Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul metrosu: M1B Kirazlı - Halkalı uzatma hattı
« önceki   123 ... 157158159

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 159
izzetky
1 hafta önce - Cum 16 Ekm 2020, 20:38
Hiz ray

Recep haber kaynagin ne mehmet kasim bey mi:¿ bu proje bence bakanliga devredilir.dugum cumhurbaskani belediye baskani gorusmesinde cozulecek.

tadmi
1 hafta önce - Cum 16 Ekm 2020, 20:59

Arkadaşlar, bakıyorum da bu hat ve diğerleri (özellikle de hız ray) sanki hemen ucundan tutalımda çalışmalar başlasın ve 2-3 yılda da işletmeye alınsın. Arkadaşlar şu an ekonomi suyu çekti.para mara yok. Hele böyle belediye hükümet çekişmesinde öyle kolay kolay para bulup da başlayamaz. Keşke derim 2007 li yıllarda başlansaydı. Bütün metrolar için o zamanlar para vardı. Şimdi para bitti. Hükümet havaalanı metrolarını bitirir , belediye de başlayıp devam edenleri 2 yılda bir işletmeye alır.

recep30
6 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 12:39
İstanbul metrosu: M1B Kirazlı - Halkalı uzatma hattı

Ben beyaz masaya yazmıştım bu hat ne zaman bitecek diye cevap geldi.
Kaynak beyaz masa

OkanY
6 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 12:47

Alıntı:
Arkadaşlar, bakıyorum da bu hat ve diğerleri (özellikle de hız ray) sanki hemen ucundan tutalımda çalışmalar başlasın ve 2-3 yılda da işletmeye alınsın. Arkadaşlar şu an ekonomi suyu çekti.para mara yok. Hele böyle belediye hükümet çekişmesinde öyle kolay kolay para bulup da başlayamaz. Keşke derim 2007 li yıllarda başlansaydı. Bütün metrolar için o zamanlar para vardı. Şimdi para bitti. Hükümet havaalanı metrolarını bitirir , belediye de başlayıp devam edenleri 2 yılda bir işletmeye alır.

Ekrem yine gider yurtdışına, Türkiye ve Erdoğan'ı kötüleyip para dilenir. Borcunu ödeyemezse yine Erdoğan'ı kötüler ve borcunu sildirir.

Bundan daha kolay ne var.

Mustafa Köseoğlu
6 gün önce - Pzr 18 Ekm 2020, 12:57

(+)

Geçenlerde bu hatla ilgili son durumları sordum. Cevabı

Mustafa Köseoğlu
4 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 21:30

Bu başlığa yüklediğim son mesaja eksi puan veren kişiye soruyorum; burada eksi puan verecek ne var? Burada Ekrem İmamoğlu veya bir önceki yönetim olan Ak Partiye bu hattan ötürü laf mı attım? Sadece hatla ilgili son durumları sorduğumu ve gelen cevabı yazdım.

Bunu şahsi bir mesele olarak görüyorsan bu senin (eksi puan veren kişiye diyorum) sorunundur

eren sahin38
4 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 21:48

Buradaki trollere fazla takılmayın Mustafa Bey

Hasan Mihrican
4 gün önce - Pts 19 Ekm 2020, 22:32

Bu uzatma hattı tamamlandığında M1'in ortak kullanılan Yenikapı-Otogar bölümü oldukça zorlanacaktır.
Bu nedenle şimdiden M1'in birbirinden bağımsız 2 hat olarak çalışacak şekilde planlanması gerekmektedir. Bu konu genel olarak tartışılıyor zaten ama bu hattın uzatması ile birlikte düşünülmesinde fayda var.

sayfa 159
« önceki   123 ... 157158159
ANA SAYFA -> ULAŞIM