Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5153
Mehmet Kasım ASLAN
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 13:04

Alıntı:
Benim kafam karıştı bu arada, Sefaköy - Beylikdüzü arası da bakanlığa mı devredildi, yoksa devredilmedi mi?

Hayır o bölüm İBB'nin. İBB Sefaköy-İncirli bölümünü de geri istiyor, bu amaçla başvuru yaptı. cevap ne olur bilemem.

onder turan TA2CL
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 14:51
Geçitlerdeki asansörler hk.

Uzun süre sonra yeniden merhaba,

Bir süre önce benim meşhur çalışmayan Suadiye yaya üst geçidi asansörleri ile ilgili CİMER'e başvuruda bulunmuştum. Dün TCDD'den bir beyefendi aradı. Kendisi de Kadıköy'de ikamet ediyormuş. Öncelikle kamudan bir çalışanın böyle bir geri dönüş yapması beni memnun etti. Kendisinin verdiği bilgiye göre istasyonlar dışındaki tüm üst-alt geçit asansörlerinin sorumluluğu ilçe belediyelerine devrediliyormuş. Bu aşamada 1 hafta ila 1 ay içinde AYGM ile ilçe belediyeleri arasında bu konuda protokol imzalanacakmış, sona gelinmiş. Devreye alma ve bakım gibi konular artık Kadıköy Belediyesi'nde olacakmış. Yeni hedefimi öğrenmiş oldum.

Selamlar,

Olcy
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 16:02

Eyvah ki eyvah o zaman, asansörler mezbelelik olacak demektir, özellikle bazı belediyelerde.

Çalışanlarda yakında çalışamaz hale gelir.

Üç beş ay sonra da bunu konuşursunuz sayfalarca.

En son Olcy tarafından Çrş 16 Eyl 2020, 16:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Burak3758
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 16:03

Şu canım setler tcdd nin elinde mezbelelik olmuyorsa asansörlere de hiçbir şey olmaz merak etmeyin

kami suyutmaz
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 20:52

Karton reis geliyor...( çok güzel bir tespit forumdaş)

Bugün uçan araç gösterisi yapılan ülkemizde ,buna göre çok daha basit olan bir işletmede açılışının üzerinden yaklaşık 1,5 sene geçmesine rağmen aynı ülkede hala karton levha kullanan bir devlet kurumu olması sizce ne kadar normal acaba?

hamdiozgun

1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 21:01

Alıntı:
Uzun süre sonra yeniden merhaba,

Bir süre önce benim meşhur çalışmayan Suadiye yaya üst geçidi asansörleri ile ilgili CİMER'e başvuruda bulunmuştum. Dün TCDD'den bir beyefendi aradı. Kendisi de Kadıköy'de ikamet ediyormuş. Öncelikle kamudan bir çalışanın böyle bir geri dönüş yapması beni memnun etti. Kendisinin verdiği bilgiye göre istasyonlar dışındaki tüm üst-alt geçit asansörlerinin sorumluluğu ilçe belediyelerine devrediliyormuş. Bu aşamada 1 hafta ila 1 ay içinde AYGM ile ilçe belediyeleri arasında bu konuda protokol imzalanacakmış, sona gelinmiş. Devreye alma ve bakım gibi konular artık Kadıköy Belediyesi'nde olacakmış. Yeni hedefimi öğrenmiş oldum.

Selamlar,

Önder bey hoşgeldiniz

Bu bilgiyi daha önce ben size vermiştim demekki inandırıcı olamamışım.

Bu arada CİMER e yoğun başvuru sonucu, İstanbulkart geri iade kiokslarının, Üst geçitli istasyonlarda güneşten parlaması sonucu okunmaması sorununa çözüm için üstlerine gölgelik yapılması kararı alındı, çalışmalar başladı. Yakın zamanda montajları yapılır.

A_halil
6 gün önce - Cmt 19 Eyl 2020, 00:33
Halkalıdan Gebzeye SON MARMARAY

NİYE TAM SAAT OLAN 22:00 DEN 4 Dakika önce 21:56 da HAREKET EDER ❓❓❓
BU 4 DAKİKANIN Erken Kalkmanın SIRRI Nedir Acaba ❓❓
Ve benim gibi KAÇ Kişi son treni 4 dk ile
KAÇIRMIŞTIR ??
ALLAHTAN KAZLIÇEŞMEYE Gidiyordum
Emektar İETT BN1 HATTI çözüm oldu
Yaaa daha uzak bir lokasyona gideceklerin
VAY Haline

(+)

Maviden
6 gün önce - Cmt 19 Eyl 2020, 00:56
Gürültü

Arkadaşlar hattın yanında Küçükyalı da oturuyorum. Son aylarda hattan gelen gürültü çok arttı. Sürtünme sesi ve harhar balata sesine benzeyen sesler rahatsız edici boyutlarda. Şikayet sitesine de yazanlar olmuş. Hatta meydana gelen bu olumsuz durum neden kaynaklanıyor?

Cüneyt Ersezen
6 gün önce - Cmt 19 Eyl 2020, 01:24

Corona başlamadan önce ankara ekspresi de halkalı'dan 22 de kalkıyordu. Tüp te denk gelmemesi için öyle bir çare üretilmişti. Sonrada 4 dk dan ne olucak diye düzeltmediler.

Berke Karaali57
6 gün önce - Cmt 19 Eyl 2020, 01:44

Gebze'den saat 22:15'te kalkıyor son trenler. Denklik açısından da Halkalı'dan en azından o saatte kalkmalı son trenler. Ankara treni de onunla çakışacak durumda değil ya; banliyö treni Yeşilköy'e gelene kadar hızlı tren tüpe girmiş olur.

Hamdi Bey de iade cihazlarına değinmiş ayrıca. Ben de Bakırköy'deki iade cihazlarına değinmek istiyorum. İnsanlar meydan çıkışında birbirini ezercesine sadece 3 tane iade cihazına hücum ediyor. Dışarıya da üstüne de yağmur koruyucu şeffaf brandalar takılarak iade cihazı monte edilemez mi bir 4-5 tane daha.

sayfa 5153
ANA SAYFA -> ULAŞIM