Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 721

2 yıl önce - Cmt 10 Mar 2018, 19:31

Farabi hastanesi, kemik hastanesi, Fatih devlet,ahi Evren Hast,haçkalı baba hast,numune kadın doğum ve çocuk hastanesi,kanuni eğitim hastanesi merkezde olan hastaneler. Özetleri hast saymıyorum.neyinize yetmiyor bunlar.bir doktor olarak bu sorumsuzlukları görüp isyan ediyorum.şayet şehir hastanesi yapacaktın kanuni niye yaptın.niye onu sahiplenmiyorsun

Misafir e55

2 yıl önce - Cmt 10 Mar 2018, 20:08

Trabzona iyi bir hastane lazım.Kanuniden memnun olan varmı dağbaşına hastanemi olur.Fatih hastanesi,numune hastanesi fiziki mekan olarak zaten bitmiş durumda.Yeni hastane yapılırsa zaten kanuni de kapanır.

stabilize
9 ay önce - Çrş 29 Nis 2020, 14:17
hastane konumu


Şehir hastanesi gibi yüz milyonlarca lira değerindeki bir yatırımı stadyumun yanındaki çürük zemin üzerine kurmak günü kurtarmak için kamuyu zarar ettirmek olur.

Kanuni Bulvarı güzergahında bulunan eski çimento ocağı arazisi 300 dönümden daha geniş. Zaten imar planlarında o bölgeye devasa bir kavşak yapılması öngörülmüş. Hiçbir trafik problemi yaşanmaz. Bulvarın kesintisiz trafik akışı ulaşım ve zaman problemi yaşanmasını engeller. Erişim kolaylığı yeni planlanacak toplu taşıma hatlarıyla sağlanabilir. Böylece şehir de güneye doğru bir genişleme aksı kazanmış olur.

Stadyumun yanındaki bu arazi hem şehircilik hem de güvenlik bakımından hastane yapımına uygun değil.


YILMAZ AYDIN

8 ay önce - Cum 01 May 2020, 14:49

Bu hastanenin Akyazı ya yapılması banada mantıklı gelmiyor Bizim insanımız güneye doğru yapılan yatırımları dağ başına yapılmış sayıyor.Trabzon un arazi yapısı yüzünden şehir tamamen sahile sıkışmış durumda bende bu hastanenin şehrin güney tarafına yapılması taraftarıyım hastanenin ulaşım sorunu olmaması şart bu yüzden kanuni bulvarı üzerinde olması yerinde bir karar olur.Gölçayır,Gözalan,Düzyurt hastanenin bu bölgede yapılması şehrin hem güneye doğru açılması hemde ulaşım açısından çok isabetli olur diye düşünüyorum.Akyazı daki alan hem ulaşım ilerde yapılacak raylı sistem ve sosyal alanlar için kullanılabilir.

murad22
8 ay önce - Cum 01 May 2020, 16:35

Şehirhastanesi sahil yolu üzerinde olmalıki herkes rahat ulaşsın.Kanuni hastanesinden doktorlar bezdi ine çıka o yokuşu.O hastaneye sadece trabzondan değil civar illerdende hasta gelecek şu an bile diğer hastanelere civar illerden hasta geliyor.Deniz kenarlarını elin gavurlarına otel yapılması için verdi devlet millete ne faydası var onların elin gavuru para kazanacak oteli yapsaydılar yukarılara millet çile çekiyo hastane yollarında.Siz orda görev yapan doktorlarla konuşun bakalım memnunlarmı.

murad22
8 ay önce - Pzr 10 May 2020, 10:58

Trabzon’un Akyazı Bölgesi’nde 900 yatak kapasiteli olarak planlanan şehir hastanesi için sondaj çalışmaları başladı. Yer sağlamlık testi gerçekleştiren ekiplerin ardından merakla beklenen Trabzon Şehir Hastanesi’nin en geç haziran ayında ihaleye çıkması bekleniyor. Bugünlerde büyük faydasını gördüğümüz şehir hastanelerinin önemini bir kez daha anladık. Trabzonspor kompleksinin bitişiğine yapılacak hastane Akyazı’nın değerini bir kat daha artıracak. İHALESİ HAZİRAN OLARAK BELİRLENDİ Trabzon Şehir Hastanesi Projesi’nin ihale aşamasıyla ilgili AK Parti İl Başkanı Haydar Revi geçtiğimiz günlerde şu açıklamayı yapmıştı, “Cumhurbaşkanımız hastaneler üzerinde durduğu kadar yoğun bakım yatak sayısı üzerinde de duruyor. 440 yoğun bakım yatak kapasitemiz var. Ve şehir hastanesi 900 yataklı planlanıyor. Bunun 250’si yoğun bakım ünitesi için. Şehir hastanesi 2020 yılı programımızda vardı. Cumhurbaşkanımızla video konferans görüşmemizde şehir hastanesinin durumunu sordu. Hatta görüşme sırasında ekibi de hazır bulunuyordu. Haziran ayı olarak konuşuldu. Ancak içinde bulunduğumuz durumdan ötürü bu haziran öncesine de çekilebilir. İstanbul’da acil olan hastaneler yapılmaktadır. Trabzon, sağlık açısından Türkiye ortalamasının üstünde. Cumhurbaşkanımız bizden sonra belediye başkanlarıyla görüşme yaptı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu ile de konuşmuş olabilir

Ulubey yılmaz
7 ay önce - Pts 08 Hzr 2020, 10:31

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon’da Akyazı Stadının yanında yapılması planlanan Şehir Hastanesinin proje ihalesinin tamamlandığı ve birkaç ay içerisinde yapım ihalesinin yapılacağı öğrenildi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar Haber61 TV’de genel yayın yönetmeni Levent Ustabaşı’nın sorularını yanıtladı. Günnar, merakla beklenen Şehir Hastanesi ile ilgili önemli detayları paylaştı.

"BİRKAÇ AY İÇERİSİNDE YAPIM İHALESİ YAPILACAK”
Şehir Hastanesinin proje ihalesinin yapıldığını yapım ihalesinin ise birkaç ay içerisinde yapılacağını belirten Günnar, “Şehir Hastanesi Akyazı stadının yanına yapılacak. Trabzon’da hasta başına düşen yatak sayısı yeterli olmasına rağmen, sağlık turizminden en fazla faydalanacak illerden biri Trabzon olacağını düşünüp şehir hastanesini Trabzon’a kazandırmak için uzun süre uğraş verdik. Stadın yanına yapılması mükemmel olacak. Şehir hastanesini Trabzon’un doğusunda nerede yaparsanız yapın aynı trafik sıkıntısını yaşayacağız. Hastayı hastaneye götüremeyeceğiz diyeceğiz. Şehir hastanesi çevresindeki yollarıyla birlikte, maç esnasında da olmak üzere nasıl hareket edilebileceği ile ilgili proje çalışmaları yapıldı. Şehir hastanesinin proje ihalesi yapıldı ve bitti. Kovid-19 süreci biraz engelledi. Birkaç ay içerisinde yapım ihalesi yapılacak” dedi.

Kaynak:haber61.net


ORTADİREK
4 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 21:51
Trabzon Şehir Hastanesi ihalesi yapıldı


Alıntı:
Akyazı Stadının yanına yapılacak olan Trabzon Şehir Hastanesi'nin beklenen ihalesi bugün yapıldı.

Hastanenin 900 yatak kapasiteli olacak ve bunun 250'si yoğun bakım yatağı olacak.

https://www.haber61.net/m/trabzon/trabzon-sehir-h ...06373.htmlsayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET