Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 390
estep
2 hafta önce - Cum 11 Eyl 2020, 17:24

Sonere Soru soran arkadaş varmı?

blt99
2 hafta önce - Cmt 12 Eyl 2020, 08:59

Soner Çetin bu hafta halk buluşması yapmadı

Halit01
2 hafta önce - Cmt 12 Eyl 2020, 18:07

Estep ve diğer arkadaşlar bölgede yeni yapılan inşaatlar için güncel resimleri paylaşırsanız sevinirim. Kabasakal köyünün girişi ve esentepede geçen seneden yapılan mevcut binaların resimleride olur. Kendim şehir dışında oldugum için benim resim paylaşmam imkansız.

Yilmaz09
2 hafta önce - Sal 15 Eyl 2020, 12:13

Hani kimseden ses soluk yok ne oldu

Halit01
2 hafta önce - Sal 15 Eyl 2020, 12:49

Dün sosyal medyada zeydan karalara bölge için soru sordum niye hüçbirşey yapmıyorsunuz tarzında eleştiride bulundum silmişler. Sanırım burası için büyükşehirin bi çabası yok. Küfür yok hakaret yok ama eleştiriyi silmişler. Benim beklentim yok bi 5 sene burası için artık

selahattin01
2 hafta önce - Sal 15 Eyl 2020, 22:37

Zeydan karalardan bi beklentiniz olmasın daha sivrisinekle mücadeleyi doğru düzgün yapamayan biri.bu yaz resmen sivrisineklerin tecavüzüne uğradık
Adamın tek becerisi meclis toplantılarında sokak kabadayısı edasıyla konusup durması.

(+)

(+)

Meçhul Adanalı
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 00:41

Alıntı:
bu yaz resmen sivrisineklerin tecavüzüne uğradık

Geçmiş olsun dostum, Adana’da yıllardır ilk defa böylesi sivrisinek istilası oldu adeta, malesef kifayetsiz İnsanlar hep Adana’nın başına musallat olur, bir eleştiride bulunduğumuz zamanda ideolojik saplantı içerisinde bulunanların saldırısına uğruyoruz. Allah Adana’nın yardımcısı olsun.

Halit01
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 08:49

Geçmiş olsun insan sağlığı herşeyin üzerindedir. Arkadaşlardan görsel resimler paylaşım yapalım demiştim sizin sineklerden yenilmiş ayağı görünce üzüldüm.

Halit01
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 10:06

İlçe ve büyükşehirde hiçmi yok boşuna yatan iş makinaları. 5 tane iş makinası 10 tane personel yollasalardı şu an inşaatlar başlamış olurdu. Bu kadar vurdumduymaz iş yapmayan yönetimmi olur. Hüseyin sözlü 5 senede sarıçamı ihya etti. İmara açılınca buralar modern yaşam alanı olacak dedi arsa fiyatları yerinde sayıyor. Dünyanın dönüş eksenine tersten gidiyoruz işyapazların sayesinde.

Fatihkrblt
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 13:09

Sinan aygün
Ankara da birileri ni niye dava açtı
Bunlar sadece bu işten anlar
Anlayan anladı

sayfa 390
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET