Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2454
midfielder7
6 gün önce - Çrş 16 Eyl 2020, 18:23

transfer sezonunun başında biz orgıll ile anlaşmıştık sanırım daha sonra Antalya isteyince oyuncu oraya gitti orgıll olsaydı kayode olmayacaktı bence çok daha iyi oldu kayode son vuruş konusunda orgıllden çok daha iyi yaşlı ama alternatifli iyi bir kadro oldu bir iki sene idare eder bu kadro stoper bölgesine bakalım kim gelecek mümkünmüdür bilemeyiz ama futbolcu Türkiye ye gelmek ister maliyeti de kurtarırsa Godin alınabilirse çok iyi olur lider bir oyuncu umarım kulüp bu oyuncuyu değerlendirmeye almıştır

Kelleci58

6 gün önce - Çrş 16 Eyl 2020, 18:27

Godin mi ...?

Ben Subotiç için hayal diyorum.. Siz Ütopya'larıma dokunuyorsunuz..

Akifincii
6 gün önce - Çrş 16 Eyl 2020, 19:26

Stoper için devre arasında Yamiq, Camara gibi oyuncular söylendi durdu en sonunda Yamiq olmayınca Camara geldi. Eğer alınırsa stoper bu iki oyuncu ayarında bisey olur diye düşünüyorum. Bahsettiğim gibi olursa da eleştirmem çünkü alınan bütün futbolcuları neredeyse hepimiz beğeniyoruz. Şunu niye aldık dediğimiz kimse yok. Haklarını teslim edelim bu transfer dönemi için.

TeenYiğido
6 gün önce - Çrş 16 Eyl 2020, 21:30

Subotic haberleri yalan

midfielder7
6 gün önce - Çrş 16 Eyl 2020, 21:36

@kelleci58 bizimkisi sadece temenni hocam

rosso58
6 gün önce - Prş 17 Eyl 2020, 03:34

Benim tahminime göre stoper Türk olur ve bu oyuncu Sadık Ciftpinar olur diye tahmin ediyorum

MUAMMER TÜRK
6 gün önce - Prş 17 Eyl 2020, 05:49

Kayode ile anlaşıldıysa bence çok iyi iş yapmış oluruz,herhangi bir golcü değil,adam iyi golcü,türkiyede atmış golünü asistini,avrupada atmış,gördüğümüz bildiğimiz bir adam, ister sağkanatta oynat ,ister forvette herişe yarar ,dediğim gibi forvet özürlü bir transfer ekibi var,daha iyisini bulup getireceklerine inanmadığım için bunada şükretmek lazım beğenmeme gibi bir lüxsümüz olamaz bence gönül isterki shorlot gibi birini bulup alalım yokkk...,şunuda belirtmek lazım,bu benim görüşüm,yapılan transferler avrupada başarılı olmak için yapılan transferler değil,,bu takım ligde hertürlü başarılı olacak kapasitede ,kim nederse desin, sadece birazdaha zaman lazım geçen yıl olduğu gibi 5.haftadan sonra takım tıkır tıkır oynamaya başlar ,avrupada ne yaparız,ne ederiz hep beraber göreceğiz,gidenlerin boşluğu doldu diyebilirim,hatta daha fazlası bile oldu,tek dezavantajımız 8 haftada aron yok,umarım gecikmeden sağlam döner ,takımın bel kemiği aron zaten,alınan oyuncuların hepsinden memnunum şahsen,sadece felixten biraz şüpheliyim ,kalitesi belli adamında henüz hazır değil,kısaca takıma ve rıza hocaya güveniyorum bu takımın ölüsü bile ilk 10 içinde bitirir,tek dezavantajımız taraftarımızın stadda olmaması ,gerçitüm takımlar öyle ama ,sivasspor için daha önemli taraftar,pandemi sürecinde bunun sıkıntılarını çok yasadık ve şampiyonluğu kaçırdık,idda ediyorum maçlar taraftarlı oynansaydı sivasspor ,gs,ts den biri şampiyon olurdu başakşehir değil..

Umit58
5 gün önce - Prş 17 Eyl 2020, 10:39

Subotic konusunda yalan haber olmama ihtimali düşük, geçen hafta Denizlispor için Türkiyeye gelmiş. Ancak Denizlispor son dakika vazgeçmiş. Bir görüşme olmuş yada olacak olma ihtimali yüksek, burada önemli olan bence Denizlispor'un neden vazgeçtiği, haberleri okudum ancak onunla ilgili bir detay göremedim.

Rosso58, Sadık Çiftpınar bence ligdeki en kaliteli stoperlerden birisi Fenerbahçe bırakmaz gibi geliyor. Geçen sene hakkını yemeyip Jailson yerine Sadık ile oynasalardı bu hallerde olmazlardı diye düşünüyorum. Yerli bir oyuncu düşünülürse eğer onun Semih Kaya olacağını düşünüyorum, şu an kulüpsüz durumda.

talha58
5 gün önce - Prş 17 Eyl 2020, 11:29

Arkadaşlar birkaç kez yazdık ama yine söyleyeyim. 20 yaş üzeri yerli oyuncu alma şansımız yok. Ama takımdaki yerlilerden birisi ayrılırsa o başka. Mesela örnek olarak söylüyorum kaleci Muammer veya Barış'tan birisinin gittiğini düşünelim işte o zaman bir yerli oyuncu alma hakkımız olur. Sadık için ise aman diyeyim Türkiye'de yerli stoper sorunu var ama alttan yetişen çok iyi gençler çıkıyor. Sadık falan bizim takıma yaramaz bence.

Döviz kurundaki artış devam ederken (Euro 8,90 şu anda 9 TL civarlarına yakın) taraftarın kulübü baskıya alması hoşuma gitmiyor. Barrales'in geldiği sene de benzer tablo vardı. Her gelen transferle taraftarlar mutlu oluyordu ama takım iyi gitmemişti.

Mevcut tabloda sıkıntılı gördüğüm bir nokta var. 3 yabancı oyuncumuza lisans çıkarılmadı ve muhtemelen takımdan ayrılmalarını bekleyebiliriz. Djerlek için kiralık gitmesini bekliyorum ama kiralık gideceği bir takım bulunmamış olabilir henüz. Traore ve Rybalka ise 1 yıl daha sözleşmeleri var. Şimdi yeni gelen oyuncularla fazlalık durumunda kalmaları durumunda hangi şartlarda ayrılırlar veya talip olan takımlar var mı bilmiyorum. İnşallah ayrılacak olan oyunculardan zarar etmeyiz veya tazminat odmeek zorunda kalmayız.

Umit58
5 gün önce - Prş 17 Eyl 2020, 12:23

Aslında orada yerli yada yabancı fark etmiyor, her halikarda 3 oyuncu ayrılacak zaten kulüpten. Yabancı gitti diye yabancı almak zorunda değiliz. Traore için PTT'den çok fazla teklif olduğunu okumuştum, Rybalka'yı kimsenin isteyeceğini sanmıyorum büyük sakatlıktan döndü kimse ne durumda olduğunu bilmiyor. 3. gidecek kişi Djerlek olursa üzülürüm açıkcası, bence direk Ali Şaşal olmalı hazırlık(Fenerbahçe) maçında kurdurduğu barajdan sonra bu lige ait olmadığı açık şekilde görüldü. Zaten 3.kaleci bir sezonda kaç kere kaleye geçiyor ki? Altyapıdan bir kalecinin o pozisyonda değerlendirilmesi bana daha mantıklı geliyor. Sonuçta uğurcan, erce, altay bu şekilde yedek kalecilikten yükselerek geldiler.

Şimdi her kaleci hatalı gol yiyor diyenler olacaktır ama baraj ile aynı köşeyi kapatmayı halısahadaki kaleciler bile yapmıyor.

sayfa 2454
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET