Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Euro Truck Simulator 2
« önceki   123 ... 323334   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 33
mustafa 2399
1 ay önce - Pts 24 Ağu 2020, 16:07

Alıntı:
Arkadaşlar şu indirim varken alıp kurdum ama garajda MAN var ama işe çıkarken Renault veriyor. Neden olabilir?

Oyunun orijinal mi ? Herhangi bir mod falan yükledin mi ?

Oyun üzerinde bir oynama yapmadıysan ve oyunu steam üzerinden indirdiysen bu tarz bir durumla karşılaşmaman lazım.

Belki oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin.

furkan36
1 ay önce - Pts 24 Ağu 2020, 16:32

Steam üzerimden normal kurdum.

Zaten pek takmam ama bilgi almak istedim.

alperen522
1 ay önce - Pts 24 Ağu 2020, 19:15

Alıntı:
Steam üzerimden normal kurdum.

Zaten pek takmam ama bilgi almak istedim

Tek seferlik iş seçmişsin galiba. Serbest çalış kısmındaki işlerden birini seçersen kendi çekicini kullanabilirsin.

furkan36
1 ay önce - Pts 24 Ağu 2020, 20:02

SİLİNSİN

abdulaziz42
1 ay önce - Pts 24 Ağu 2020, 20:05

Steam üzerinden hem Euro Truck 2 hem American truck simulator i aldım. İkisi de çok güzel. Tüm dlc lerini de aldım sayılır. Euro Truck için sadece son çıkan Türkiye'nin de olduğu dlc kaldı. Şu an 33 liraya düşse de halen pahalı olduğunu düşünüyorum. Biraz daha inmesini bekleyeceğim.

batuyilmzz

1 ay önce - Pts 24 Ağu 2020, 20:47

ETS 2'nin çıktığı günden beri oyuncusuyum. ETS 1, GTS, Haulin, Pttm zamanlarından beri kamyon oyunlarıyla içli dışlıyım. ETS 2'den zaman içinde çektiğim bazı fotoğrafları ekliyorum. Daha çok modlu olarak oynamayı tercih ediyorum.
(Modların bir kısmı yeni, bir kısmı eksik olduğu için bulamama ihtimalim var, lütfen modların linkini istemeyin.)

AKCAMAN

1 ay önce - Pts 24 Ağu 2020, 20:54

20 Ekim 2012 tarihinden beridir oynamaktayım. Birkaç görsel bende paylaşayım...

mustafa 2399
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 14:43

Oyun için sorunsuz ve güncel bir Türkiye Haritası modu var mı ? Birkaç tane kullandım ama bazı şehirler falan eksikti. Şöyle sorunsuz, eksiksiz bir Türkiye haritası modu arıyorum. Önerebilirseniz memnun olurum.

Mahir Civelek

1 hafta önce - Prş 24 Eyl 2020, 17:24

Liege-Lille arası Dış Mekan Yer Karoları teslimatı yapıyoruz. Yağmurlu bir akşam vakti.

batuyilmzz

5 gün önce - Cmt 26 Eyl 2020, 20:02

Alıntı:
Oyun için sorunsuz ve güncel bir Türkiye Haritası modu var mı ? Birkaç tane kullandım ama bazı şehirler falan eksikti. Şöyle sorunsuz, eksiksiz bir Türkiye haritası modu arıyorum. Önerebilirseniz memnun olurum.

Türkiye haritası olarak YKS Team dışında kapsamlı bir harita sanırım yok. Oyunun imkanları nedeniyle de tüm şehirler, tüm yollar ve mekanlar tam olarak yansıtılamıyor ne yazık ki.

sayfa 33
« önceki   123 ... 323334   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM