Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9

Halil Sezai Tutuklanmalımı?
Evet 87.8%  87.8%  [101]
Hayır 7.0%  7.0%  [8]
Fikrim Yok 5.2%  5.2%  [6]
Toplam Oy : 115

ali dostbey
1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 01:57

Alıntı:
keske hakkini yasal yollardan arasaymis.

Yapması gereken en doğru şey bu olmalıydı

yusufyuşa23
1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 08:46

Chp li vekil Eren Erdem'in yaşlı adamı darp eden Halil Sezai ile ilgili açıklamaları...

Kendisi şu an ifade vermekte olup, ifade sonrası serbest kalacağını umuyoruz. Avukat arkadaşlarımız yanındadır.
Kendisi gayet iyidir. Sağlıklıdır.Gözaltı haberi akabinde, gerek Adalet Bakanlığı, gerek İçişleri Bakanlığı ile sürece dair bilgi almak maksadıyla iletişim kurdum. Hukukun ve adil yargılanma hakkının tecellisi için hukukçu dostlarımız karakoldadır. Umarım, ifade sonrası serbest kalacaktır.

mehmet20
1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 09:15

Herkes neden tutuklanmadı demiş. Öyle bir şikayet üzerine kimse tutuklanmaz. Ancak dışarıda tekrardan zarar verme olasılığı yada kaçma, delilleri yok etme ihmali var ise tutuklanır. Şimdi soruşturma aşamasında savcı delillerin toplanmasını ister eğer deliller yeterli ise (ki burada yeterli) iddianameyi hazırlar ve mahkemeye yönlendirir. Deliller yeterli değilse kovuşturmaya yer yok der dosyayı kapatır. Bu sürede kişiye adli kontrol kararı çıkarttırılabilir. Haftada 1 veya daha çok karakola gidip imza atma, ev hapsi vs gibi.

İsa Arnms
1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 09:20

Alıntı:
ban halil sezai yi tanımam da savunmam da. mahkemeye gitmiş. kim haklı ,kim haksız ortaya çıkar.
ama sizin bu cümleniz de onların yaptığı kavga kadar yanlış. ne yani şimdi iki adam kavga ederken biri ezan okusa o daha mı güçlü oluyor? daha mı haklı oluyor?
eğer haklı oluyorsa bundan sonra her kavga da hatim indirelim,ezan okuyalım.

Sanki ben dövdügü ihtiyarı tanıyorumda

Kardeş sürekli " ateistlerin cevap veremediği sorular" başlıgında yazdıgın için, konuyu yanlış yere aksettirmişsin.

Burada dayagı hak etmiş olsada bir ihtiyar o şekilde dövülmezki, başka şekilde de..
Bu konunun siyasete karışmaması gerekir. Karışarak adını lekelemek isteyende kendi bilir.

Mustafabey 01

1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 09:43

Böyle sanatçının da bunu serbest bırakan hakimin de belasını Allah verir inşAllah.

Sanatıyla değilde böyle şeylerle gündeme gelmek isteyenlere sanatçı denmez şerefsiz denir. Bunu sıradan biri dahi yapsa yine savunulmaz yanlış, kendinden büyük insanlara saygısı olmayanın kendisinde saygısı olmaz.

Olcy
1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 11:07

Halil Sezai kim ya, adını ilk kez bu olayla duydum.

mehmet20
1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 11:20

Alıntı:
Böyle sanatçının da bunu serbest bırakan hakimin de belasını Allah verir inşAllah.

Bu adam bu olayda hakim yüzü görmedi henüz

Dervişoglu
1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 11:29

Anladigim iki meczup bir birine girmiş zati bu halil sezai ne mal belli dövdüğü ondan aşağı kalır yani yokmuş yani
Moruk irandan gelmiş bodrumda ahkam kesmiş meczupta dövmüş...

nedimussoy

1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 11:51

Ahmet Hakan 'ın bugünkü yazısından.

Sen artık bizim gözümüzde...

“Romantik şarkılar söyleyen, ıssızlığın ortasındaki kentli adam” olmaktan çıkıp “mağara adamının teki” durumuna düştün Halil Sezai.

*

Sen artık hepimiz için...

Sorunlarını kaba kuvvetle çözmeye çalışan, kendine hâkim olamayan, öfkesini kontrol altına alamayan magandanın en önde gidenisin Halil Sezai.

*

Sen artık şu saatten sonra...

Normal zamanlarda kadın hakları falan konusunda fiyakalı duyarlar kasan ama bulduğu ilk fırsatta gerçek yüzünü gösteren bir riyakârsın Halil Sezai.

*

Sen artık sanat piyasalarında...

“Hayal kırıklığı” olarak... “Aman dileyene el kaldıran tip” olarak... “Romantizmin yüz karası” olarak... Anılacaksın Halil Sezai.

*

Sen artık tüm toplum açısından...

Kendisini savunamayacak yaşlı bir adamın evini basmaya iki çam yarmasıyla birlikte giden, delikanlılıktan hayli uzak bir adamsın Halil Sezai.

*

kerim duha bozkurt
1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 12:15

Sanatıyla değilde böyle şeylerle gündeme gelmek isteyenlere sanatçı denmez şerefsiz denir. Bunu sıradan biri dahi yapsa yine savunulmaz yanlış, kendinden büyük insanlara saygısı olmayanın kendisinde saygısı olmaz.
Doğru mu yanlış mı..... Bu kadar ayıp olmaz...... Ben yalan söylemiyorum....

sayfa 9
« önceki   123 ... 8910111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET