞIM