Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İETT'nin numarasız hatları
« önceki   123 ... 272829

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 29
Tevfik Metin Tanöven

10 ay önce - Pzr 24 Ksm 2019, 17:43

KM41 hattını görmüşsünüzdür . B işaretli seferleri Başıbüyük sağlık kampüsü - Üstbostancı çalışır .

shem
10 ay önce - Pzr 24 Ksm 2019, 21:04

Dün akşama doğru Ortaköy de idim. Bebek-kabataş tabelalı öho lar geçiyordu. Bu nasıl bir hat bilgisi olan var mı?

Tarıkburnu
10 ay önce - Pzr 24 Ksm 2019, 21:18

Alıntı:
Dün akşama doğru Ortaköy de idim. Bebek-kabataş tabelalı öho lar geçiyordu. Bu nasıl bir hat bilgisi olan var mı?

Aslında o hattın numarası 22B.Fakat dijital tabelada hat kodu hiç yazmıyor.Ayrıca sadece hafta sonu çalışıyor

Ramazan ARICI

10 ay önce - Sal 26 Ksm 2019, 08:33

Alıntı:
sadece hafta sonu çalışıyor

Aslında sadece hafta sonu çalışmıyor, resmi bayramlarda da bu hat çalışıyor.

cihandoğan58
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 21:49

Bugün akşam 8 gibi İkitelli garajının önünde kodunu alamadığım bir BMC Procity TR aracın tabelasının üstünde Sefaköy - Söğütlüçeşme altında da Birlik Mahallesi yazarken gördüm.Sefaköy ve Birlik Mahallesi yazılarını net gördüm ama Söğütlüçeşme yazısından tam emin değilim.Çünkü aracı son anda İkitelli garajından Masko’ya doğru dönerken farkettim, o kısmı tam okuyana kadar otobüs dönmüş oldu ama büyük ihtimalle o yazı da Söğütlüçeşme idi.Araçta da 5-6 kişi vardı.

Sitede baktım 76O ya da o bölgedeki hatlardan birinin deparı mı diye ama göremedim.Böyle bir hattan haberi olan var mı? Yeni mi açıldı acaba bu hat?

furkan36
1 hafta önce - Prş 17 Eyl 2020, 06:32

Alıntı:
Bugün akşam 8 gibi İkitelli garajının önünde kodunu alamadığım bir BMC Procity TR aracın tabelasının üstünde Sefaköy - Söğütlüçeşme altında da Birlik Mahallesi yazarken gördüm.Sefaköy ve Birlik Mahallesi yazılarını net gördüm ama Söğütlüçeşme yazısından tam emin değilim.Çünkü aracı son anda İkitelli garajından Masko’ya doğru dönerken farkettim, o kısmı tam okuyana kadar otobüs dönmüş oldu ama büyük ihtimalle o yazı da Söğütlüçeşme idi.Araçta da 5-6 kişi vardı.

Birlik Mahallesi'nde sonlanan sadece 146A var ama o da Esenkent-Bahçeşehir'e gidiyor.

sayfa 29
« önceki   123 ... 272829
ANA SAYFA -> ULAŞIM