Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Omera 21
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 16:50

Alıntı:

Bu avm Forum ve Ceylan kadar büyük olmayacak. Avm’nin yapıldığı alan 25.000 m2. Ayrıca buradaki dükkanlar satılacak mı, kiraya mı verilecek? Dükkanlar bana satılacakmış gibi geldi. Böyle bir durumda da Galeria’dan bir farkı kalmaz.
dostum büyüklüğü mesele değil sadece lokal düzeyde eksiği giderecek. Ceylan avm foruma göre tabiki büyük değil. Konsepti farklı 256 dükkanda az değil 1000 kişi doğrudan ve dolaylı olarak iş sahibi olacak biz buna bakıyoruz

Onur1221
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 20:16

Alıntı:
Hayır. Diyarbakır Eğil.

Teşekkür

Omera 21
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 16:52

(+)

Satış ofisi yapıldığına göre her mağaza özel olarak satılacak.

pasur21
2 hafta önce - Sal 08 Eyl 2020, 13:32

cevresine deger katabilecek bir avm mi olacak acaba? cevresindeki daire fiyatlari nerdeyse trilyonluk.

Omera 21
1 hafta önce - Çrş 09 Eyl 2020, 22:53

Alıntı:
cevresine deger katabilecek bir avm mi olacak acaba? cevresindeki daire fiyatlari nerdeyse trilyonluk.
Tam tersi Diyarbakır'da avmler yerleşime göre yapılıyor. Diğer kentler de olduğu gibi yerleşmeler avmlere göre yapılmıyor

Muhammed Baran
1 hafta önce - Cmt 12 Eyl 2020, 11:03

Yatırımcı mağaza satmayacak bu nedenle kurulmadı satış ofisi. %25 ini halka açacak ve en az beş hisse alma şartı var. Yakında kiralama şirketi belli olacak. Arzu ettiğimiz bir çok iyi markaların ön başvurusu var.

ERTUĞRUL
1 hafta önce - Cmt 12 Eyl 2020, 11:41

Adı utanç verici.
Diğer şehirlerimizde ki sayısız AVM isimlerinde olduğu gibi.
Kendi kültüründen uzak aşağılık kompleksi sahibi tiplerin rezilliği.
Ben vali, belediye başkanı olsam ismini Türkçe yap yoksa izin yok derim.

Omera 21
1 hafta önce - Sal 15 Eyl 2020, 02:31

(+)

(+)

Temel kazma bitti . Alan baya büyük bakalım bitince nasıl olacak

Onur1221
6 gün önce - Prş 17 Eyl 2020, 02:47

(+)

abdurrahim a
5 gün önce - Prş 17 Eyl 2020, 15:42
selamun aleykum

şimdi boğaz içi a.ş sitesine baktım 18 duraklı ilk proje turuncu renkli olandır.benim anlamadığım yeşil siyah olan.tccd hattı diyor dokuzçeltik yazısı var dokuzçeltikte güzergah olmasa ismini niye yazssınlar.tam açıklamalı olmamış sitedeki yazı.sadece ilk projeyi anladım ilk etap turuncu siyah kısımdır.dağ kapıdan başlıyor araştırmaya kadar. eğer ofisteki tren garının hattını kullanacaklarsa o hat şehirler arası hattır sıkıntı yaşanır.büyük ihtimal yeni hat döşenecek sadece diyarbakır şehir içi ulaşımı için.

ben şu dokuzçeltik meselesini anlamadım.dokuzçeltik yazısı var yeşil siyah renkteki hat var ama tccd yazıyor.tccd hattı şuanki şehirler arası hattır.onun dokuzçeltikle ne alakası var.o fabrika mahallesinden geçiyor.dokuzçeltik duraklardan biri değilse niye fabrika mahallesi yazmamışlarda dokuzçeltiği yazmışlar.

diyelimki fabrika yerine dokuzçeltik yazılmış yanlışlıkla ki böyle bi yanlışlık nasıl yapılır o zaten ayrı bi mesele.ikinci porblem dokuzçeltik veya fabrikadan sonra üç kuyular gelirken talaytepeyi yazmışlar araya.dünya kavşağından talaytepe üç kuyular güzergahı var yanlış değilsem ama bu projede dokuzçeltik geçiyorsa nasıl oluyorda dokuzçeltikten sonra talaytepe yazıp üçkuyular geliyor.

bence dokuzçeltiği yanlış yazmışlar ve tccd dediği hat kesinlikle şuanki şehirler arası demir yolu hattıdır ve o hat fabrika mahallesinden geçiyor talaytepeden devam edip üç kuyuların eğitim araştırma tarafından devam ediyor.

buda demek oluyoki şehirler arası hattı kullanacaklar o zamanda sıkıntı olur.ulaşım konforunu mahvederler.tıpkı yıllardır diyarbakırın havalimanının askeri limana ait olması gibi.askeri uçuş varken 40 dkk 50 dkk beklenirdi.

eğer şehirler arası hat kullanılırsa rezil bi proje der geçerim.

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET