Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1758
Darpa
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 00:58

Baykar ürünleriyle Türkiyenin mutlak kazanımını ,sahadaki oyun değiştirici rolünü gözardı edip damat avantajından faydalandı diyebilcek lüxümüz var mı ? belki süpergüç olursak aynı işi yapabilen onlarca kaynağımız varken birisi bu şekilde öne çıkarsa bunu sorgulayabiliriz ama şimdi HAYIR teknoloji fukarasıyken bu hesapları yapmak andavalca üstelik bayraktar ailesi vizyoner vede vatansever paraların onlara akmasından kendi adıma memnuniyet duyarım diğer projeler için kaynak oluştururlar zira onların geliştirme ,devam etme, ilerletme işini bırakacaklarını sanmıyorum.

TÖKKEN
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 01:06


wowpars
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 01:19
Değerlendirme

Bu videoda ki vuran silahları bir değetlendirin hele. Hangisi hangisi ola gardaşlar.


kadirhan71
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 01:26

Silinsin

Dervişoglu
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 01:30

Vuranlar anka siha ve bayraktar siha çoğunluğu tabiki israilden alinanlarda var lakin onlar siha mı yoksa ihamı ona vakıf değiliz...şahsuvar
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 01:32

https://www.theguardian.com/.../revealed-uk-technology...
İngiliz The Guardian gazetesi :
“Selçuk Bayraktar'ın dünya savunma sanayisine verdiği zarar 16 trilyon $. Artık Tankların bir önemi kalmadı” diye yazmış.


Dervişoglu
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 01:37

Adamlar doğru demiş hele bide radara yakalanmayan üretilirse savaş uçakları ve tanklara elveda

Al Lablabi
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 01:57

M60t hocam hava-hava icin mius ve goksungur halen birincil sihalar olacak. Anka-Jyi iseintikal hizinin onemli olacagi senaryolar icin dusunuyorum. Ihanin tasarimini bitirince bayadir dusundugum bir muhimmat tasarlayacam yanina

Metehan209
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 02:43

Merak Akşener,
''S-400'lerin Türkiye'ye getirilmesine rasyonel gerekçe yok. F-35'leri attık buraya döndük diye bir durum da yok. 15 Temmuz kalkışmasında bazı basına da yansıyan açık bilgilerimiz var. Oraya yönelik bir tedbir olduğuna dair yorumu paylaştım. S-400'lerin akıbetiyle ilgili hala kocaman bir soru işaretine sahibim. Şimdi ABD'de F-35'ler var. S-300'ler gelişmiş bir füze. Orası çok karışık. yöneticilerinin de bu konuda bilgileri aynı. ABD'nin S-400'lerle ilgili hassasiyetleri konusunda. Biz NATO, ABD, AB ile işbirliğini bir kenara koyduk Rusya ile işbirliği yapıyoruz, bu bir karardır. Bu da yok. Amorf bir durum var. Karışık bir durum.''

Hadi neyse sarayı geçtik, 'S-400'lerin Türkiye'ye getirilmesine rasyonel gerekçe yok' diyipte, tüy dikme bari


mustafa1981
1 hafta önce - Pzr 18 Ekm 2020, 03:01

Alıntı:
ABD'nin S-400'lerle ilgili hassasiyetleri konusunda
.
Türkiye nin pkk, pyd ve fetö konusundaki hassasiyetleri ABD nin umurunda oldu mu şimdiye kadar?
Stratejik müttefikinim dediğin ülkenin can düşmanı teröristlere her türlü desteği veren ABD Türkiye nin kendini savunmak için aldığı s-400 ler yüzünden mi hassaslaşmış? Ee Türkiye nin hassas noktaları ne olacak? Türkiye nin düşmanlarına silah vermek müttefiklik anlayışının neresinde yazıyor?
Alıntı:
Biz NATO, ABD, AB ile işbirliğini bir kenara koyduk Rusya ile işbirliği yapıyoruz, bu bir karardır. Bu da yok. Amorf bir durum var. Karışık bir durum.''

Halen daha ABD ye patriot alabiliriz diyoruz. ABD senato şartını öne sürüyor. Fransa dan da Eurosam istedik vermediler. Müttefikinim diyen adamlar bize sudan bahaneler ile silah satmıyorsa elbette verenden alacağız. Asıl Türkiye ile işbirliğini bırakıp Türkiye nin düşmanları ile işbirliği yapan ABD ve AB işbirliğini kenara atmıştır.
Yaptıkları yenilir yutulur bir olay değil iken bir de üstüne üstlük Türkiye yi suçlamak yavuz hırsız ev sahibini bastırır olayını da aşmıştır.
Şunları söylemek için gerçekten akıl tutulması yaşamak lazım. Rusya dan silah aldık diye de Rusya ile işbirliği yapıyor olmayız. Kimse Türkiye ye yapmadığı bir şeyi yapmış gibi davranmasın.
Daha dün Rusya nın da aleyhine olacak şekilde Ukrayna ile anlaşmalar imzaladık.
Yine Rusya nın aleyhine olacak şekilde Azerbaycan a yardım ediyoruz, rusya dan doğalgaz ve petrol alımını yüzde 70 azalttık. Bunu da Azerbaycan dan alıyoruz.
Türkiye düşmanı teröristlere yardım eden güneyde terör devleti kurmaya çalışan ABD ve AB ye karşı da
Ruslardan S-400 sistemi aldık ve Sinop da deniyoruz.
ABD de Rusya da Avrupa birliği de karşılarında eski Türkiye olmadığını anlaması lazım artık.
Hem Türkiye nin düşmanlarına yardım edecekler hem de Türkiye den koşulsuz işbirliği bekleyecekler.
Öyle bir dünya yok, öyle bir Türkiye yok artık!
ABD ve AB, it gibi yunanı üstümüze sürerken Rusya da ermeniler yoluyla tovuz daki petrol ve doğal gaz hatlarına saldırdı. Bu adamların hiç birine güvenmiyoruz. Bunlardan silah alıyor olmamız bunlara güveniyoruz anlamına gelmiyor!
O yüzden kimse gelip de hassasiyetten, işbirliğinden müttefiklikten söz etmesin. Türkiye şimdiye kadar üstüne düşen görevleri kat ve kat fazlasıyla yerine getirmiştir. Karşılığında ise hep iki yüzlülük görmüştür. Türkiye ye yapılan eleştirilerin yüzde birini ABD, AB veya Rusya ya yapmayanlar bi zahmet Türkiye ye akıl vermesinler!sayfa 1758
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET