Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kokoreç Sevmeyenler Buraya
« önceki   123 ... 101102103104105   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 102

Kokoreç sever misiniz?
Çok severim 71.1%  71.1%  [216]
Hiç sevmem 28.9%  28.9%  [88]
Toplam Oy : 304

tarık33
1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 02:26

bokoreç

Tacettin Şenel

6 gün önce - Cum 18 Eyl 2020, 21:16
Analiz

Analiz amaçlı kokoreç siparişi verdim şu gördüğünüz şey 30 lira yakından inceleme yaptım sarımsı yeşilimsi dışkı kalıntıları olduğunu daha net gördüm çok ağır koktuğu için daha fazla inceleyemedim ve direk çöpe attım bunu nasıl yiyorsunuz vallahi pes......

(+)

(+)

özgür1989
6 gün önce - Cum 18 Eyl 2020, 21:39

Hayatımda hiç yemedim

Mete ÖZTÜRK

6 gün önce - Cum 18 Eyl 2020, 21:45

Mmmmmm... Keşke çöpe atmasaydın da bana verseydin Tacettin Dede, Altının kıymetini sarraf bilir

ahmetsever
6 gün önce - Cum 18 Eyl 2020, 21:45

Alıntı:
Analiz amaçlı kokoreç siparişi verdim şu gördüğünüz şey 30 lira yakından inceleme yaptım sarımsı yeşilimsi dışkı kalıntıları olduğunu daha net gördüm çok ağır koktuğu için daha fazla inceleyemedim ve direk çöpe attım bunu nasıl yiyorsunuz vallahi pes......

Taci dede analiz için almışsın, lakin analiz yapmamışsın öyle görmeyle analiz olmaz

Sen bir tadına baksan vazgeçemeyeceksin, o yeşilimsi ..... dediğin kekik, senin gözler kekik ile kalıntıyı bile ayıramamış, o nedenle sen damak zevkine bak.
Göz yanılır mı? Bazen yanılabilir. İnsanın her zaman baktığıyla gördüğü bir olmaz.

Tacettin Şenel

6 gün önce - Cum 18 Eyl 2020, 22:05

Alıntı:
Dayı sen tuvalete girince kaç saatte çıkıyorsun?

Höst ne demek kaç saatte çıkıyorsun Yatıya kalmıyorum ya Yellenip çıkıyorum her insanın yaptığı gibi hem bunun kokoreçle alakası nedir?...

Güven Hoca

6 gün önce - Cum 18 Eyl 2020, 22:10

Analiz yaptım derken bende İl Halk Sağlığı Müdürlüğü Laboratuvarına götürüp analiz incelemesi yaptırdınız zannettim.Analiz böyle olur gözle bakmakla anlaşılmaz.Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı firmalarda neler çıkıyor neler

Gokhan Bayraktar

6 gün önce - Cum 18 Eyl 2020, 22:13

Kokoreçci Taco emmi Bir de bizi kandiracak kötü, sağliksiz diye. Löpür löpür götürüyorsun caktirmadan... Analizmiş Haldun yer mi bunlari

Ben agzima hic surmedi ama yiyen de senin kadar kafayi takmadim.

Ne demisler, bir şeye en çok karşı çıkan, icinde onu en cok savunandir

Engin Karadereli
6 gün önce - Cum 18 Eyl 2020, 22:18

Tacettin Bey,

Dışkı zannettikleriniz kimyon ve kekik.

Afiyet olsun

arsa imar
6 gün önce - Cum 18 Eyl 2020, 22:23

Analiz yapip da ne bulacaksiniz? Hayvan en son ne yemis sadece onu bulursunuz.

Sonucta kokorec yemek, üstüne para verip b.k yemektir, hic kusura bakmayin.

Satanlar da dürüst olsalar, yanina pecete degil tuvalet kagidi koyup paketlemeleri gerekir.

Sahsen kokorec yedigini bildigim hic kimseyle tokalasmam. Hele böyle birine sarilmak klozeti kucaklamak gibi birsey olur

Gelin vazgecin, su igrenc seyden uzak durun.

sayfa 102
« önceki   123 ... 101102103104105   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET