Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 157
Mustafaa ahmet
3 ay önce - Çrş 30 Eyl 2020, 21:00

Yaklaşık 2 ay önceki mesajımda Balat hastane önüne beton atıldığından bahsetmiştim, ancak bugün geçtiğimde rayların halen döşenmediğini gördüm. Ayrıca Haliç köprü altına denk gelen eski yunuslar yerinde muhtemelen imalat işleri daha geriden geliyor.
Cibali Ayvansaray arasında inşaat alanı çevreleyen saclar kaldırılmadı. Çevre düzenleme işleri yavaş da olsa yapılıyor.

Genel olarak işlerin yavaş yürüdüğünü ve eylül sonu itibarıyla durumun çok da parlak olmadığını söyleyebilirim.

Bu projedeki hakediş ödemesini bilmemekle birlikte
İbb'ye başka işler yapan firma sahipleri ile görüştüğümüzde İBB'nin son zamanlarda para ödemediğini sıklıkla ifade ediyorlar.

En son Mustafaa ahmet tarafından Prş 01 Ekm 2020, 12:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Semih28
3 ay önce - Prş 01 Ekm 2020, 05:27

Alibeyköy spor kompleksinin orda, halı sahanın oralarda, arabaların geçtiği yolda dönemeç gibi ray hattı gördüm. Bu durumda sürücüler dikkatli geçmesi gerekecek.

Hulahopcu
3 ay önce - Cum 02 Ekm 2020, 04:02

Semih bey; 1929'dan beri istanbulda kullanılan özel bir sistem ile tekerlekli araçların ve tramvayın çarpışmalarının önüne geçilecektir, t1 hattında olduğu gibi.

93FATIH93
3 ay önce - Cum 02 Ekm 2020, 11:56

Bu hat yıl sonuna yetişmez diyordum. Bugün gördüğüm kadarıyla iyi bir çalışma var. Ekrem İmamoğlu'na karşı olan önyargım azalmaya başladı. Millete hizmet eden baş tacıdır. Böyle giderse Aralıkta bu hat cibaliye kadar tamam.

Burç

3 ay önce - Pzr 04 Ekm 2020, 20:12

Ekrem İmamoğlu bu hattı da mı kendisi yapmış gibi sahiplendi?

Burak3758
3 ay önce - Pzr 04 Ekm 2020, 20:18

Yok, kendisi yapmış gibi değil kendisi tamamlayacak olan kişi gibi sahiplendi.

Skandal arıyorsanız bu fotoğrafa bakın.

Mehmet Gümüşçü
3 ay önce - Pzr 04 Ekm 2020, 20:30

Alıntı:
Ekrem İmamoğlu bu hattı da mı kendisi yapmış gibi sahiplendi?

Ne yapsın bugüne kadar yapılmış bütün işi kırdırıp sıfırdan ihale mi açsın?

Şu işe bakın Ali Müfit Gürtuna metroyu kendi yapmış gibi sahiplenmiş!

Meraklı34
3 ay önce - Pts 05 Ekm 2020, 17:16

arkadaşlar bu arada belki yeri değil ama metrobüsün troleybüse dönüştüreleceği haberi mevcut.

https://www.tv100.com/ibbden-flas-metrobus-karari ...ber-517305

saygılar............................................

Hüseyin Keskin

3 ay önce - Pts 05 Ekm 2020, 19:32

4 Ekim 2020 tarihinden fotoğraflar;

Eyüp Sultan Teleferik istasyonu ileride görünüyor.

(+)

Eyüp Sultan Teleferik ve Feshane istasyonları arası.

(+)

Feshane istasyonu yakınları.

(+)

mustafa sayar
3 ay önce - Pts 05 Ekm 2020, 20:08

Fotoğraflara bakılırsa bu sene zor hatta imkansız. Seneye baharda açılır. Mayıs ayı gibi geliyor.

sayfa 157
ANA SAYFA -> ULAŞIM