Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 719
Katip Çelebi43
2 hafta önce - Pts 12 Ekm 2020, 21:02

Varan'da Kemal Erdoğan'ın istifa etmesi bunun öncesin de Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç'ın istifa etmesi arasında bir bağ olabilir mi sadece tahmin

canaliöz
2 hafta önce - Pts 12 Ekm 2020, 23:29

Alıntı:
Varan'da Kemal Erdoğan'ın istifa etmesi bunun öncesin de Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç'ın istifa etmesi arasında bir bağ olabilir mi sadece tahmin

Yok.Sadece yolcu kısırlığından oluşan anlaşmazlıklar.Sefer sayılarında azaltılmaya gitme planlanıyor duyumuma göre.Fatih İslam ve Abdullah İslam araçlarını çektiler zaten tekrar Lüks Karadeniz yazıldı araçlara.Sermayede ortaklık payı ne kadar ve kimin ne kadar aracı var bilmiyorum ama filodan birkaç araç daha ayrılabilir.Ata Travel de şuan huzursuz bayaa Ankara sırası onlarda ve araçlar personel parası bile çıkaramıyor artık.Bahsettiğim rakam 430 ₺ gerisini siz düşünün.Yinede herşeye rağmen uğraşıyorlar Allah yardımcıları olsun.Onca emek var birşey olursa servisçiden terminal bankosundakine kadar bir dünya insan etkilenecek.Ama şu durumdayken 3 ay bile dayanması zor.

fairwolf
2 hafta önce - Pts 12 Ekm 2020, 23:33

Alıntı:

Ben de aynı hissiyata kapılmadım değil. Kemal Erdoğan ileriki zamanlarda Pamukkale'nin CEO luguna getirilirse pek şaşırmam.

dinarbey
1 hafta önce - Cum 16 Ekm 2020, 17:52

Konyada kontur yazıhane lerinde varan tabelası var burdanmı bilet satış ı yapıyor yapıyor sa küçük şirket gibi alt şirket satışı yaptırması şaşırtıcı geldi bana

A350
1 hafta önce - Cum 16 Ekm 2020, 18:33

Doğrudur birçok il ilçede henüz kendi yazıhanelerini açmak yerine bu tarz işlere gittiler. Çoğunlukla LKS'nin yazıhanelerini Varan'a döndürdüler.

01AliKemal
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 02:12

Masterchef in de ulaşım sponsoru oldular:)

varannm
1 hafta önce - Pts 19 Ekm 2020, 18:30
Varan

Şu an olağanüstü bir durum var tasarrufa gitmeleri normal.

varannm
1 hafta önce - Pts 19 Ekm 2020, 18:41
Varan

Bu arada kemal by cevap vermiş.face.video.var ayrıldığı filan yok...işinin başında

canaktas
1 hafta önce - Pts 19 Ekm 2020, 22:34
varan turizm

facede car dediğin videonun linki var mı?

arifina
1 hafta önce - Sal 20 Ekm 2020, 08:43

aynen video linki var mı?

sayfa 719
ANA SAYFA -> ULAŞIM