Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
fatih civelek
9 yıl önce - Cmt 15 Ekm 2011, 20:04
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA)

TÜRKİYE KALKINMA AJANSLARI İNDEKSİ » Tıkla
TR41 BEBKABursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı
Bebka Kalkınma Ajansı Logosu
Ajans Kodu TR41
Ajans İsmi BEBKA
Bölge/Alt Bölge Doğu Marmara/ -
Alt Bölge Merkezi Bursa
Kapsadığı İl Sayısı 3 = BUR | ESK | BİL
İnternet Adresi http://www.bebka.org.tr
Kurumsal Raporlar Mevcut – Tıkla
English Name BEB DA
ANA OFİS İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon : +90 (224) 211 13 27
Faks: +90 (224) 211 13 29
E-Posta: bebka@bebka.org.tr
Adres:
Yeni Yalova Yolu 4.km
Buttim İş Merkezi
Buttim Plaza Kat:6
Osmangazi/BURSA

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Cum 09 Ekm 2020, 20:19

BU BİNA İCAT MERKEZİ OLACAK
Alıntı:
BEBKA çalışmalarına başladığından beri BUTTİM'de hizmet veriyor. Yeni bir bina konusunda da 2 yıldan beri yürütülen hazırlık dönemi geçtiğimiz şubat ayında tamamlanarak 'Bölgesel Kalkınma Merkezi'nin temeli atıldı.

Bursa OSB tarafından tahsis edilen arsa üzerinde 2 bini kapalı, 7 bin 500 metrekarelik alanda kurulacak merkez bir hizmet binasının çok ötesinde işlevler üslenecek.

'Önce insanlar binaları yapar sonra binalar insanları' sözüyle konuşmasına başlayan İsmail Gerim'in verdiği bilgiye göre, burası bir icat merkezi olacak. Kurgu tamamen mesleki eğitim ve girişimcilik üzerine dizayn edildi. Binada içeriye girdiğinizde 800 metrekarelik bölünebilir salon yer alacak. Atölyeler, patent ofisi, girişimcilik ve kuluçka merkezi de bu binada yer alacak. Girişimcilerin melek yatırımcılarla buluşma imkanı da bu binada gerçekleşecek. 7 gün 24 saat yaşayan bir bina olacak merkez, bir arayüz olarak görev yapacak.

Kaynak: https://www.bursahakimiyet.com.tr/yazarlar/namik- ...16629.html

Bina projesi güzel görünüyor hayırlısı olsun.

ropallsa
3 ay önce - Pzr 11 Ekm 2020, 15:21

Bu kuruluş fetö kuruluşu idi.İnşallah tamamen temizlenmiştir içi.Destek adı altında bu kuruluşun bütçesinden fetö yandaşı birçok şirkete para aktarıldı.

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet