Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 251
volkanus
4 ay önce - Pzr 31 May 2020, 01:38

Alıntı:
Yıllardır Stadyum modelleyen biri olarak çizimlerini oldukça başarılı bulduğumu belirtmek isterim Volkan kardeş. Detaylara olan ilgin ve saygın, modelini çok gerçekçi ve şık kılmış.

Anladığım kadarıyla, olası bir kapasite büyütme durumu için bizlere görseller hazırlayacaksın. Merakla bekliyor olacağım

Bence şu anki modelin bir yedek dosyasını al, kenarda dursun. Bundan sonra yapacağın büyük modifikasyonlar için de ayrı ayrı dosya kayıtları alırsan, gerektiğinde istediğin adıma kolayca geri dönme şansın olur. Kullandığın modelleme programına göre belki model ağacı üzerinden de geri dönme şansın vardır, ancak ben her zaman yeni dosya kaydetme taraftarıyımdır.

Çızimlerin bu başlığa şüphesiz renk katacaktır

Teşekkür ederim ben bu siteye çok eskiden üye oldum kendi ismim Caner. Ama üye olduğum zamanlar Volkan Demirele gereğinden fazla sempatim vardı 3 temmuz zamanlarında o yüzden böyle bir kullanıcı adı almışım Tavsiyelerin için teşekkür ederim tam da anlattığın şekilde ilerliyorum ilerde geri dönütleri kolay ve pratik olsun diye belli kategorilere göre yedeklemeler model dosyaları arası transferler yapıyorum. Tekrardan teşekkürler birlikte fikir alışverişi olduktan sonra her zaman güzel şeyler üretilir

Alıntı:
Volkanus, kale arkalarına loca koyup yükseltecek misin?

Aklımda kutuları kaldırıp kale arkalarının bitişine loca koyup fenerium ile aynı eğime sahip öne doğru çıkıntılı kale arkasının 2.katına da tavan görevi görebilecek bir tribün yapısı var ilerki günlerde yükleyeceğim

BJK 5106
4 ay önce - Cmt 13 Hzr 2020, 01:14

Fenerbahçe - Kayserispor maçı öncesinden bir genel görünüm.

(+)

https://www.aa.com.tr/tr/pg/foto-galeri/fenerbahc ...ilasmasi/8

alperen17
3 gün önce - Cum 16 Ekm 2020, 12:11
03.12.2016 - fenerbahçe - beşiktaş maçı

(+)

kemalviyana
2 gün önce - Cmt 17 Ekm 2020, 12:57

kale arkasina ücüncu bir kat cikilcakti bu konuda bir gelisme var mi?

Ankarali Onyekuru
23 saat önce - 12:33 (dün)

Buraya deplasmana gelmiştim deplasman tribünü hiç güzel değildi diğer tribünlerin de girişi çok kötü ali koç bunu çözer diye ümit ediyorum ya da yeni stat yapılmalı

(+)

sayfa 251
ANA SAYFA -> İSTANBUL